cena hovoru je 50 Kč za minutu

Dárky podle numerologie

Do Štědrého dne už zbývá jen chvíle a většina z nás už má dárky dávno koupené. Pokud ne, nebo pokud chcete ještě na poslední chvíli koupit pár drobností pro své milované, máme pro vás návod, jak si vypočítat dárky na míru. Budeme se řídit numerologií. Jak jistě víte, numerologie je přesná věštecká metoda. Každý podléhá vibraci čísel. My budeme počítat životní číslo vašich blízkých. Budeme se trošku namáhat, ale právě u vánočních dárků by nemělo jít jen o bezduché nakupování. Navíc tento návod můžeme využít celoročně, i na narozeniny a svátky.

Jdeme na to.
Sečteme celé datum narození dané osoby, dokud se nedostaneme na jednu číslici.
Např. vaše babička je narozená 13. 4. 1951
sčítáme 1+3+4+1+9+5+1 = 24
sčítáme dál 2+4=6
její životní číslo je tedy 6.

ŽIVOTNÍ ČÍSLA:

1-     Jedničky jsou fyzicky aktivní lidé, rádi o sebe pečují a sportují. Rádi komunikují. Radost jim udělá kosmetika, doplňky stravy, nová souprava na cvičení nebo módní oblečení a doplňky jako šátečky, kabelky a boty.

2-     Jsou pečující lidé, jsou hodně srdeční a intuitivní, mají umělecké sklony. Radost jim udělá třeba hudební CD, lístek na koncert či do divadla, nebo na výstavu uměleckých děl či na balet. Nic nezkazíte ani odpočinkovou knihou.

3-     Jsou tvořiví, přemýšliví a energičtí. Rádi jsou mezi lidmi. Radost jim udělá pozvání na jakoukoliv společenskou akci, tanec, zábavu. Láhev dobrého vína či předplatné na menu v restauraci.  Pokud mají ve svém datu trojek víc, udělá jim radost jakýkoliv kurz jazyků nebo učebnice. Dětem třeba tvořivá sada s korálky apod.

4-     Jsou pracovití, praktičtí a zruční, někdy až puntičkáři. Radost jim udělá puzzle o mnoha dílcích, křížovky jiné luštění. Mužům pak třeba nářadí pro kutily, nebo permanentka do posilovny.  Pokud rádi dáváte knihy, uděláte dobře napínavou detektivkou.

5-     Jsou dobrodruzi, společensky aktivní a odhodlaní požitkáři. Radost jim udělá nějaký výlet, adrenalinový zážitek, partnerovi můžete koupit i intimní hračky. Nezkazíte nic ani losem či žetony do kasina. Knihy kupujte s tématy fantasy nebo horor.

6-     Jsou pohodový požitkáři, mají smysl pro krásu a lásku, rodinu a cit. Občas mívají sklony k závislostem. Radost jim udělá umělecké dílo do bytu, socha nebo obraz, ženám šperky, mužům láhev kvalitního alkoholu nebo doutník. Nic nezkazíte ani kvalitní tmavou čokoládou. Šestky jsou jediné ženy, u kterých si můžete dovolit koupit i kuchyňského robota nebo jiné udělátka do domácnosti. Knih mají určitě hromadu a nemají vůbec čas číst. Zkuste je překvapit filmem, historickým a nákladným, plným hezkých šatů, šperků a přírodních scenérií.

7-     Jsou mystičtí lidé, velmi citliví a empatičtí. Dopřejte jim péči právě o ně samé. Masáž lávovými kameny, kosmetická péče, wellness pobyt to je ideální dárek pro ně. Pokud chcete kupovat knihu, zvolte žánr esoteriky, knihy horoskopů, předplaťte jim výklad z karet. Či jiný dárek s magikou tématikou.

8-     Jsou obvykle vůdčí osobnosti, rádi pracují a jsou velmi přátelští a společensky oblíbení. Radost jim uděláte dobrou knihou, nejlépe na téma - jak se zdokonalit, dosáhnout něčeho apod. Pokud chcete víc investovat, doporučujeme kvalitní koženou peněženku nebo aktovku do práce.  Nezkazíte nic ani technikou používanou k práci, telefon, diktafon a laptop.

9-     Jsou analytičtí, moudří a neustále přemýšlejí o universu a ideálech. Radost jim uděláte jakoukoliv vědeckou publikací, atlasem, historickou knihou nebo třeba doplňky k počítači. Hry, nová myš nebo klávesnice. Můžete zakoupit i nový fotoaparát nebo kameru, rádi si vše dokumentují.

Věštírna Květy FialovéZajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA