cena hovoru je 50 Kč za minutu

Horoskop na květen - Johana - astrologie

Květen, lásky čas.
Neskutečně se nám uleví od pocitů vyčerpanosti, které jsme zažívali v měsíci dubnu. V lásce se nám blýská na lepší časy. Nezadaní zažijí zcela jistě milostná dobrodružství, což nedoporučuji těm, kteří jsou ve vztahu, protože by vás karma mohla v červenci dostihnout. Naopak zadaní si uvědomí svoji sounáležitost hlavně v posledních květnových dnech.
Obecně se budeme cítit svobodní, oduševnělí. K tomu přispěje i možnost zažít něco nového uvnitř i kolem nás. Je to vhodná doba k odvykání, zbavování se závislostí. Třeba s kouřením. Omezujte od 1. května a od 6. – 11. května by vám ” půst” neměl dělat takové problémy jako kdykoli jindy. Dále už záleží na vaší vůli a osobních vibracích.
Ptáte se, jak vás bude vnímat okolí? Budete přátelští, zábavní a energičtí. Dávejte o sobě vědět! V tomto měsíci je podpořena komunikace, a tak vyjednávejte! Od 22. května, prakticky do konce měsíce budete okolím žádaní.
V oblasti práce se vám bude dařit, a to společně i s případnou změnou zaměstnání. Naplánujte cestu a ještě tento měsíc ji uskutečněte! Ostatně cestování je nakloněn celý měsíc, ale Luna ve Střelci je pro tuto aktivitu jako stvořená, a to ve dnech 22. – 24. května.
Zdraví se Vám tento měsíc zlepší, anebo se alespoň lépe cítit budete. S dietou si počkejte na konec května. Na Maxmiliána ji odstartujte. V tu dobu se méně nadřete a výsledky v podobě lehkosti ucítíte záhy. Jen nezapomínejte dostatečně pít pramenitou vodu.
Pokud si plánujete dny, kdy toho chcete opravdu hodně zvládnout, pak to bude 5., 14. a 23. květen. V tomto čase bude vaše energie, zapálenost nebo chcete-li urputnost obdivuhodná!
Tak hezké užívání!
Vaše Johana
horoskop pro znamení horoskopu, výklad karet online, Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA