cena hovoru je 50 Kč za minutu

CO VÁS ČEKÁ OD 14. DO 20. ZÁŘÍ 2020 - TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ

CO VÁS ČEKÁ OD 14. DO 20. ZÁŘÍ 2020 - TAROTOVÁ PŘEDPOVĚĎ

KARTA POUSTEVNÍK

Tento týden bude ve znamení určité sebereflexe. Oproti minulým, poměrně hodně společensky naplněným dnům, se budete cítit poněkud osaměle. Nahlédnete do svého nitra a přehodnotíte některé zaběhlé představy o světě a bohatství.

ZAMĚSTNÁNÍ : Tento týden se toho moc zajímavého dít nebude. Každý se potýká se svými každodenními starostmi a hledí si svého. Atmosféra na pracovištích bude spíše klidná. Je potřeba se na chvíli pozastavit, zapřemýšlet nad svojí budoucností a přijmout radu od starších a zkušenějších. Buďte diskrétní a obezřetní. Není potřeba říkat cokoliv nahlas. Jak se říká – mlčeti zlato. Velmi dobře se vám bude dařit v sebevzdělávání, učení vám půjde snadno.

VZTAHY: Osamělost pocítíte tentokrát i ve vztahu. Dost možná je partner na služební cestě nebo vás odloučila nějaká neočekávaná událost. Je ideální čas na to se trošku ponořit sami do sebe a ujasnit si tak, co vlastně do budoucna chcete. Pokud vám kdokoliv sdělil nějaké tajemství, v žádném případě ho nikde neprozrazujte. Okamžitě by z toho byla pěkná polízanice. V těchto dnech je ideální si raději jakékoliv pikantní informace nechat jen pro sebe.

ZDRAVÍ : Trošku nás potrápí psychika, deprese a jiné duševní potíže. Spousta z nás si bude potřebovat odborně pohovořit s nějakým specialistou - psychologem. Vyhledávaní budou i různí léčitelé, vzroste zájem o ezoteriku.Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA