cena hovoru je 50 Kč za minutu

Horoskop na celý rok 2018

RYBY
horoskopy znamen Ryb zvrokruh vklad karet tyrkys magie
Letos se připravte na změny a přeměny, které vám přijdou do života, aniž byste to mohli ovlivnit. Čeká vás řešení různých otázek a problémů, v některých případech i neočekávanou materiální pomocí.
VZTAHY
v oblasti vztahů je nutné projít určitým stupněm přeměny, ať už partnera máte, nebo žijete sami. Teprve potom, až pochopíte a ujasníte si, jak by mělo partnerské soužití vypadat, začne se všechno měnit k lepšímu. Nezadaní začnou vyrážet mezi lidi a bude jim možné přečíst na čele, co očekávají a co nabízí. A než se nadějí, dál už budou kráčet životem ve dvou. Pokud žijete ve vztahu, ve kterém se už delší dobu potýkáte s trápením a absencí lásky, komunikujte se svým protějškem a snažte se pochopit, proč se to všechno stalo. Teprve potom můžete vše napravit a zdárně najet do těch správných kolejí.
PRÁCE
i v oblasti pracovní budete v roce 2018 čelit změnám. Čím rychleji změny přijmete a pochopíte, tím dříve a snadněji můžete naplánovat další kroky. Někteří z vás budou muset počítat s finančními ztrátami, někteří dokonce i s výpovědí. Jiní mohou naopak očekávat pozitivnější změny a to v podobě povýšení, zvýšení mzdy, nabídku nového zaměstnání atd. Záleží samozřejmě vždycky jen na vás, jak celou situaci cítíte a jak se rozhodnete. Buďte proto připraveni na všechno, protože připraveným štěstí přeje.
ZDRAVÍ
milé RYBY, nepodceňujte detoxikační kůry, o kterých se tolik všude mluví. Letos by byla vhodná i jaterní dieta, protože právě játra nebudou plnit dostatečně svou funkci. Toxiny, kterými jsou játra zanesena, mohou způsobit nepříjemné kožní vyrážky, alergie, zhoršení zraku a snížení vitality. Pro jistotu si nechte udělat jaterní testy.

BERAN
horoskopy beran aries vtn astrologie znamen Berana
V letošním roce se někteří Berani mohou cítit osamocení, i když to nemusí být úplně špatné. Někteří si dokonce budou samotu užívat, začnou se konečně soustředit sami na sebe, i když to v posledních letech nebylo jejich zvykem.
VZTAHY
v roce 2018 se rozhodne spousta BERANŮ pro život single, budou toužit po svobodě a nezávislosti. Žijící v páru mohou mít pocit samoty, jiní se mohou vlivem okolností, ať už dočasně nebo na stálo, od partnera odloučit i fyzicky. Každopádně přijměte situaci jako skutečnost, nesnažte se něco lámat přes koleno a využijte tento stav ke klidu, relaxaci a k pochopení sebe samých.
PRÁCE
mnozí z vás přehodnotí dosavadní představy o výdělku, uznání, na místo toho jít s davem vybočíte a dáte přednost systematičnosti, vytyčíte si jasný cíl, ke kterému se budete krok po kroku, pomalu a jistě přibližovat. Nenechte se strhnout okolím a soustřeďte se na své nitro, rozum a také srdce, protože není nad to, když vás práce baví.
ZDRAVÍ
zaměřte se na svou životosprávu. Mohou se objevit problémy trávicího ústrojí. Jezte střídmě a vyváženou stravu, tučná jídla raději vynechte, mohla by vám podráždit žlučník a příliš zatížit žaludek.

BÝK
horoskopy horoskop astrologie bk znamen bka
Rok 2018 přinese BÝKŮM lásku, vášeň a sjednocení. Někteří budou postaveni před rozhodnutí a musí zapojit vyváženou měrou rozum a srdce, aby zvládli překonat překážky, které jim osud postaví do cesty.
VZTAHY
letošní rok vám přinese velkou lásku. Nebude se jednat jen o momentální vzplanutí, nýbrž o intenzivní a hluboký vztah. Ovšem záleží na každém, jak tomuto bude přístupný. Ti, kdo žijí sami a opravdu se rozhodnou pro život v páru, musí se otevřít možnostem, které jim život nabízí. Nastal čas vykročit vstříc svému novému životu. Vždycky však nemusí jít o nový vtah. Zadaní, by si měli uvědomit, jestli chtějí se svým protějškem dál kráčet životem a pokud ano, měli by vše již vybudované hýčkat. Možná ti, kteří hledají na stávajícím vztahu pořád nějaké mouchy, by si měli dát na papír pro a proti a pravděpodobně dospějí k závěru a uvědomí si, že to vlastně vůbec není tak špatné a že by těžko hledali někoho lepšího.
PRÁCE
letos učiníte rozhodnutí, které bude zásadní pro vaši budoucí existenci. Nebaví vás pracovat na někoho a máte už dlouho v hlavě podnikatelský záměr? Co vám brání? Promyslete si důkladně, zda jsou vaše plány reálné a jděte do toho a osamostatněte se. Vás, které zužuje a dusí pracovní ovzduší, přemýšleli jste v posledním roce už několikrát o změně zaměstnání a víte určitě, že to není jen momentální pocit, na nic nečekejte a rozešlete své profesní životopisy na všechny strany. Vždy však zvažte všechno, co je důležité – mzda, naplnění, vzdálenost atd. tak, abyste se do práce těšili a existovala zde reálná vidina polepšení si, od toho se totiž odvíjí vše ostatní.
ZDRAVÍ
v roce 2018 by měli BÝCI dbát na dostatečný odpočinek a měli by rovnoměrně rozdělit každý den na práci, volný čas a spánek. Jinak hrozí přepětí organismu, čímž utrpí psychika, která když je narušená, může způsobit spoustu zdravotních problémů. Jinak pozor především na párové orgány jako jsou oči, uši, ledviny, plíce, ruce, nohy a další. Pokud jste se rozhodli k nějaké zkrášlující operaci, odložte to nebo alespoň zvolte méně razantní způsob. Při uspěchání a přílišné razantnosti by byl výsledek pouze krátkodobý, dokonce kratší, než si myslíte.

BLÍŽENCI
blenci dvojata gemini tyrkys
Milí BLÍŽENCI, z nějakého důvodu zaujmete obranný postoj. Je dost možné, že jste prodělali nějakou nepříjemnou zkušenost, nebo jste pocítili, že vám už cosi začíná přerůstat přes hlavu a dokázali jste konečně říci: „dost“. A ať už jste dali vale nějakému zlozvyku nebo falešným přátelům a kamarádům, nevěrnému partnerovi či někomu z rodiny, je důležité, že máte jasno, pevnou půdu pod nohama a váš postoj je pevný. Vytvoříte si tak dostatečný prostor pro načerpání nové energie a zbavení se té špatné, která vás již dlouho zatěžkávala.
VZTAHY
zřejmě jste se spálili a nechcete si nikoho nového pustit do života, nebo jste zanevřeli na někoho konkrétního, kdo vás zklamal a vy mu nedokážete odpustit. Držíte se zpátky a kolem sebe máte ochrannou bublinu. Být obezřetný/á je asi určitě na místě, ale jak všichni víme, nic se nemá přehánět. Mohlo by se snadno stát, že propadnete až do zahořklosti a úplné uzavřenosti. V takovém stavu přestanete rozlišovat a všechno a všechny budete házet do jednoho pytle. Velká chyba! Následkem takového postoje může být to, že od sebe odmrštíte každého a všechno, co by vám mohlo být ku prospěchu.
PRÁCE
v zaměstnání i v podnikání se můžete cítit rozmrzele, znechuceně a dokonce můžete situaci vnímat jako ohrožení, ať už ze strany zaměstnavatele a zákona, tak ze strany kolegů. U některých se může dokonce jednat o všeobecnou nechuť k práci. Je potřeba, abyste se na situaci dívali s nadhledem a necouvali do ústraní, nýbrž ji řešili a ono se to povede, uvidíte! Ve skutečnosti je totiž to vaše couvání a neřešení spjaté s minulostí, kdy jste se snažili něco racionálně vyřešit a pravděpodobně si nesete špatné vzpomínky v podobě nezdarů a překážek, které jste možná tenkrát neustáli, nebo celou snahu vzdali. Teď už se ale nemáte čeho bát, tak hlavu vzhůru.
ZDRAVÍ
letos se milí BLÍŽENCI zaměřte na pohybové ústrojí. Můžou vás provázet problémy s klouby, zejména kyčelními. Držte se přísloví: SPĚCHEJ POMALU, abyste si svou zbrklostí nepřivodili úraz. Taková zlomenina člověku dokáže pořádně znepříjemnit život. Celkově byste letos měli zpomalit a naučit se rozdělovat si práci na etapy. Především je dobré umět rozlišovat, co je nutné a co počká. Chraňte svou psychickou schránku, je křehčí, než si myslíte. Bohužel, do stavů nervozity a špatného rozpoložení se přivádíte především vy sami.

RAK
rak cancer horoskop vtrna
Milí RACI, letos se vás bude přísloví: „JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚHO OZÝVÁ“ týkat víc, než jakéhokoliv jiného znamení. Chovejte se k jiným tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám. Ctěte pravidla a zákony a neberte nic na lehkou váhu, protože za své činy si ponesete následky. Buďte zodpovědní ke své práci, rodině, okolí a také sami k sobě.
VZTAHY
ve vztazích letos můžete zažívat harmonii, porozumění, věrnost a citovou oporu, ale také úplný opak. Záleží, jak se ke svému protějšku budete chovat. Jste ve výhodě, protože máte situaci ve svých rukou a víte, že jste strůjcem svého štěstí. Vše, co učiníte ostatním, můžete očekávat od nich. Toto mějte na paměti nejen ve vztazích milostných, ale v mezilidských vztazích všeobecně.
PRÁCE
budete rekapitulovat a uděláte si jasno, vytyčíte si jasné cíle a dle toho se rozhodnete o dalším postupu. Většinou můžete počítat s vstřícností a slušným zacházením. Pozor však, kdybyste se nechali strhnout k nějakým nečestnostem, intrikám a podvodům, se zlou byste se potázali. Pokud budete uzavírat obchod, dbejte, aby vše bylo průhledné, jasné a stejně výhodné pro obě strany.
ZDRAVÍ
v letošním roce si chraňte střed vašeho těla. Co se týče ledvin, dodržujte pitný režim a dejte pozor na nastydnutí. To platí i v souvislosti s dolní částí zad. Tam je ještě důležité spát na kvalitní matraci a nepřetěžovat se zvedáním příliš těžkých břemen. Ženy by si měly dát pozor zvláště na vaječníky a močové cesty.

LEV
horoskop na tden znamen Lev horoskopy a astologie numerologie
Milí LVÍČCI, trochu byste měli zbrzdit a jít tak trochu s davem. Pokud se budete drát moc dopředu, život vám to ve finále nevrátí úplně tak, jak byste zasloužili. Nebuďte hektičtí, snažte se konat s rozmyslem a trochou diplomacie. Vyhýbejte se nervozitě, vzteku a špatné náladě.
VZTAHY
letos vás vztahy dosti potrápí. Vy, kteří žijete bez partnera/ky, si začnete stále častěji uvědomovat, že strádáte, že na všechno sami nestačíte a že přece jenom ve dvou se to lépe táhne. Budete mít stále větší potřebu se s někým podělit o své starosti, ale i radosti. Vždyť přece když vám někdo pomůže vyřešit trable, byť vás jen vyslechne, tak v tu ránu je starost minimálně o polovinu menší. Naopak sdílená radost je dvojnásobná. Vy, kdo žijete v páru, se čím dál víc utvrzujete v tom, že harmonický a šťastný vztah vypadá úplně jinak. Situaci budete muset řešit. Nejprve se snažte zjistit příčinu a podle toho potom postupujte dál. Nejprve je nutné odstranit zátěž. Vše dělejte s rozmyslem a rozvahou, abyste v zápalu rozhořčení neodhodili něco, co odhodit ve skutečnosti nechcete.
PRÁCE
možná jste díky své houževnatosti a píli postoupili najednou na tak vysokou úroveň, na jakou ještě nejste docela připraveni. Obrňte se letos trpělivostí a snažte se najít každý den alespoň chvíli pro odreagování. Než se situace stabilizuje a než se v tom naučíte chodit, pomůže vám to toto období přestát bez úhony. Vy, kteří práci nemáte a nedaří se vám žádnou sehnat, odhoďte vše, co vás tíží: stud, lenost, pohodlnost, trému atd. a vykročte vpřed s vědomím, že tentokrát zazáříte a práci seženete. Vy, kteří jste ve stávajícím zaměstnání dlouhodobě nespokojení a připadáte si jako otroci, na nic nečekejte a ukončete své trápení, určitě se vám podaří najít něco lepšího.
ZDRAVÍ
v roce 2018 dávejte pozor na úrazy a pohmoždění dolních končetin, konkrétně boků a stehen. Dále vás mohou potrápit bolesti kloubů, ischias a dna. Také nezapomínejte na zubní prevenci. I když vás zuby momentálně nebolí, zajděte raději hned po Novém roce alespoň na dentální hygienu a preventivní prohlídku. Váš zubař vás při nejmenším pochválí:-).

PANNA
Panna znamen panny horoskop astrologie
Milé PANNY, v letošním roce budete rekapitulovat, přemýšlet jak bylo, nebylo a proč to tak bylo, budete vzpomínat a při tom zacházet až hluboko do minulosti. Pozor však, pokud víte, že vás něco z minulosti zlomilo a krutě s vámi zamávalo. Takovým okamžikům se ve svém vzpomínání raději vyhněte. Není potřeba otevírat staré rány a znovu se trápit něčím, co už je dávno pryč.
VZTAHY
vy, kteří žijete v partnerském svazku, máte tendence vzpomínat na začátek, na seznámení, na to prvotní zamilování a z celého srdce si přejete, aby se právě ta zamilovanost do vašeho vztahu vrátila. Ale nevěšte hlavu, váš vztah se za tu dobu někam posunul a určitě, i když zamilovanost přirozeně pominula, najdete spoustu dalších světlých stránek a cenných devíz ve společném soužití. Nezadaní, pokud už sami být nechtějí, měli by přestat jen vzpomínat, kdy že to naposledy bylo, když byli zamilovaní a na místo toho by měli vyjít mezi lidi, aby nějakou lásku našli, nebo aby láska našla je…
PRÁCE
v práci se změnily podmínky, např. pracovní doba, větší nároky na pracovní nasazení, ale plat je stále stejný nebo dokonce nižší? Nemůžete se divit, že už se ani v pracovní době nezasmějete. Ono totiž není čemu a není s kým. Prostě ta doba, kdy jste šli do práce a z práce s dobrou náladou, se už nevrátí. Berte situaci takovou, jaká je a poohlédněte se někde jinde, protože lepší to už nebude. Pokud své současné zaměstnání opustit z nějakých důvodů nechcete, ať už proto, že máte 2 roky do důchodu, nebo to máte z domova kousek, musíte se naučit povznést se nad určité věci, neupínat se na problémy, které se vás bezprostředně netýkají a začít brát chození do práce jako nezbytnou nutnost k získání prostředků pro živobytí. Po pracovní době vypněte a vše hoďte za hlavu. Jedině tak je možné tam „přežít“.
ZDRAVÍ
chraňte se před nastuzením, odnesly by to ledviny a močový měchýř, u žen by to mohly odnést vaječníky. Obě pohlaví by měly chránit své pohlavní orgány a nepodceňovat sebemenší zdánlivě malý problém. U některých jedinců se mohou objevit ledvinové kamínky. Není nutné se kvůli tomu příliš stresovat a panikařit, to všechno se dá léčit a řešit a dokonce některým výše popsaným zdravotním problémům můžete předejít.

VÁHY
horoskopy vhy znamen vhy astrologie
Milé VÁHY, v letošním roce vás bude provázet štěstí a úspěch na každém kroku. I kdyby se vyskytly přece jen nějaké problémy, zvládnete je s lehkostí a to proto, že stojíte na pevném základu, který byl vytvořen už v minulosti.
VZTAHY
letos se vám podaří vytvořit vztah či partnerství na opravdu pevné, silné a spolehlivé bázi. Taková spojení budou silná a trvalá. Vy, kteří žijete sami a hledáte vhodný protějšek, získáte všechny předpoklady a vhodné podmínky pro navázání opravdového a pevného partnerského vztahu.
PRÁCE
díky své houževnatosti, píli a přirozené inteligenci dosáhnete důležitého mezníku vašeho života. Vše naznačuje tomu, že jste vykročili správným směrem a cítíte pevnou půdu pod nohama. Máte perspektivní vyhlídky do budoucna. Kráčejte rozhodně, přímo a s hlavou vzhůru vstříc k dalším úspěchům. Štěstí vám bude přát, protože si to zasloužíte.
ZDRAVÍ
potrápit vás mohou bolesti hlavy, občasné mdloby, problémy s očima a padání vlasů. Nechte si občas změřit krevní tlak, zvláště u starších ročníků můžou hrozit mrtvice. Nepodceňujte očkování proti klíšťatům, a pokud se chystáte na dovolenou do vzdálených krajin, nechte se očkovat proti malárii a dalšími životu nebezpečným nemocem. Pozor na zánět mozkových blan.

ŠTÍR
horoskopy tr znamen tra ekliptika
Letos budete pro okolí přitažliví, sympatičtí, žádoucí a probudí se ve vás vášeň více, než obvykle. Možná se dokonce stane, že nebudete vědět kudy kam, ale uhýbat do nekonečna nemůžete, přijde čas rozhodnutí. Je důležité, abyste v takovém případě a za každých okolností použili zdravý a střízlivý rozum. To je totiž k vykročení správným směrem prvořadé.
VZTAHY
letos, milí ŠTÍŘI, zažijete velkou lásku. Nezadaní a odhodlaní vrhnout se do života ve dvou, mají v roce 2018 možnost navázat dlouhotrvající, stálý vztah. Zadaní mohou najít velké štěstí v současném vztahu. Možná začnou vnímat klady, které dosud neviděli a naopak přestanou řešit banality, které jim vadily.
PRÁCE
oblasti rozhodovací se nevyhnete ani v zaměstnání či podnikání. Přijde čas, kdy budete muset zaujmout jasný a jednoznačný postoj. Je potřeba se rozhodnout, zda vůbec chcete setrvat tam, kde jste, nebo jít o patro výš, nebo dokonce o dům dál. Ať je to, jak je to, opět budete muset zvážit všechna pro a proti a najít kompromis mezi rozumem a srdcem, abyste se rozhodli správně, jak dál. V některých případech dojde k přehodnocení celé situace, zbavení se výhrad vůči současnému zaměstnání a k pojetí situace tzv. po svém tak, aby vše vyhovovalo především vám samotným. Potom třeba vůbec nebude potřeba opouštět důvěrně známé, jen se vhodně zařídíte dle okolností a vytěžíte ze situace to nejlepší řešení pro vás.
ZDRAVÍ
letos vás ŠTÍRY mohou potrápit různé kožní problémy a váš sluch a zrak může zeslábnout. Věnujte náležitou péči všem končetinám, dojděte si na masáže, manikůru a pedikůru a přestaňte kouřit, protože kouření škodí nejen plicím, ale zapříčiňuje ucpávání cév. Dopřejte si odpočinek a problémy neduste v sobě, promluvte o nich s někým z vašich blízkých.

STŘELEC
horoskopy znamen stelec astrologie
Milí STŘELCI, letos vykročíte správným směrem, vše nasvědčuje tomu, že jdete správnou cestou. Doprovázet vás bude mj. začátečnické štěstí, které si zcela jistě zasloužíte, protože jste se snažili a dostali jste se tam, kde jste. Můžete na sebe být pyšní.
VZTAHY
zadaní ve stávajícím vztahu prolomí ten dlouhodobý stereotyp a podniknou změny, ke kterým se již dlouho odhodlávají a které určitě přinesou danému vztahu prospěch. Vy, kteří partnera/ku nemáte, pravděpodobně do roka najdete. Letos před sebou máte začátek něčeho nového, což budete rozvíjet a hýčkat a budovat tak slibné a trvalé partnerské spojení.
PRÁCE
rok 2018 přináší mnohým STŘELCŮM vše nové, co se zdroje obživy týká. Ať už jde o nové zaměstnání, nové úkoly, nová pravidla, nového šéfa, nové stroje, nové technologie, nebo nové auto, bude to zkrátka něco, s čím jste dosud neměli zkušenosti a budete je teprve muset postupně získat. Díky vaší píli a vytrvalosti by to neměl být problém a měli byste vše zvládnout na výbornou.
ZDRAVÍ
letošní rok vám, STŘELCŮM, přináší problémy s trávicím traktem, které budou provázet průjmy, nadýmání, zácpy, žaludeční nevolnosti a střevní koliky. Pozlobit vás mohou játra, slinivka břišní, žlučník a slepé střevo. Přemýšlejte o tom, co jíte a co vám nedělá dobře a přesně tomu se velkým obloukem vyhněte, i kdybyste na to měli co největší chuť.

KOZOROH
horoskopy znamen kozoroh zodiak astrologie
Milí KOZOROZI, stejně, jako každý rok, se i v letošním roce projeví vaše přemrštěná akčnost a puntíčkářství. Opět na svá bedra naložíte více, než jste schopni zvládnout. Děláte to pořád dokola celý život. Věřte ale, že vás potom zbytečně provází nervozita a napětí. Pokuste se brát život trochu s nadhledem a možná trochu lehkovážněji. Uvidíte, vše stihnete jako dřív a ještě s úsměvem na rtech.
VZTAHY
vy, kteří žijete bez partnera/ky, vás tento stav již dávno nenaplňuje a chtěli byste už konečně najít vhodný protějšek, zakotvit a začít plánovat budoucnost ve dvou. Vy, kteří žijete ve vztahu, také zrovna radostí neoplýváte. Naopak. Váš současný svazek vnímáte jako partnerství plné problémů, překážek a starostí. V obou případech je potřeba se nad danou situací povznést, vzít si z toho jen to dobré a bez větších karambolů vyčkat, až se mraky přeženou a opět vysvitne sluníčko.
PRÁCE
letos na vás budou kladeny příliš vysoké požadavky. Opět jste si to zavinili sami, protože jste ukázali, že jste velice schopní a bez řečí jste splnili vše, co po vás bylo požadováno a co nezvládli ostatní. Tím jste si zajistili to, že plnění jakýchkoliv úkolů je okolím chápáno jako samozřejmost. Možná vám to zajistilo i pracovní postup a vy jste se najednou ocitli na vrcholu a tak trochu se vám z toho točí hlava. Měli byste situaci začít trochu koordinovat a vytvořit si jasný plán. Nebojte se, zvládnete to, ale chvíli to bude trvat. Snažte se odpočívat a čerpat energii mimo práci, potřebujete být silní. Vy, kteří jste v práci dlouhodobě nešťastní, cítíte znechucení či zotročení a zlepšení je v nedohlednu, na nic nečekejte, neprodlužujte své trápení a odejděte.
ZDRAVÍ
v roce 2018 vás mohou provázet problémy zejména dolních končetin, snažte se správně odpočívat, choďte po měkkém nebo si pořiďte kvalitní obuv. Věnujte zvýšenou pozornost svému chrupu, možná je to dávno, kdy jste naposledy navštívili stomatologa nebo dentální hygienistku.

VODNÁŘ
horoskopy znamen Vodn zvrokruh zodiac
V letošním roce toužíte více než kdy jindy po stabilitě, jistotě a trvalosti. Je to především tím, že něco nejde úplně přesně podle vašich představ, na což nejste zvyklí. Pozor na přílišnou panovačnost, chlad, perfekcionismus a nepřizpůsobivost, jenž vám ubírá na přirozenosti a někdy možná i na lidskosti. Trochu zjemněte a zmírněte.
VZTAHY
rok 2018 pro vás bude rokem upevňování vztahů, uvádění je na spolehlivý a pevný základ. Vše chcete mít přesně narýsované, ale pozor, abyste svou přísností, kritikou a strojením všeho do pozlátka nepohřbili přirozenou vášeň a živočišnost. Vy, kteří partnera nebo partnerku hledáte, buďte též přirození, jste přece lidé, lidskost a vše, co k ní patří z vás musí vyzařovat. Pokud jste příliš kritičtí a vybíraví, nikoho nenajdete.
PRÁCE
v pracovní oblasti vám jde jako vždycky především o vytvoření pořádku a jasné koncepce. Bez toho nedokážete pracovat. Máte nějaké plány a dali jste si nějaká předsevzetí. Jestli už zaměstnání máte, nebo hledáte nové, je úplně jedno. Vždy váš úspěch bude záviset na vaší píli, nic nedostanete zadarmo.
ZDRAVÍ
pozor na poranění ostrými předměty a problémy v oblasti hlavy, především s obličejem. Zařaďte do svého harmonogramu pravidelné posilování, alespoň 3 x v týdnu, vaše svaly to potřebují.

Věštírna Květy Fialové

horoskop na rok 2018 Vtrna Kvty Fialov vklad karet iv numerologie magie

horoskop na rok 2018

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA