cena hovoru je 50 Kč za minutu

Kameny pro Vodnáře

Tyrkys
Tyrkys je kámen, který by měl vlastnit snad každý člověk, Vodnář ale především. Je kamenem mocné ochrany, zvláště v oblasti hrdla až po srdeční čakru. Časem často ztrácí sytost a barvu, to když zachytává útoky negativní energie, před kterými nás chrání. Proto je dobré často ho čistit na měsíčním světle, nebo nechat odpočinout pár hodin v misce soli. Pokud se tyrkys rozpadne, znamená to, že jeho síla je již vyčerpaná a přeje si být vrácen do země. Čistí hrdelní čakru od nánosů starých křivd a bolestí a vrací nám odvahu mluvit a projevovat se. Léčí koktavost a potíže štítné žlázy, stejně jako ztrátu kreativity a chuti do života. Pomáhá proti únavě všeho druhu a depresi.
Akvamarín
Akvamarín je nejtypičtějším kamenem znamení Vodnáře. Představuje čistotu, jas a také svobodu těla i ducha. Zprostředkovává pocit volnosti a lehkého bytí. Napomáhá svobodnému dechu, a proto jej nosíme při léčbě astmatu, zánětů dýchacích cest a tíži na prsou. Léčí i alergie všeho druhu, neboť alergik často touží po spravedlivém, prostorném a čistém světě a život ve hmotě je pro něj obtížný. Akvamarín napomáhá duši usadit se v těle a přijmout závazky fyzického života.
Opál
Drahý opál přináší radost, která je někdy pro Vodnáře nedosažitelnou emocí. Dokáže přitáhnout pocit lehkosti života, pomáhá včlenit se do kolektivu a překonat pocit samoty a vykořenění. Opálu se svěřujeme, pokud nás čeká velká životní změna, nástup do nového kolektivu, stěhování, nebo nová práce. Pomáhá přitáhnout projevy hojnosti do našeho života.
Modrý topaz
Topaz umí naučit člověka, že je možné opustit naučené zkostnatělé struktury a řád, žít pohodlněji a vřeleji. Pomáhá odbourat staré programy, které jsme dostali od rodičů, učitelů a společnosti. S jeho pomocí si dovolíme žít tak, jak nám velí naše srdce. Na tělesné úrovni rozpouští zatvrdliny všeho druhu, ztuhlé klouby a páteř, bolesti hlavy od zatuhlé krční páteře, úzkosti a potíže s očima.
Chryzokol
Chryzokol je blahodárný kámen, která nás učí zdravému sebevědomí a sebeprosazení. Přesvědčuje nás o tom, že nejprve se musíme postarat o sebe sama, pak teprve o to ostatní, protože oslabení, nemocní a nešťastní nejsme nikomu nic platní. Neposiluje naše ego, ale činí ho jemným a otevřeným soucitu. Chryzokol je vhodný pro všechny, kdo neznají své hranice, nebo se bojí je stanovit a posléze chránit. Pro všechny, kteří si připadají napadání, šikanováni a nespravedlivě obviňováni. Na tělesné úrovni léčí chryzokol oblast zažívání, pokud je nemocná z důvodu stresu a přetížení.

Krásné časy přeje Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA