cena hovoru je 50 Kč za minutu

Květa Fialová - horoskop šarmu a moudrosti

Paní Květa Fialová, patronka Věštírny už léta okouzluje diváky divadelní, televizní i filmové. Do vínku dostala od hvězd spoustu možností, jak zapůsobit a být výjimečná.

V horoskopu svého narození má Květa Fialová konjunkci Merkuru a Marsu ve Vahách, což jí dává skutečně silnou životní energii. Ale také noblesní chování a sametový hlas, kterým dokáže podmanit své diváky. Vnitřně touží po harmonii, ale taky je schopná ji aktivně tvořit. Její Slunce má konjunkci s Neptunem v Panně, svému okolí proto připadá jakoby stále povznesená. Duší opravdu zůstává někde ve výšinách Vesmíru, proto se druhým zdá jako anděl, nebo mimozemšťan. “Nadpozemská” krása se spojuje s jiným myšlením, než na které jsme na zemi zvyklí.

Luna ve Lvu jí dodává krásu, která se hodí pro role dam z lepší společnosti. Ale taky dramatické postavy, kterým kouká z očí šibalství a mají velkou radost ze hry a hraní. Na muže vždy Květa Fialová hodně působila, v jejím srdci ale má hlavní roli věrnost, nebo platonické vztahy, na kterých si dost zakládá. Spojení s Uranem jí přidává originalitu a také velký vtip, díky němuž umí zapůsobit i na televizních obrazovkách. Nijak se nestydí vyjádřit všechny své myšlenky, ale to okolí bere. Pomáhá tomu i postavení Jupiteru, které jí dává radost ze života a sloní paměť, která se hercům vždy hodí. I tím oslovuje diváky, kteří mají radost z ní a jejího pohledu na život.

Znamení Panny však přináší i její schopnost práce s detailem. Je pořádkumilovná a dost prakticky založená, vždy dokáže přesně mluvit a najít rozumný výsledek. Vazba mezi Marsem, Merkurem a Uranem naznačuje, že v minulosti se jí musel přihodit nějaký nervový šok. Překonat ho Květa Fialová dokázala tak, že se zaměřila na lásku a harmonii a druhé lidi, o jejichž city a vnímání se stále zajímá. Dokázala tak třeba pobavit ve filmech Limonádový Joe, Ostře sledované vlaky, Záhadná paní Savageové nebo Partie krásného dragouna. A pro roli Kněžny ve filmovém zpracování novely Babička, se snad narodila. Radost jí taky určitě udělala rodina, lidé okolo ní ale musejí vědět, kde mají své hranice. Jde o přátelskou osobu, která dokáže překvapit a potěšit podle své nálady. Její svěžest tak umí stále strhnout, moudrost okouzlit a vtipný nadhled pobavit.

Vzácná to žena

NOOR – výklad karet online, horoskopy na týden, výklad Tarotu online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA