cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - maminka - výklad tarotu online

Včerejším cvičením vděčnosti za domov jsme na pár dní ukončili práci na hmotných statcích a nyní se posuneme do oblasti vztahů. Láskyplné a harmonické vztahy jsou velmi obohacující. Naopak nesváry, hádky nebo alespoň nevraživost nás oslabují, zatvrzují a ničí. Dnešní cvičení budeme věnovat vztahu k člověku, který byl pro každého z nás branou Života – mamince. Maminka je první bytost, se kterou se člověk setká, je to ona, kdo nám ukazuje svět a formuje náš názor na něj. A dělá to podle nejlepšího vědomí a svědomí. Maminka se může i mýlit, ale podle mého přesvědčení je to vždycky z lásky. Každá matka se snaží dát svému dítěti ze sebe to nejlepší, třebaže často vidí svět svou vlastní optikou. Bez ohledu na to, jakou maminku jsme měli a jaké dětství nám připravila, stane se navždy postavou vpravdě mýtickou.
Pokud svou matku milujeme, přenesou se na nás její nejlepší vlastnosti a rysy. Pokud ji odmítáme, přebíráme její negativní vlastnosti
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Chtěla bych, abyste se dnes neomezovali deseti body svých požehnání. Napište dnes do deníku úplně všechno, za co jsme své mamince vděčni a proč jste vděčni, že máte, či jste měli maminku. Opravdu se do toho položte a jděte i do detailů – čím více díků k nebi vznesete, tím mocnější řeka ženské energie linie vašich předků vámi může začít proudit.

S Láskou Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA