Deník vděčnosti - inspirace - Noor - výklad tarotových karet

Přátelé milí, nevím jak vy, ale já mám za sebou jeden z nejvíce vzrušujících měsíců, které jsem prožila. Nevím, jak vám poděkovat za tu spoustu nádherných dopisů a zpráv, které jste mi celý měsíc posílali a doufám, že dnešním dnem ona obrovská vlna pozitivizmu a víry nekončí. Píšete o svých úspěších a o tom, jak Deník věčnosti mění váš život. Jsem vám za to nesmírně vděčná. Bylo mi s vámi moc dobře a přeju si, aby tomu bylo i nadále a aby to bylo oboustranné.
Dnes, v sobotu devětadvacátého srpna vyvrcholí měsíc vděčnosti Velkým rituálem v Park Hotelu Popovičky. Pokud nemáte možnost se zúčastnit, přidejte se k nám alespoň v duchu. V jednotě je veliká síla, a čím více lidí posiluje své záměry pozitivitou a vírou, tím víc se nám všem daří naplňovat své krásné plány.
Co jsme se tento měsíc naučili především? Hlavně tedy to, že člověk je vibrační bytost a pokud má nějaká přání a sny, musí se na ně naladit. Tedy právě na předměty oněch snů, nikoli na pocit nedostatku a oddělení. A hnací silou naplnění oněch snů je právě emoce vděčnosti.
Prvního dne měsíce září oslaví požehnané narozeniny Květa Fialová. A ve stejný den slaví výročí založení je i naše Věštírna, jejíž patronkou je právě paní Květa. A tak jsem se k poslednímu cvičení našeho deníku inspirovala právě její zářivou osobností. Jistě i vy máte nějaký idol, někoho, koho obdivujete a jehož kvality vás oslovují a kultivují. Kdo hovoří jazykem blízkým tomu vašemu a svítí vám na cestu jako maják.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Napište dnes do deníku vděčnosti jména osobností, které jsou pro vás inspirací a připojte také vysvětlení, proč tomu tak je. Může to být rodič, učitelka, přítel, spisovatel, myslitel nebo politik. Napište slova díků za to, že jste se s myšlenkami či vzorem tohoto člověka mohli potkat a také co vám to dalo. Vzdejte dík za člověka, kterého si vážíte a za jeho příklad, který jste dokázali rozpoznat. A vzdejte dík i sobě, že jste měli tolik moudrosti a pokory, abyste tuto osobu vpustili do svého světa hodnot.
Přátelé, naše osmadvacetidenní práce na našem webu končí. Ale doufám a přeju vám i sobě, abyste sílu vděčnosti učinili svým životním stylem.
V mém světě je vše v pořádku… Můj vesmír je přátelský… Žehnám tomu vašemu.
S velkou láskou a vděčností vaše Noor

kveta a noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.