cena hovoru je 50 Kč za minutu

Kouzlo lásky - kartářka Noor - milostná magie

Noor tarotJaký smysl by měl život bez lásky… A protože lásku nejsnáze zakoušíme ve vztahu s druhou osobou, nalezení a udržení si milujícího protějšku je jednou z nejdůležitějších věcí. Komu nepřeje osud, okolnost nebo náhoda, může se obrátit na vyšší síly a k přilákání lásky si dopomoci magií. Pokud právě žijeme sami, má to při všech nevýhodách jednu velkou výhodu – “objednat si” od Vesmíru partnera na míru. Někoho, o kom se domníváme, že jeho rysy, vlastnosti a způsob lásky pro nás budou to pravé.
První kouzlo je časově a eticky náročnější, je také vhodné pro skutečné čarodějky lásky, které vědí své.
Za Novu kupte kytici rudých růží a darujte ji sami sobě. Umístěte růže do hezké nádoby, zapalujte v jejich blízkosti vždy dvě růžové svíce a občas se v myšlenkách proberte svými požadavky na budoucího partnera. Vědomě si projděte, jaký by měl a naopak neměl být, co vám má přinést a co vy nabídnete ve vztahu jemu… Když růže povadnou, ponechte si sedm okvětních lístků a vyčkejte na nejbližší Úplněk Luny.
V úplňkový podvečer si připravte suché lístky růží, kousek růžové látky ve tvaru kolečka a rudou bavlnku. Zapalte dvě růžové svíce, položte před sebe kolečko látky a doprostřed dejte suché lístky. Vytvořte z látky váček a bavlnkou na něm zavažte první uzel. Při vázání uzlu hlasitě proneste
“Vidím, jak ke mně přichází muž, který….”
a vyjmenujte své požadavky
“mě bude milovat, je věrný, hezký,…..”
Uzlíků udělejte sedm a při každém větu proneste znovu. Můžete ji měnit, doplňovat, upřesňovat apod. Zavažte poslední uzel a proneste TAK SE STAŇ!
Pytlíček noste při sobě, můžete ho zavěsit na krk jako škapulíř. A co teď? No přece rozhlížet se, ze které strany na vás jukne Láska :-)
Asi nejčastější milostné kouzlo, které žádají zákaznice po vědmách a čarodějkách je to, které by probudilo lásku v konkrétním muži. Bývá to milenec, který odešel, nevšímavý kolega nebo zadaný muž. I v takovém případě se dá osud popostrčit, ale… Jistě, je možné, že kouzlo pomůže překonat nesmělost nebo vyčistit blok mezi šťastnými budoucími milenci. Ale častěji je pravdou, že pokud vám váš milý není nakloněn, je mnohem vhodnější hledat někoho, kdo vás bude milovat sám a rád. Pamatujte, že kdo svazuje je sám svazován.
A v případě zadaných mužů – nestavte své štěstí na bolesti jiné ženy. Ono se to vrátí…
Přesto do toho půjdete?
Tak si připravte:
7 okvětních lístků růže 7 jadérek z jablka 7 kapek jahodové šťávy 7 kapek malinové 7 kapek mandlového oleje 7 kapek bílého vína 7 lžic vody V pátek před Úplňkem v sedm večer vložte vše do hrnce a zapalte mírný oheň. Míchejte suroviny v hrnci a proneste zaklínadlo ” Míchám v tom kotli bouři, srdce Tvé pro mne hoří”. Směs stačí jen ohřát, nemusí se vařit. Po vychladnutí dolijte hrnec asi litrem vody a oplachujte si jí asi minutu obličej, poprsí a stehna. Tekutinu vylijte, vyčkejte věcí příštích a hlavně! – Přijměte zodpovědnost za svá přání.

Mnoho lásky přeje vaše

NOOR – Tarot, výklad karet online, horoskopy na týden, magie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA