cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - Jde se na mejdan! - kartářka Noor - výklad budoucnosti

Už víme, jak být vděční za peníze, jak za požehnanou práci a jak vytvářet rezervoár hojnosti v Kameni vděčnosti. Doufám, že nejste nemístně skromní a nešetříte na sobě. Nasaďte laťku vděčnosti pořádně vysoko! Vaším cílem přece není jen „nějak slušně, šedivě a nenápadně to tu doklepat bez větších potíží“, ale opravdu šťavnatý, voňavý a strhující životní příběh s vámi v hlavní roli.
Někdy nám Osud napovídá, že jsou samozřejmosti, které „máme“, ale v šedi dne si neuvědomujeme, že jsou darem, za který je vhodné a žádoucí poděkovat.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Sepište do deníku deset svým největších požehnání a poděkujte za ně. (Rutina, známe.)
Udělejte si dnes Velký mejdan vděčnosti. Buďte „na příjmu“, mějte oči i uši otevřené. Až uvidíte na ulici sanitku, poděkujte za své zdraví a popřejte je i člověku, ke kterému vůz jede. Až uvidíte policistu, poděkujte za pomoc a ochranu (hele nechte si tu ironii, já to s vámi myslím dobře). Když potkáte zamilovaný pár, vzpomeňte si na všechnu lásku, které se vám kdy dostalo a poděkujte. Až budete obdivovat květiny ve stánku, poděkujte za sluníčko a vláhu. Když se na vás usměje úplně cizí člověk, poděkujte za přátelství. Když se podíváte do výkladní skříně, můžete děkovat, za co vás jen napadne. Za krásu, hojnost, možnost výběru, dostatek možností, svobodu koupit i svobodu nekupit… Knihy vás můžou inspirovat k vděčnosti za moudrost, nebo zábavu, hudba k díkům za spirituální zážitky.
Dnes máme mejdan, tak vítejte, nabídněte si skleničku a hezky se bavte!
S Láskou Noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA