cena hovoru je 50 Kč za minutu

Deník vděčnosti - celá pravda - Noor - výklad karet

Přátelé drazí, úplňkový rituál v Popovičkách se blíží a naše cesta s Deníkem vděčnosti postupuje k vyvrcholení. Předstupuji dnes před vás v žíněné kytlici kajícníka a hlavou popelem posypanou, abych vám sdělila holou pravdu. Tak a je to tady. Ještě chvilku a bude to venku…
„Já na vás celou dobu hraju habaďůru“
Ne, počkejte, položte ten kámen, já vám to vysvětlím! Vděčnost samozřejmě JE obrovská tvořivá síla! Oceňování a uznávání našich požehnání JE tvůrčí! To ano!
Ale já vám něco zatajila. Něco jsem vám dosud neřekla. To proto, abyste načerpali sílu svých emocí z vděku za své bohatství. Protože nikoliv obsah našich tvrzení, ale právě ona emoce vděku a štěstí jsou silou, která přitahuje hojnost, štěstí a naplnění našich přání.
Dnes vám to už musím říct. Dnes to na mě praskne. Chcete znát celou pravdu? Tak tady je:
VÁŠ DENÍK VDĚČNOSTI JE KOUZELNÝ!
Všechno, co jste do deníku Vděčnosti dosud napsali a vše, co do něj napíšete kdykoli v budoucnosti, je pravda!
Tak, a teprve teď nastane ta pravá legrace. Cokoliv, co chcete, aby se stalo, můžete zhmotnit tím, že to dopodrobna popíšete v Deníku vděčnosti. Od tohoto okamžiku máte mocný nástroj, který vám umožní naplánovat, co a jak chcete v životě prožít. Stáváte se scénáristy svého osudu. Chcete prožívat pohádkový život? Napište si ho! Toužíte po novém domě, společenském úspěchu, velké lásce, výhře v loterii, životě v Karibiku, velké a šťastné rodině, uzdravení z těžké nemoci? Napište o tom. Popište to, kde jste, kdo tam je s vámi, kde se to odehrává a jak se to vyvíjí, popisujte, jak se cítíte, když vám volají z televize, že ta velká role v seriálu je vaše, popište, jak se cítíte, když vaše velká láska pokleká do písku balijské pláže a vytáhne z kapsy červenou sametovou krabičku, vypište všechny podrobnosti toho rána, kdy si v koupelně stoupnete na váhu a ona vám sladkým hlasem sdělí, že jste motýlek…
Přečtěte si ještě jednou scénář svého štěstí, vězte, že je to pravda a propadněte třeskuté radosti nad radostmi, které vás čekají. Pokud vás kdykoliv potom přepadne pocit, že „to“ ještě nemáte, mluvte o tom v minulém čase.
„Bývala jsem nemocná…“
„Žila jsem osaměle…“
„Dříve jsem měl problémy s váhou“
A pak se hned vraťte do „současného“ stavu, ve kterém všechny strázně a potíže dávno odvál čas. No, a když nemáte nic, co by vás trápilo, můžete zažívat jen vděčnost, radost a štěstí!
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Napište do deníku scénář svého života. A pak další příběh. A další… Vracejte se ke svým příběhům, čtěte si je a pociťujte maximální vděk za to, co je napsáno. Propadněte euforii štěstí, tančete radostí po bytě, řekněte o svém nadšení hrnku na kafe nebo rybičkám v akváriu.
Lidem ale ne. Možná by měli potřebu vám vysvětlit, vědecky nejlépe, jak jste naivní a proč to nefunguje. V jejich světě to tak možná je. Ale vy máte svůj vlastní Vesmír. A v něm je to pravda.
HOWGH!!! Noor, Ta, která tančí s klávesnicí, dnes řekla celou Pravdu
TAK NAPIŠTE SVŮJ PŘÍBĚH

noor

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA