cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - milostný dopis - Noor - magie lásky

Dnešní cvičení je variací toho z předešlého dne, je ale zacíleno přesně na řešení konkrétního vztahu. Pokud chcete opravdu zapracovat na vztahu a nemůžete s partnerem komunikovat, nebo se prostě ostýcháte nějaké věci vyřknout nahlas, je toto cvičení právě pro vás.
Možná jste ublížili, možná vám bylo ublíženo. Ztratili jste se jeden druhému. Nastalo ticho a chlad. Ale v duši cítíte, že to takhle nemůžete nechat. Že je mezi vámi stále kouzelné pouto, za které stojí za to bojovat. Nechcete to ještě vzdát.
I vy, kteří právě ve vztahu nežijete, můžete dnešní lekci provádět. Dopis vděčnosti píšete svému budoucímu partnerovi, které si chcete přitáhnout. Vy budete projevovat vděčnost za věci, které sice zatím nemáte, ale máte v plánu je přijmout.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Dnes budeme psát dopis. Samozřejmě na stránky Deníku. Vyberte si vztah, který chcete zlepšit, nebo dokonce zachránit. Fotografie daného člověka vám hodně napomůže. Rozdíl mezi minulými lekcemi je v tom, že se budeme s vděkem a poděkováním obracet ke konkrétní osobě.
Napište svému milovanému list vděčnosti, Ať už je stav vašeho vztahu jakkoli katastrofální, něco krásného jste přece jen dostali. Něco silného zažili. Něco vám bylo umožněno dát.
Pište přímo k onomu člověku a oslovujte ho jménem.
Martine, jsem Ti tolik vděčná, za všechnu tvoji trpělivost, kterou jsi se mnou měl, když jsem při práci studovala. Děkuji Ti!
Lucie, jsem Ti tolik vděčný za to, že jsi mě vždycky dokázala rozesmát a vytáhnout mě ze smutku. Děkuji!
Romane, jsem Ti tak vděčná za tvoje chladné a odmítavé chování, které mi ukázalo, že ztrácím sebeúctu a musím ji znovu nalézt. Děkuji!
Klidně noste fotografii milovaného člověka při sobě, nebo ji položte na místo, kde ji často můžete spatřit. Kdykoliv na obrázek pohlédnete, v duchu si řekněte svou milostnou mantru – děkuju, děkuju, děkuju Ti. A děkuju za Tebe. Jsem vděčná!
Kéž jsou všechny bytosti šťastné!
S láskou Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA