cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - moc přítomného okamžiku - Noor výklad karet online

Pokud máte dojem, že se Vám něčeho nedostává, okamžitě to poskytněte prvnímu, koho potkáte.
Eckhart Tolle
O posvátné síle vděčnosti už víte mnoho. Věřím, že psaní vašeho Deníku už přineslo první plody. Přesto je možné, že nějaké oblasti pociťujete nedostatek. Třeba jen na letmý okamžik. Nejbolestivější bývá pocit nedostatku v citové oblasti. Pocit zklamání, nedostatek lásky, citové podpory, zájmu a sdílení může vést k beznaději, ve které je velmi obtížné pocítit vděčnost. Dnešní cvičení by vám mělo ukázat, jak mnoho máte a že vždy je důvod k vděčnosti, která je přímou cestou k navyšování kvality, kterou chceme.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Pokud máte dojem, že se Vám něčeho nedostává, okamžitě to poskytněte prvnímu, koho potkáte. Pokud dnes cítíte nedostatek, darujte to, čeho se vám nedostává. Uvidíte, že to jde. A jak byste to tedy mohli nemít, když jste schopni to dát?
Pokud se vám nedostává lásky, můžete prostě jen s láskou pohladit dítě, pokud se cítíte sami, věnujte svou společnost třeba stromu před domem a trochu si s ním popovídejte. Pokud vám nikdo nenaslouchá, pusťte si rádio nebo televizi a věnujte pozornost člověku, který tam právě hovoří. Jestliže vám chybí něha, můžete klidně pohladit sami sebe. Když je vám horko a suchý vzduch vás ničí, oroste a zalejte květinu, nebo dejte na okno misku s vodou pro ptáky. Jestliže trpíte nedostatkem lidskosti, usmějte se na prvního člověka na ulici. Pokud jste opravdu odvážní, dejte se do řeči s cizím člověkem, pochvalte někomu šaty nebo pejska, zeptejte se pošťačky, jestli nepotřebuje v tom horku napít, popovídejte si s úplně cizím člověkem v autobuse.
Samozřejmě vás jako první napadne otázka, zda vám o vaši laskavost někdo vůbec stojí. Nemusí, samozřejmě. Ale tady nejde o „alekdyžostatnílidi“, ale o vás. Pokud někdo váš dar nepřijme, je to jeho právo a s vámi to nijak nesouvisí. Jedná se přece o to, že ten druhý nechce, nebo neumí přijímat. Pokud by vaše dary někdo odmítal příliš často, je to signál, že sami máte problém přijímat. Podstatné na našem cvičení je to, že jsme schopni a máme co dávat. A když to můžeme dát, tak už to přece máme! A vděčností se nám „to“ může jen zvětšovat.
Napište do deníku vděčnosti co nejvíc věcí, které jste dnes mohli darovat a vzdejte dík za to, kolik toho máte. A připomínám Kámen vděčnosti, rituál v Popovičkách se pomalu blíží!
Zítra si popovídáme o mém oblíbeném fenoménu, jmenuje se „alekdyžostatnílidi“ a je velmi zábavný. Vy ho znáte taky, uvidíte.
S láskou s láskou s láskou (to se neochodí) NOOR

Noor tarot

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA