REKLAMA
cena hovoru je 50 Kč za minutu

Horoskop a zvířata - kartářka Noor

Sluneční znamení horoskopu o nás může prozradit mnohé. Třeba i to, s jakým zvířetem v domácnosti si budeme rozumět nejlépe. Vybíráte zvířátko pro své dítě? Náš tip vám může trochu napomoci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Beran
Živí tvorové je baví. Tyto děti proto mají velký vztah ke všem zvířatům, často se můžou ukázat i jako jejich dobří chovatelé u vás v domácnosti. Líbí se jim ale i divoká zvířata, která běhají venku. Vždycky se dobře starají o psy a nejednou by se rádi stali ošetřovateli v cirkuse. Proto se s chutí vydávají do zoologických zahrad, kde jich můžou vídat velké množství, ale většinou za mřížemi. Hledají hlavně oblíbené šelmy, jako jsou především tygři a gepardi, podobně jako zavalití a roztomilí nosorožci a hyenovití tvorové.
Býk
Ke všemu přírodnímu mají přirozený vztah. Tyto děti tak mají blízko ke zvířatům, která patří k domku nebo k větší domácnosti. Takové jsou obyčejné slepice, holubi nebo krávy na pastvě, u nich se cítí dobře. Taky se ale často sami nebo s vámi vydají přímo do hloubi lesa, kde i po ránu tolik rádi sledují jeleny, srnky nebo daňky. Mnoho z nich by v budoucnosti mohlo být lesními pracovníky, proto je nechejte jejich zájmy rozvíjet. V zoologické zahradě obdivují safari, kde jsou rostliny a původní tvorové spojení v symbióze.
Blíženci
Není jisté, na čem u nich vlastně budete. Blíženci se totiž v životě poblíž zvířat příliš nevyžívají. Když ale působí hravě a taky vtipně, změní se jejich vztah docela rychle. Proto se jim můžou líbit malí psíci u vašich známých nebo přímo doma. Taky je pro ně velmi zábavné a poučné, když se s nimi vydáte do voliér se zpěvným ptactvem, ke kterému mají vztah. Užívají si výstav drobného domácího zvířectva a ptactva. Podobné je to u jejich oblíbených morčat a křečků, kterým v pokoji rádi postaví překážkové dráhy.
Rak
Ke zvířatům mají dobrý vztah. Pro tyto děti je tak nejlepší, když se můžou často vydávat za rodinnými příslušníky své rodiny na venkov. Nebo za známými, kteří chovají hospodářské zvířectvo ve velkém, od prasátek přes husy až ke kachnám. Taky milují kočky, ke kterým mají opravdu přirozený vztah a dokážou se o ně vhodně starat, proto je v domácnosti snášejí dobře. Vazby mají taky ke zvířatům, která žijí ve vodě řek a rybníkům, od ryb přes klepetnatce po divoké ptactvo, pozorují je rádi nejen skrze triedr.
Lev
Živí tvorové je opravdu baví. Tyto děti mají totiž vztah ke zvířatům, která jim přijdou zajímavá a taky něčím výjimečná, jako třeba jejich kokršpaněl nebo dalmatin doma, i perské kočky. Proto je fascinují hlavně zvířata v zámeckých oborách, jako je vysoká zvěř, ale i pávi, nebo draví ptáci, o které se pořádně pečuje. Stejně tak na ně zapůsobí šelmy v zoologické zahradě. Koho jiného mít taky rád než lvy nebo leopardy, kteří jsou přímo spojení s jejich znamením? V budoucnu můžou být i kvalitními drezéry v cirkuse.
Panna
Domácí mazlíčky mívají rádi. Tyto děti se umějí o zvířata velice dobře starat po stránce čištění a stravy. Pokud jim však v dětství žádná nepořídíte, pak si s nimi těžko vybudují blízký vztah. Takže jezděte aspoň někdy na zahrady svých známých, či na blízký venkov, uvolní si lépe svou nervozitu. Kvalitně si taky rozumí s různými druhy psů, malými hlodavci, třeba myšmi. Ale i zvířaty, umístěnými v lesních ZOO a školkách, kde se třeba sama zbavují hendikepu a vrací se do lépe přírody. To na ně zapůsobí příznivě.
Váhy
Hledají spíš jiné vztahy k přírodě. Proto nemají tyto děti ke zvířatům tak silné vztahy jako ke stromům a rostlinám. Mají spíš rády krotká zvířata, která je ničím nepoděsí, nebo je jako býložravci nemůžou pokousat. Například jeleni se jim líbí a obdivují je, kolie nebo jezevčíci je zase potěší doma. V zoologických zahradách je zajímají hlavně antilopy nebo zebry, podobně jako žirafy nebo surikaty. Velký vztah ale jinak mají k barevnému ptactvu z domova i ciziny, tedy od hrdliček, labutí až třeba po blbouna nejapného.
Štír
Dokážou vás poměrně překvapit. Tito malí zrozenci mají výrazný vztah ke zvířatům, která nejsou obyčejná, ale především tak trochu divoká. Někdy je fascinují docela nepříjemná zvířata v teráriích, jako jsou hadi a pavouci, takže s tím počítejte. Tak si totiž osvědčují i vlastní odvahu. Rádi se taky vydávají do lesa a hor sledovat vysokou zvěř, jako jsou laně nebo mufloni, podobně je zajímají třeba volně žijící vydry v řece. K vodě mají obecně silný vztah. Rádi sedí u rybníků a loví různé druhy ryb, hlavně dravé štiky a sumce.
Střelec
Mají rádi svobodu a pohyb. Tyto děti si už tak poměrně brzy vypěstují vztah ke zvířatům, která jsou nějakým způsobem divoká nebo exotická. Proto je už v dětství baví cirkusová zvířata, jako jsou velcí a dobromyslní sloni, někdy taky s úctou chované šelmy. Především je ale fascinují koně a poníci. Můžete tedy s nimi chodit do hřebčínů a na farmy s programem, protože se i často rádi povozí. To jejich tělu i duši pomáhá ve formě kvalitní terapie. Doma můžete mít i rozměrnější psi, se kterými běhají rádi po loukách.
Kozoroh
Příroda je zajímá opravdu hodně. Tyto děti totiž mají zvláštní vztah k netypickým zvířatům a často si najdou zálibu v těch, kterým se ostatní spíš vyhýbají. Proto z nich často bývají malí entomologové, tedy zájemci o všechen drobný hmyz jako brouci, cvrčci a sarančata, za kterými rádi chodí i na louky a do lesů. Fascinují je taky pilná mraveniště a někdy včelíny. Taky je ale zajímají zvířecí samotáři během jejich nočních toulek, jako jsou sovy a výři, nebo přímo medvědi a vlci ve vysokých horách. Na ně ale pozor!
Vodnář
Patří spíš k městským tvorům. Tyto děti mají proto zvláštní zájmy a tak ke zvířatům nemusí mít silný vztah. Navíc jim docela vadí cirkusy a zoologické zahrady, kde lidi sice chovají zvířata, ale bez svobodného pohybu, který je důležitý i pro ně samotné. Přesto ale mají doma svoje zábavné oblíbence, jako jsou žoviální psí plemena a někdy i učenliví papoušci nebo andulky. Stejně je těší roztomilí klokani, nebo lidem vlastně nejpříbuznější lidoopi a opice, které si vydrží dlouho prohlížet a dokážou na ně reagovat.
Ryby
Zvířátka vedle sebe potřebují, většinou i obyčejné voříšky a ta užitná, domácí. Tyto děti však mají vztah i k exotickým tvorům. Ti se ale u nás chovají především pro potěšení a často ve vodě, jako třeba japonští kapři. Nebo další tvorové, co spíš patří někam do moře, od delfínů až po různé mořské koníky a hvězdice i obyčejné perlorodky. Taky je však fascinují zvířata, která lidem pomáhají se uzdravovat, jako jsou poníci a koně. Nebo různí velcí a milí psi, nejlépe bernardýni. Těm se dokážou věnovat s oddaností.

noor a vihar

Noor
horoskopy  online
astrologie
výklad karet online
Tarot online

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.