Jarní horoskop - kartářka Mirka

mirka-se-srdícky-orezCítíte jarní únavu? To je přece důkaz, že je tu konečně jaro! Už je za dveřmi, začíná 20. března 15 minut před půlnocí. Přesně v tu dobu nastává rovnodennost, den bude stejně dlouhý jako noc.
Měsíc začne přibývat a poputuje ve znamení Berana, který jak známo, ovlivňuje hlavu, nos, oči, mozek a v neposlední řadě i životní sílu. Lidé, kteří trpí častými bolestmi hlavy, by neměli pít kávu, naopak by měli vypít co nejvíce vody.
Beran přeje všemu novému a začínajícímu, ale rovněž i záležitostem, které jsou již ve fázi postupu. Jděte mezi lidi, najděte nové přátele, a kdo ví….? Možná najdete i novou lásku. Nezapomeňte chodit do přírody, která se probouzí, a čerpejte energii, kterou budete potřebovat po celý zbytek roku. Vnímejte vše, co k vám přichází, ať jsou to informace, lidé, nápady, nemoci, radosti, starosti atd. Přemýšlejte, co z toho byste mohli využít, čeho se pro příště vyvarovat a z čeho si vzít ponaučení a čím se naopak inspirovat.
A co pro nás pro přicházející jaro připravily hvězdy?
BERANY varují před tvrdohlavostí, jim tak vlastní. Tentokrát by jim mohla uškodit při možném konfliktu – díky své neústupnosti by mohli prohrát.
BÝCI zaznamenají úspěch v práci a díky tomu i závist kolegů, ale neberte ji nijak vážně, nenechte se vykolejit jejich narážkami, ono je to přejde.
BLÍŽENCŮM jaro nabízí nové, dosud nepoznané aktivity, zájmy a koníčky. Některý koníček je tolik popadne, že v něm budou excelovat.
RACI pozor, abyste nepřehlédli něco důležitého ve vašem pracovním diáři, zvláště co se týče uzávěrek. Svou roztěkaností a následnou zapomnětlivostí byste si mohli zadělat na problém v zaměstnání.
LVI, pokud se budete cítit nezvykle unavení, bude vás něco bolet, nebudete zkrátka ve své kůži, tak to určitě nepodceňujte a honem k lékaři! Zdraví máte jen jedno.
PANNY by se měly s nástupem jara zaměřit na partnerské vztahy. Pokud je nějaké téma, které dosud přehlížely i přesto, že je trápí, tak je právě vhodná doba vyřešit je navždy. Nebojte se otevřenosti a upřímnosti.
VÁHY zažijí v zaměstnání nepříjemné změny, ale nijak zvlášť se jich to konkrétně nedotkne, spíše se budou dít změny všeobecné v rámci celého podniku.
ŠTÍRY čeká flirt, z nenadání jim vstoupí do života člověk, který pořádně zamává s jejich životem. Zadaní POZOR! Vám by mohl zamávat s vaším současným vztahem a to by mohl být průšvih.
STŘELCI, pokud jste nezadaní, také vám může vstoupit do života člověk. Na rozdíl od ŠTÍRŮ však nepůjde jen o flirt, nýbrž o lásku, už dlouho jste nebyli tak zamilovaní.
KOZOROHŮM přinese jaro úspěchy v zaměstnání, podaří se jim vše, na co sáhnou, mohli by konečně realizovat své dlouho zamýšlené plány a projekty.
VODNÁŘI, vy si jděte rovnou vsadit. Jdou k vám větší peníze. Můžete dostat i dobře placenou pracovní nabídku. Nepromarněte to.
RYBY, okolnosti vás přimějí k tomu, abyste se projevily. Nebojte se říci svůj názor, i když se to ostatním nemusí líbit.

MIRKAvýklad karet online, Tarot

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.