cena hovoru je 50 Kč za minutu

Děti nového věku - kartářka Hanka - věštba z mariášových karet

Hodně se o tomto tématu mluví a většinou se o něj zajímají maminky s malými dětmi. Co to vůbec je? Kdo jsou tyto bytosti a je to vůbec nějaká zvláštnost? Něco vám k tomu povím, názor si udělejte sami, ale pokud budete vnímat chování a energie dnešních dětí, možná mi dáte za pravdu.
Invaze těchto malých ufonků se začala zhruba v roce 1995. Pokud se vám narodilo děťátko v tomto období, tak máte zcela jistě doma výjimečnou osobnost. Jak je poznáme?
hanka a vasikMají nádherné velké oči, dívají se na nás moudře, až moc dospěle. Jako kdyby věděly, co si myslíte. Ony to vědí, mají totiž dar telepatie a umí přesně odhadnout, co řeknete. Mají pronikavou auru, modro tyrkysovou se stříbrnými křišťálovými odlesky. To je barva “čakry třetího oka”, který je energetickým centrem v hlavě leží mezi obočím. Tato čakra řídí jasnovidnost, nebo schopnost vidět energie, vize a ducha. Mnohé z těchto dětí je jasnovidec. Milují krystaly, kameny a vše, co se třpytí. Mají velice vyvinutý sluch a proto hlasitá slova, hudba, či hádka je vyvede z míry. Hlavní „problém“, kdy rodiče šílí a vláčí je po doktorech je opožděná, či nedostatečná komunikace. Ony nemají potřebu mluvit, vzhledem k jejich telepatickým schopnostem už znají odpověď v sobě. Jejich myšlenka je rychlejší, než slovo, tak se s tím jenom nechtějí zdržovat. Jsou filozoficky a duchovně nadané, proto nám připadá, že jsou jako by na svůj věk, až moc moudré. Mají problém s autoritou a nenechají sebou manipulovat. Jejich smysl pro spravedlnost a pravdu je velmi vyvinutý, čímž mohou mít potíže ve škole i v kolektivu. Zvládnou dělat více věcí najednou, což působí lehce chaoticky. Jsou také přecitlivělé na potravu, trpí alergiemi, zvláště pokud do nich cpeme maso, hranolky a majonézy. Balzám pro jejich trávicí ústrojí je organická a přirozená strava. Ony samy nevidí žádné hranice mezi hrou, výchovou, vztahy a prací. Všechny tyto aspekty života se pro ně spojují v jednu celistvou zkušenost. Mohou působit vzpurně a drze, ale je to jen jejich obhajoba pravdy a přetvářky, kterou okamžitě odhalí.
Jak se k těmto bytostem chovat? Jak je vychovávat?
Naslouchejte a nemávejte rukou nad jejich výroky. Nelžete jim, vědí to a nechápou, proč to děláte. Sledujte, co jedí a vyjděte jim vstříc, pokud odmítají kachnu s knedlíkem. Nepoužívejte příkazy, vysvětlete, proč a co od nich chcete. Pokud to půjde, nepoužívejte zářivky, umělá vibrující světla a chemikálie. Voďte je co nejčastěji do přírody, k vodním zdrojům a umožněte jim život s minimem moderních výdobytků a technologií. Milují zvířata a mluví s nimi, pořiďte jim kamaráda, s kterým si dokonale porozumí.
Tyto děti nám byly seslány pro pomoc a ne pro zlost. Vypadá to, že se vám narodil malý drzounek se svými neústupnými názory, ale to je mylná představa. Pokud ho budete tlumit léky, vodit k psychologům a chtít nějakou diagnózu, jenom tím odmítáte dar Vesmíru, odmítáte pomoc celé naší civilizaci, protože tito andělé nám byli posláni, aby změnili svět k lepšímu. Mají za úkol naučit lidstvo, že je krásné žít v lásce, pochopení a bezpečí.
Přeji hodně trpělivosti a empatie při výchově a soužití s těmito krásnými mimozemšťany.

251HANKA
výklad karet, věštecké kyvadlo, diagnostika vztahů

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA