cena hovoru je 50 Kč za minutu

Astrologická prognóza na červenec

A máme tady červenec. Prázdninový měsíc. A když se řeknou prázdniny, co se vám vybaví? Mně tedy jakási úleva, relax, čas na aktivity, které dělám jen a jen s chutí. Shon jako by nebyl.
Letošní červenec neurazí, ale také nenadchne. Nečekejte extrémy. Kdo pojme celý měsíc oddechově, bude naslouchat hlavně sám sobě, bude spokojen.
V pracovní oblasti klidně uberte na tempu. Žádného povýšení se nedočkáte a vaši aktivitu také nikdo neocení. Ale už teď vám mohu prozradit, že takovéto přešlapování na místě má svůj smysl, protože od srpna jedete na plný plyn a v říjnu dosahujete nemožného. Budete-li ale přesto potřebovat zabrat, spolehněte se na 25. a 26. červenec, kdy vám půjde práce pěkně od ruky. Vy, kteří podnikáte, unesete 16. a 17. července velkou pracovní zátěž, pokud si naložíte sami.
Intuitivně cítíte, že je potřeba blíže se podívat na svoje zdraví. Preventivně si dejte 4. nebo 5. července půst, kdy se tělo dobře zbavuje škodlivin a jedů. 6. a 7. července se šetřete zejména vy, kdo trpíte vysokým tlakem. A máte-li pocit, že vaše tělo zadržuje hodně vody, od 11. – 20. července využijte možnost s tím víc než kdykoliv jindy mnoho udělat. Kopřivový čaj, šálek denně nebo konzumace pórku, mrkve, cibule a okurek. Výsledek je zaručený. Na prochladnutí pozor od 13. do 20. července. Při večerních sedánkách se balte do deky. Jsou ohroženy klouby. Klimatizované prostory jsou fajn, buďte ale obezřetní. Chytíte z nich nastuzení a rýmu stejně jako při podzimních plískanicích. Poslední červencový týden si udělejte veselý, protože jinak lehce sklouznete k migréně, vnitřnímu neklidu a tak trochu k černým myšlenkám. Naštěstí v tomto případě – nic netrvá věčně!
V partnerském vztahu nebudete zažívat tolik štěstí, co byste si přáli. Bude sice bez zásadních hádek, ale to je tak vše. Stav je dočasný a slibuji, že poslední tři měsíce v roce budete lásku vysílat na všechny světové strany. Nicméně první červencový týden s lidmi kolem sebe vycházíte dobře, nebude vám chybět empatie a i s dětmi plujete na stejné vlně. Po zbytek měsíce se setkávejte, bavte se, komunikujte, ale závěry nedělejte. Opravdu byste se mohli zastihnout při tom, že řešíte víc než obvykle. Jednou byste se v dialogu cítili omezováni, podruhé by dotyčný nedosahoval vaší duchovní úrovně, příště byste zbytečně filozofovali anebo byste se přistihli, že Vás druzí vůbec nechápou. Opět je to dočasný stav.
Červenec letošního roku je tak trochu o přemýšlení, analyzování, zdrženlivosti. Každý z nás vyhledá kousek té samoty, lehce si zapochybuje, začne o sebe pečovat. Bude tady prostor k vašemu zdokonalení, studiu, možná i něco napíšete. Kdo se chystá na dalekou cestu, třeba i po moři, má ji astrologicky podpořenou.
Teď mě tak napadá, jestli tohle všechno k prázdninám nepatří!?
Mějte se krásně, vaše Johana.
horoskopy a numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA