cena hovoru je 50 Kč za minutu

Intuice zvířat

Možná tomu nebudete věřit, ale naši domácí mazlíčci mají často záhadnou psychickou schopnost předvídat myšlenky, nálady a pohyby svého pána. Pejsek třeba těsně před příchodem svého páníčka dojde ke vchodu a čeká, aby mohl vítat. A to i tehdy, když majitel psa mění dobu příchodu. Byly popsány příběhy, kdy pes doběhl pro pomoc svému pánu apod. I kočky mají podobné schopnosti. Například poznají dobré zóny v bytě, natahují na sebe negativní energie. Moje kočka přijde pokaždé, když jdu meditovat. Pokud je mi zle, nehne se ode mě žádné moje zvířátko. Koňáci zase svorně tvrdí, že koně poznají jejich příchod a radostí běhají v ohradě. Dokonce prý poznají i zvuk přijíždějícího auta svého majitele. A tak bych mohla pokračovat. Naší domácí mazlíčci nás umí i uzdravit. Testy prokázaly, že pobyt zvířete v místnosti pomáhá, aby nám klesl dlouhodobě vysoký tlak. Stačí na to třeba i jen akvárium s rybičkami. A to ani nemluvě o spoustě příběhů, kdy se zvířata dostala za páníčky třeba několik set kilometrů. Nejen speciálně cvičená zvířata jako slepečtí, policejní a záchranářští psy, ale i náš obyčejný Punťa nebo Azor dokáže předpovídat budoucnost. Například předpovědět čísla ve Sportce. Ale nepředbíhejme. Nejprve si naše zvířátko otestujeme, zda tyto schopnosti má.

Test schopností vašeho zvířecího mazlíčka:
1 vnímá vaše zvíře vaše nálady a pocity?
2 když k němu hovoříte, vyprávíte nahlas své pocity, vypadá, jako by vám naslouchalo, dokonce reagovalo?
3 zmizí, když jste objednaní k veterináři?
4 pozná, že balíte třeba na dovolenou nebo že pojedete pryč?
5 zírá celé hodiny na zeď, přesto že na ní evidentně nic není?
6 pokud máte pejska, štěká nebo vyje do prázdného rohu místnosti? Kočka na něj třeba syčí?
7 vyje nebo se schovává v průběhu magických obřadů, spiritistických seancí a podobně?
8 vždy na vás čeká u dveří, když se vracíte domů?
9 je přítulnější, když máte špatnou náladu?
10 očuchává či reaguje na telefonní sluchátko, když pozná, že volá někdo, koho zná?
11 reaguje okamžitě na to, když pozná, že ho chcete vzít na procházku, rozuměj v momentě, kdy na to pomyslíte, ne když to naznačíte třeba vodítkem.

Výsledky:
Pokud jste odpověděli kladně na otázky: 1,4,9,10. Váš mazlíček vás velmi miluje a rozumí vašemu životnímu tempu. Je jasné, že vyrůstá v milující a klidné atmosféře. Avšak není jisté, zda oplývá telepatickými schopnostmi. Přesto s ním můžete zkoušet trénovat a jeho telepatické schopnosti prohlubovat.
Pokud jste odpověděli kladně na otázky: 2,3, 8, 11. Váš mazlíček má telepatické schopnosti. Hýčkejte ho, jak jen můžete. V příštím článku vám prozradím kouzlo, jak využít těchto schopností vašeho zvířátka třeba v domácí magii, či výhře ve Sportce.
Pokud jste odpověděli kladně na otázky: 5,6,7. Vaše zvířátko je citlivé na přítomnost duchů a entit. Pokud reaguje bojácně na určitá místa ve vaší domácnosti a toto se pravidelně opakuje, požádejte rozhodně o pomoc odborníka. Nikdy se nepokoušejte sami o očištění domácnosti od duchů a černé magie! Pokud vaše zvířátko reaguje s důvěrou na tyto místa v domě, vězte, že máte v domě vyšší ochranu. Poděkujte za ni.
Ať už vaše zvířátko dopadlo jakkoliv, starejte se o ně s láskou. Němá tvář si to rozhodně zaslouží.

Věštírna Květy Fialové

ern a bl magie koka mval koka

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA