cena hovoru je 50 Kč za minutu

Kouzlo na uzdravení zlomeného srdce

Léto plné sluníčka, pohody, letních radovánek i letních lásek, skončilo. Vlády se ujímá podzim a nastává čas bilancí i zamyšlení. Někteří z vás v uplynulém období prošli rozchodem, který byl nevyhnutelným důsledkem nefunkčního vztahu, jiní doufali, že vášnivá letní láska nebude jen pouhou epizodou a pak marně čekali alespoň na malou zprávičku. Toto kouzlo je určeno pro všechny, kteří prošli milostným trápením, chtějí zapomenout a začít znovu. Pozor, pokud máte za sebou vyhrocený dramatický rozchod, který stále řešíte, popřípadě jsou ve hře děti, zvažte možnost obrátit se na kvalifikované odborníky a poradce.

Co budete potřebovat?
Černou a bílou svíci
4 bílé malé živlové svíčky
bílou sůl
pohár
snítku čerstvé máty
pergamen
nůžky
černé plátno – 30 x 30 cm
společnou fotografii (nebo nakreslete na čistý list papíru dvě postavy a napište vaše jména)

Kouzlo na uzdravení zlomeného srdce je kouzlo obranné, můžete ho provádět v sobotu ve 4. fázi Luny v období ubývajícího měsíce, ideální je doba Temného Měsíce – 3 dny před Novem.
Nejprve se budete věnovat rituální očistě – odstraňte vše, co připomíná váš vztah, společné fotografie, dárky i šperky – zvláště si nenechávejte prsteny a nezapomeňte ani na očistu virtuální – rozhodně vymažte vše i z počítače či mobilu! Pokud jste bydleli ve společném bytě, je třeba očistit i ten. Po důkladném úklidu udělejte novou výzdobu – vše po jednom kuse. V určený den se vykoupejte a přitom si představujte, že těžké období vašeho života končí, odchází všechno zklamání, frustrace a vy máte zpět svoji svobodu. Oblečte si pohodlný oděv a připravte si pomůcky. Na pergamen napište prosbu o ukončení všech vazeb na bývalou lásku, poproste, aby vše špatné skončilo, a oba jste byli volní a opět šťastní. Na pomoc si přivolejte keltskou bohyni Brighid, či jinou dle vašeho výběru a poproste jí, aby vám pomohla.
Pozor: Kouzlo provádíte na vlastní nebezpečí. Zabezpečte prostor před ohněm a neodcházejte pryč od dohořívajících svíček!!!
Pokud máte vše připravené, můžete začít. Připravte si svůj oltář, do středu umístěte obě svíce a pergamen, okolo dejte malé živlové svíce, do poháru nalijte vodu a rozdrobte do ní snítku máty, pak rozprostřete černé plátno, okolo oltáře vysypte kruh solí, zapalte černou svíci a živlové svíčky, otevřete kruh, přivolejte čtyři živly a bohyni. Nejprve poděkujte za vše, co vám bylo dáno a třikrát přečtěte text z pergamenu. Pak vezměte nůžky a rozstřihněte vaši fotografii (obrázek) na dvě poloviny. Svoji podobiznu položte mezi obě svíčky, podobiznu své, teď už bývalé, lásky položte na černé plátno. Černá svíce odstraní všechny negativní energie. Představujte si, že pohlcuje vaši bolest a osvobozuje vás. Pak zapalte bílou svíci, poděkujte své bývalé lásce za vše pěkné a rozlučte se. Teď jste opět volní a svobodní. Po ukončení kouzla uzavřete kruh, poděkujte bohyni a čtyřem živlům. Nechte svíce v klidu dohořet – nesfoukávat, pokud byste je museli uhasit, použijte zhášedlo. Nakonec ukliďte oltář – svoji podobenku a pergamen dejte pod polštář. Do černého plátna s položenou podobiznou zabalte zbytky svíček, soli, vypálené zápalky a vše svažte do uzlíku. Pak vezměte pohár a vylijte vodu s mátou před vchod a poděkujte vodě. Uzlík odneste na nejbližší křižovatku a je-li to možné, tak jej zakopejte a poděkujte zemi, pokud to nejde, vhoďte ho do tekoucí vody a poděkujte jí za pomoc. Zapište si rituál do své knihy stínů, mlčte, čekejte a na nic nemyslete, vše běží a bude, jak má být.

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA