cena hovoru je 50 Kč za minutu

Čarujeme s barvami - žlutá - kartářka Mirka - věštění budoucnosti

Nedávno jste si mohli přečíst, jak nás ovlivňují barvy. Začala jsem barvou fialovou viz článek: BARVY – fialová jako Květa. Dnes si řekneme něco o barvě žluté.
Žlutá je barvou slunce. Evokuje radost, působí jasným a pozitivním dojmem. Aktivizuje mysl, proto je vhodná např. pro studenty, kteří se potřebují soustředit na učení před zkouškou. Tato barva má příznivý vliv na náš zdravotní stav: zlepšuje dýchání, zvyšuje krevní tlak, má velký vliv na dýchací ústrojí, příznivě ovlivňuje nervový systém a dokonce dokáže navodit pocit tepla až o 2 stupně vyšší, to uvítají zejména ti, kteří jsou zimomřiví.
Určitě je důležité, aby žlutá barva měla zastoupení i u vás doma, ať už se rozhodnete žlutě vymalovat, nebo si pořídíte žluté doplňky v podobě polštářků, prostírání nebo koberce, nebo se budete radovat z toho, když si přivoníte ke žluté květině, která zdobí váš okenní parapet.
penize mirka
A víte co, i když po ničem žlutém doma netoužíte, kupte si alespoň žlutou svíčku a uděláme si jednoduchý RITUÁL NA PŘIVOLÁNÍ PENĚZ, ty se přece hodí každému z nás…
Budeme potřebovat:
Žlutou svíčku
Oblázek
Černý fix
Provázek nebo křídu
Zapalovač nebo zápalky a jdeme na to!!!
Pomocí provázku nebo křídy vytvoříme na zemi kruh, do kterého si stoupnete, zapálíte svíčku a poprosíte na všechny strany o přízeň a ochranu financí. Potom vezměte do rukou oblázek a představujte si štěstí a bohatství a až ucítíte příznivé naladění a příjemný pocit, napište na oblázek své jméno a slova: štěstí a finance. Poté kamínkem přejeďte lehce nad hořící svíčkou a běžte ho vhodit do nejbližšího potoka nebo řeky, zkrátka do vody, která proudí, a poděkujte.
Až se vám přání splní, nezapomeňte jít na místo, kde jste vhodili kamínek do vody a znovu poděkovat. Rituál provádějte v klidu s čistou myslí a já vám přeji, ať se každému z vás přání splní.
Příště si napíšeme o nějaké jiné barvě, můžete navrhnout o jaké a pokud budete chtít, určitě si uděláme zase nějaký barevný rituál.

 MIRKA
výklad karet online
tarotové karty

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA