cena hovoru je 50 Kč za minutu

Blue moon – modrý měsíc - kartářka Wargana - magické rituály

Modrým měsícem nazýváme druhý úplněk v jednom měsíci. K tomuto astronomickému jevu dochází zhruba jednou za 3 roky. A pro nás čarodějky je obzvláště posvátný. Letos vychází modrý měsíc na 31. července. V tento den provádíme rituály spojené s city a laskavostí. Můžeme si přát novou lásku, prosperitu, zdraví, plnění přání, rozvíjení magických schopností, fantazie, či žádat o políbení múzou, pro lepší umělecké cítění, andělskou ochranu a očistu. Úplněk bude vrcholit v 12:45 a je ve Vodnáři. Zvláště účinné budou tedy všechna přání a rituály na lásku. Doporučuji samozřejmě dbát všech magických pravidel a nemanipulovat.
Pokud nechcete provádět žádný magický rituál a přesto chcete využít magického vlivu tohoto měsíce, doporučuji alespoň vyčistit všechny rituální pomůcky a provést si třeba jen magickou rituální koupel.
V úvodu jsem zmiňovala, že tento úplněk je pro nás čarodějky zvláště výjimečný. Je to jediný den v roce, kdy mají čarodějky dovoleno čarovat na výhry v loterii apod. Předpokládám, že každá čarodějka vlastní i své magické pomůcky. Pokud ne můžete je nahradit.
Tento rituál je poměrně složitější a vyžaduje přípravu.
Pomůcky:
3 zelené svíčky, magický olej – Magnet, vykuřovadlo- Prosperita, 7 dýňových semínek, kousek zázvorového kořene, špetka skořice, dvě špetky bazalky, kousek jitrocele, velký meč,(klidně kuchyňský nůž – čistě umytý a rituálně očištěný) a tiket s čísly (pokud použijete náhodný tip – dejte prázdný tiket), kotlík (hrnec-opět čistě umytý a rituálně očištěný).
Pokud nevlastníte magický olej, naložte do obyčejného olivového oleje na den magnet. Vykuřovadlo můžete nahradit jakýmkoliv vykuřovadlem s pomeranči, skořicí a santalovým dřevem.
Pomažte svíčky olejem. Do kotle dejte vykuřovadlo, vše zapalte. Všechna semínka a bylinky hoďte do kotle. Přes něj položte meč (nůž) a na něj opatrně váš tiket. Poproste svá božstva o výhru, která vám náleží. Odříkejte klidně nějaké zaklínadlo. Tiket nechejte alespoň 5 minut položený na meči. Po té jej odneste do sázkové kanceláře. Popel rozsypte na zem, než dojde k tahu.
Přeji krásný a úspěšný rituál všem. Wargana Pavlína.
Wargana s vlky

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA