cena hovoru je 50 Kč za minutu

Jak pracovat s čísly a jejich energií - Číslo dvě

Narodili jste se 2, 11, 20, 29, v únoru nebo je vaše životní číslo dvojka? Pak je to čtení právě pro vás:
Čísla, která jsou všude kolem nás mají na nás velký vliv a dopad, a to mnohdy větší, jak se na první pohled zdá. Již od narození nás provází coby naše porodní váha, délka, rodné číslo, známky ve škole, platové ohodnocení, máme čísla bankovních účtů, piny, SPZ, čísla telefonní, ulic, bydliště apod. V datu narození je zaznamenáno naprosto vše od minulých životů, co si neseme sebou kam směrujeme, jaká je naše životní cesta včetně konce života. Každé číslo je pod vibrací určitého, konkrétního čísla. Začněme prvním číslem dle pořadí a to jedničkou.
Číslo dvě je v pořadí druhým číslem, zaostává za předchozí jedničkou.
Je to ten druhý, což se bude projevovat v oblasti vztahů, práce, názorů, ale i sebevědomí. Oproti předchozí jedničce je zde třeba spolupráce s druhými, jejich následná odezva těch druhých, zatímco jedničkoví lidé si vystačí sami se sebou a nikoho druhého k sobě nepořebují, a pokud ano, tak jen proto, aby je ti druzí chválili a obdivovali. Dvojky budou spíše ty, co budou obdivovat a chválit. Tento vliv je také patrný a zjevný u dětí narozených po roce 2000, kde jsou zcela jiné energie jak u lidí narozených po roce 1900. Tyti děti a adolescenti (adolescent-dospívající, mladý, dorostový věk: 11-13 let, 21 rokem končící) jsou zcela jiní, chybí jim předchozí prvotní jednička, už si tolik nevěří, ale pro změnu jsou více intuitivní a to, co mi všichni jsme se naučili a pochopili až nyní, oni už se s tím rodí. Jsou svým způsobem vyjímeční, jsou jiní, jsou také jiní myšlením, jinak vnímají, jsou více sensitivní právě díky oné dvojce na začátku letopočtu.
DVOJKA je pod nadvládou Luny neboli Měsíce.
Ten ovládá ve vesmíru, na Zemi i na našich tělech vodní hospodářství, kdy nejviditelnější a nejznámější jsou přílivy a odlivy moří a oceánů. Luna a dvojka je vodní živel, voda je o citech, emocích a vnímání, proto dvojkové lidé jsou citliví až přecitlivělí.
A když Vám v datu narození toto číslo chybí, jak jej doplnit? Nejjednoduší je napsat si dvojku na papír, ideálně tvrdší papír a nosit u sebe v peněžence, kterou máte většinou stále u sebe, popřípadě na tělo (ruka, loket, rameno, stehno). Tímto začne na vás ona chybějící energie působit. Dvojka neboli Luna je spouvislá s barvou vody, tedy modrá, zelenomodrá a stříbrná coby odraz Luny na hladině vody. Proto je důležité tyto barvy posílit a doplnit, coby barvou svíce, kterou budeme zapalovat, dále barvou oblečení, doplňků (naušnice, šátky, šály, bižuterie). Další možností, jak podpořit a doplnit chybějící dvojku je drahokam křišťál, perly, měsíční káměn, nefrit, křemen, achát a jadel.
Dvojka se rovná druhé čakře (SAKRÁLNÍ), která je oranžová a nachází se nad pohlavními orgány a je spojena s křížovou kostí, kdy se otevírá směrem dopředu. U muže se otevírá doleva, u ženy doprava. Na těle ovládá pohlavní orgány, vaječníky, varlata, prostatu a a močový systém.

Věštírna Květy Fialové

 

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA