cena hovoru je 50 Kč za minutu

Zákon přitažlivosti - Úplněk

Na obloze dnes zazáří magický měsíc v Úplňku a na stránkách Věštírny Květy Fialové začíná cesta za štěstím. Vydejte se s námi na pouť, na které se potkáte se svým bohatstvím a naučíte se, jak je ještě navyšovat a přitahovat.
Tím magickým slovem, které pro nás bude klíčové, je – VDĚČNOST.

Teď jste se možná zarazili – jak a za co být vděčný, když je náš citový život v troskách, práce nenaplňuje, peněz se nedostává a vlastní tělo zrazuje nemocí? Ale zamyslete se nad tím – už se vám někdy podařilo vytrucovat si něco vzdorem, negativitou a nevděčností?
Vesmír je založen na zvláštních zákonech. Přidává tomu, kdo „má“ a odebírá těm, kteří „nemají“.
Klíčem k hojnosti je tedy vědomí, že „mám“. A vědomí vlastního bohatství, štěstí a lásky je přímou cestou k tomu, aby bohatství, štěstí a lásky bylo stále víc a víc. Ano, podstatné je to slovo VĚDOMÍ. Být si vědom. Vědět o tom. A být za to vděčný.
Spousta lidí má strach z pocitu spokojenosti. Přijde vám to tvrzení nesmyslné? Ale kolikrát jste slyšeli nebo četli třeba „já nejsem nikdy spokojený, pořád se ženu dál a dál, ano dnešek byl fajn, ale hlavně, aby zítřek byl ještě lepší, musím přece pořád dál, výš a …“ Někdo používá nespokojenost jako bič na sebe sama, bič, který ho má pobídnout k další činnosti, lepšímu výkonu, tvrdší práci… Ale co je cílem tohoto honu na štěstí? Přece spokojenost! Tak proč se za ní honit, pojďme být spokojeni teď, hned a rovnou. Nebojte se, spokojenost tady a teď není pro Vesmír zprávou, že už jsme všeho dosáhli, že jsme na konci. Naopak, dosažením pocitu naplnění a štěstí ten pravý život teprve začíná. Teprve pak jsme opravdu celým, rozkvetlým člověkem, který uspokojil své potřeby a nyní plnými doušky tvoří a plnými hrstmi dává.
Jak už bylo řečeno, klíčem je „mít“. Vědět, že mám. A když něco mám, měla bych za to cítit vděk. A proč? Protože mi to někdo dal. Bůh, Vesmír, Příroda, Velký Duch, je lhostejné, jak Zdroj nazýváte. Všechno co je, z něj pochází a odtud to dostáváme. Je věc hluboké pokory, to uznání, že skrze nás tvoří něco vyššího, něco, co nás přesahuje. A my jsme jeho nástrojem, kanálem jeho štědrosti.
Zdroj je inteligence jako každá jiná a vnímá, jak se k jeho darům stavíme. Dává tam, kam ho vede naše vděčnost. Máš vděčnost – dostaneš to, za co jsi vděčný. Zaměřuješ pozornost na předměty své nespokojenosti a nesouhlasu – dostaneš přesně to. Protože přesně tam ukazuje kostnatý prstík tvých myšlenek. Na co ukážeš, to máš. Na co myslíš, to posiluješ.
O teorii vděčnosti si v průběhu měsíce řekneme ještě mnohem víc, ale dnes nás čeká první den praxe. Budeme se seznamovat s tím, co všechno už „máme“.
DENÍK VDĚČNOSTI – DEN PRVNÍ
Vesmír miluje velká gesta a rituální magie je na nich přímo postavená. Pořiďte si krásný sešit, nebo deník v hezké vazbě. Nebo si na našem facebooku stáhněte předtištěný Deník vděčnosti. Kupte si propisku, s jakou je radost psát. Zapalte si svíčku, vonnou tyčinku nebo vykuřovadlo, pusťte příjemnou hudbu – zkrátka udělejte všechno, co ve vás navodí slavnostní a magickou atmosféru. Dnešní úkol zní – napište deset věcí, za které jste opravdu vděční.
Pište soustředěně a snažte se co nejsilněji prociťovat vděčnost. Na konci každé věty napište „děkuji“. Bude to vypadat asi takhle:
Jsem hluboce vděčná za … Děkuji!
Ááá!!! Už jsou tu první prskalové, já je dobře slyším! Obešly vás mrákoty a hněv zacloumal vaším majestátem při představě, že máte vymyslet deset (deset!) věcí, za které máte být vděční? Máte to těžké, všichni vás jen využívají, osud vás stíhá samou nepřízní, namazaný chleba spadne vždycky máslem dolů a přitom vy jste takový dobrák? Jasně, klidně si nechte svou roli oběti, je moc příjemná, ale pro Vesmír bohužel právě ztrácíte sexappeal.
Pokud právě čtete tento článek, znamená to, že máte počítač. A to je rozhodně důvod k vděčnosti. Jestliže to není váš comp a čtete si v práci, znamená to, že máte zaměstnání. To je důvod k vděčnosti. Fajn, je to tablet vaší kamarádky. Takže máte kamarádku. To je důvod k vděčnosti. Vy nemáte žádnou kamarádku a všechno musíte vždycky zvládnout sami? Tak to jste dostali velikou lekci o vlastní síle a nezávislosti. To je důvod k vděčnosti. Od rána vás ruší telefon? Tak to vás někdo opravdu potřebuje, jste pro něj důležitý člověk. To je důvod k vděčnosti. Rozhlédněte se kolem sebe, jste pod střechou, je vám teplo, teče vám z kohoutku voda, máte klíče od dveří, které chrání vaše bezpečí a soukromí, splachuje vám toaleta, máte ruku, ve které držíte propisku, oči, kterýma čtete, kočku na klíně, psa u nohou, vzduch který dýcháte, plíce, kterými dýcháte ten vzduch, plány na zítřek, diář, kde jsou napsané ty plány, pomazánku v lednici, na stěně fotku z dovolené, v koupelně zubní pastu. A mysl, kterou tvoříte svou realitu…
Vy toho máte. Tak to jste bohatí!
Deset věcí, to bude maličkost. Ale přesně deset. Ne víc a ne méně. Při zapisování každé z nich prožívejte hlubokou vděčnost. Za každou poděkujte. Přečtěte si svůj dnešní záznam v Deníku vděčnosti. Udržujte vděčnost ve vědomí… Vaší mantrou se stává
„Jsem vděčná, jsem vděčná, děkuji, děkuji, děkuji…“.
Moc se těším na zítřejší cvičení s vámi.
S láskou Noor
74

Jsem vděčná za to, že jste se ke mně dnes připojili. Děkuji
Jsem vděčná za příležitost šířit myšlenku magické vděčnosti. Děkuji
Jsem vděčná za své zdravé ruce, které mi umožňují psát. Děkuji
Jsem vděčná za chvíli klidu, kdy se mohu věnovat tomu, co mám ráda – psaní. Děkuji
Jsem vděčná za bezplatnou školní docházku, která mne naučila číst a psát. Děkuji
Jsem vděčná za fotoaparát, protože jsem mohla udělat ilustrační fotku k článku a zaznamenávat krásné chvíle, které si chci pamatovat. Děkuji
Jsem vděčná za peníze, za který jsem si koupila hrneček, ze kterého právě piju svého oblíbeného turka s mlékem. Děkuju
Jsem vděčná za svou fenku Vanilku, která už chce na loužičku, a díky ní se dostanu na vzduch. Děkuju
Jsem vděčná za vlahý noční vzduch, tak osvěžující po dnech horka. Děkuju
Jsem vděčná za svůj život. Děkuju
Jsem tak bohatá! Děkuju, děkuju, děkuju

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA