cena hovoru je 50 Kč za minutu

Čísla jako poselství

wargana se svickouStává se vám, že pohlédnete na hodinky v stejný čas? Nebo kouknete na hodinky zrovna, když je 11:11, míjí vás auto s poznávací značkou, 22-33 a podobné? Říká se, že jsou to vzkazy od našich andělů. Schválně, vypozorujte si, kdy zrovna se vám něco takového děje, obvykle zjistíte, že přesně když usilovně myslíte na nějaký problém. A já pro vás mám takový malý překladatelský slovník v komunikaci přes čísla s jinými bytostmi.

000 – Změňte své myšlení, pokud jste právě pronesli přání na vylepšení nebo změnu nějaké situace, řešení je na cestě. Bedlivě naslouchejte svému vědomí, řešení se zrodí ve vaší hlavě.
111 – Vaše přání se právě teď plní. Pokud jste vyslali něco negativního, ihned řekněte – beru zpět! A poproste si o splnění nějakého přání.
222 – Věci se ubírají správným směrem a zanedlouho dostanete drobné důkazy, že to tak je. Jen vše má svůj čas. Buďte trpěliví.
333 – Rychle k sobě přivolejte svého anděla strážného nebo jiné vám blízké božstvo. Poděkujte za ochranu a poproste o to, abyste byli chráněni i nadále. (i vaši blízcí) poproste o vedení na vaší životní cestě. (můžete třeba použít klasiku: andělíčku, můj strážníčku…)
444 – Andělé jsou u vás, pomáhají se vším. Teď hned si přejte- zhmotňují vaše přání. Přejte si nesobecky.
555 – Vaše myšlenky jsou to, co řídí váš život. Měňte své myšlení a změníte vše.
666 – Zbavte se obav z hmotného nedostatku. Požádejte o pomoc s tím, co vás právě v hmotné části života trápí. (raději si přejte lepší pracovní příležitosti, než výhru ve sportce)
777 – Jste na správné cestě, pokračujte. Poděkujte a vyjádřete emoční vděčnost bytostem za pomoc.
888 – Blíží se konec. Může být i bolestivý, ale brzy přijde nový začátek. Nezoufejte.
999 – Otevírají se nové možnosti, odhoďte ihned vše zastaralé a nefunkční.

A pokud jsou čísla kombinovaná třeba 11: 12 – přejte si, avšak buďte trpěliví, Vesmír vás slyší a vaše přání se splní přesně tak, jak si přejete. Jen ne hned. 22:21- trpělivost, vše má svůj čas, pokud nebudete pochybovat a budete věřit, věci se postupně začnou tvořit tak, aby se vaše přání vyplnilo, jen to půjde trošku víc ztuha a opravdu postupně. Budete muset vesmíru dokázat, že o to opravdu stojíte. Pochopili jste tento klíč?
Podle tohoto klíče, můžete dostat odpovědi na všechny vaše otázky podle číselných vzkazů od Andělů. Pokud zatím tápete, zavolejte mi, podíváme se na vaše číselná poselství třeba pomocí Tarotu, nebo věštby z kostek.

WARGANA – numerologie, magie, výklad karet

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA