cena hovoru je 50 Kč za minutu

Harry Houdini - mistr úniků

Nejslavnější mág a iluzionista se narodil 24. března 1874 v Budapešti jako Erich Weiss v ohnivém znamení Berana. Zemřel před 90 lety, dne 31. 10. 1926. Když se podíváme na slavného jubilanta z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo- datum narození je 6, číslo, které ukazuje na kreativitu, harmonii, intuici i smysl pro krásu a dokonalost, životní číslo je 11/29. Karmické životní číslo 11, je číslo liché, mužské, aktivní- symbolizuje nadané, ale velice složité osobnosti s nevyrovnanou psychikou, lidi, kteří nedokáží žít běžným životem, jsou buď dole, nebo nahoře. Navenek působí jako citliví lidé, často jsou i velice dobrosrdeční, ale bývají chladní a zahledění do sebe.
Pokud jedenáctky žijí pozitivně a vyhnou se konzumaci drog a alkoholu, dokáží v životě mnoho, to byl také případ malého Ericha. Od dětství trénoval tělo, vyučil se zámečníkem, ale nejvíce se naučil z knihy diplomata a kouzelníka Paměti Roberta Houdina. V r. 1890 přijal umělecké jméno Harry Houdini a „vytěsnil“ dětství strávené v bývalém Rakousko- Uhersku v rodině židovského rabína a tvrdil, že se narodil v Americe. Pod vlivem životního čísla 11/29 se kromě Houdiniho narodily i jiné slavné osobnosti – ty nejznámější jsou geniální skladatel Wolfgang Amadeus Mozart i Edith Piaf, dále spisovatelé Jules Verne, Edgar Allan Poe, Vladimír Neff, Pavel Kohout, umělci a herci Josef Myslbek, Jan Kubelík, Helena Růžičková, Lubomír Lipský, podnikatelé a politici Harry Kissinger, Tomáš Baťa a mnoho dalších.
Když se podíváme na jeho numerologickou mřížku, vidíme, že kromě 5 a 6 má obsazeny všechny pozice. Nejpočetnější jsou jedničky – tři – lidé pod vlivem vícečetných jedniček jsou dynamičtí, průbojní, velice schopní, ale také excentričtí, panovační, se sklonem k pečlivě skrývaným depresím, zvláště v souvislosti se sedmičkou v mřížce. Dvě dvojky – trochu problémový vztah k matce, která pro něho byla tou nejdůležitější osobou na světě. Mřížku nespojuje chybějící pětka, ale velikou píli a až fanatickou disciplinovanost v profesní oblasti převzaly 2 čtyřky, 1 osmička – to je snaha o dosažení materiálního zabezpečení a úspěchu, dynamičnost, bojovnost, ctižádostivost, ale i neústupnost a vzpurnost. 1 trojka – umělecké založení, talent, velké charisma i touha být středem pozornosti, 1 devítka – citlivost, zájem o duchovno, filosofii, okultní nauky, devítka také podporuje intuici, jasnozřivost i analytické schopnosti. Na sluneční rovině měl číslo 3, lidé ho vnímali jako přátelského, nadaného a nevšedního člověka, na měsíční rovině měl 1 – řešil tedy hlavně sebe a svoji osobnost. Zemřel před 90 lety na právě na Halloween – okolo jeho úmrtí se vyrojila spousta pochybností, tvrdilo se, že zemřel při nepovedeném úniku, či po úderech pěstí do břišní krajiny – Houdini měl velice silné, vytrénované břišní svaly a často se nechával lidmi z publika do břicha uhodit -, ale ve skutečnosti zemřel v 52 letech na prasklé slepé střevo a silný zánět pobřišnice. Tajemství jeho neuvěřitelných úniků a úžasných kouzelnických triků se nepodařilo nikdy rozluštit – slavný mág si ho vzal s sebou na věčnost.
Přeji všem krásné podzimní dny.
Vaše Althea, kód 12

výklad karet online, numerologie, slavné osobnosti

výklad karet, numerologie, kartářka Althea

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA