cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - láska má tisíce podob - výklad karet

Láska má tisíce podob
Podob lásky bychom se asi ani nedopočítali, vlastně mě nenapadá jediná věc, která by nebyla projevem lásky. V života běhu není snadné vždy lásku rozeznat. Je to ale zkušenost tak hodnotná, cenná a naplňující, že je podstatou základů všech možných náboženských směrů a druhů duchovního hledání. Vždyť nalezení lásky doslova ve všem, je nalezení Boha, neboť se jedná o totéž.
S láskou se potkáváme všude a stále, ať už to vidíme, nebo ne, je to tak. Pro naše cvičení (a pro náš šťastný život) je podstatné tuto lásku rozeznat, vztáhnout ji na sebe a být za ni vděční. Je to přímá cesta, jak lásku mít. Pociťovat ji nadále přitahovat.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Zapište si dnes do Deníku všechnu lásku, které se vám kdy dostalo a kterou jste mohli dát. Začněte rodiči a příbuznými, vzpomeňte všechny partnery, kteří se k vám chovali láskyplně, byť jen jedenkrát, ale chovali. Poděkujte za lásku pejska, který vás nadšeně vítá při návratu domů. Za objetí kamarádky, když odcházíte z návštěvy. Nejde nám jen o lásku partnerskou, která se podmiňuje přijímáním od konkrétního člověka. Neurčujte, o čí lásku stojíte, a která za nic nestála, protože vám ji dal ten, o koho jste nestáli. Oceňte vděkem každého a všechno, co vám kdy projevilo lásku a pokud jste za ni tenkrát nebyli vděční, udělejte to teď. Čím větší hromadu lásky zahrnete do svého vědomí a uznání, tím větší magnetickou sílu přitažlivosti vytvoříte. Kámen vděčnosti připomínám jen ze zvyku, vy už jste profíci vděčnosti!

S Láskou Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA