cena hovoru je 50 Kč za minutu

Astrologická předpověď na únor

Pomalý lednový rozjezd roku máme za sebou a můžeme se opravdu těšit na planetárními vibracemi velmi dobře podpořený měsíc únor. Snažte se ho využít, protože takto úspěšně laděné měsíce pak už budou jen duben a listopad. Nutno ale zopakovat, že z celého roku 2017, za předpokladu, že jsme se loni snažili, lze vytěžit hodně.
Hned s 1. únorem se vám ve všech směrech začíná žít lépe. Budete ve skvělé formě, vaše představy a plány se začínají zhmotňovat a tak realizaci na toto téma směrujte do dnů 1., 10., 19., 28. února. To jsou mimořádně příznivé dny! K úspěchu si nepomůžete jen vy sami, potká vás i nějaká náhoda nebo jejich souhra. Tím, jak budete briskní a nápadití, si ale dejte pozor na roztěkanost a nesoustředěnost. Díky nim, byste ve finále tuto přednost nemuseli správně využít. Chce to zachovat chladnou hlavu a rozvážit každý krok!
Co je podstatné – máte trumf v rukávu v podobě silného vlivu na okolí, do jaké míry ho dokážete využít, zůstává jen na vás! Máte cenné kontakty? Známosti? Snažte se, a zhodnoťte je ve svůj prospěch. Tentokrát bych neoddělovala soukromí od profesního života. Výzvy, impulzy, pomoc mohou totiž přijít odkudkoliv.
Také zatoužíte společensky se stýkat a prohlubovat přátelské vztahy. 5. – 6. a 19. – 20. února navazujte rozhovory, diskutujte a naslouchejte, všeobecně se duševně stimulujte. Kdo to máte rádi, v těchto dnech si přijdete na své. Plesy pořádané 3., 18., 25. února si užijete. Ve dnech 9. – 11. února jde o zábavu, radostnou, budete k sobě přitahováni a vzájemně povzbuzováni. 26. a 27. února je vhodná doba podpořit osamělé, ty, kdo si nevěří, zkrátka udělat dobrý skutek. Dělejte to spontánně, nikoho neomezujte, nekritizujte, nechte se podněcovat a budete překvapeni, aniž byste cokoliv očekávali, co příjemného vás potká s výhledem do budoucna.
Citový a milostný život bude tento měsíc velmi příjemný. Kdo bude randit 3. a 4. února, vibrace vybízí k dochvilnosti, luxusu, úrovni. Dejte si na sobě záležet, váš šarm a půvab jsou žádoucí. Nenechte se ale vlastnit partnerem! 14. – 15. února zažijete milostná setkání na daleko něžnější úrovni. Během února je čas plánování početí! Bezproblémově otěhotnět se ukazuje v květnu. Vibrace pro početí zde budou stabilní, silné a celý měsíc se jeví ve znamení klidu a pohody.
Těšíte se zdraví, máte síly na rozdávání! Pracujte na sobě po fyzické i psychické stránce, detox zahajte nebo spíše do něj naskočte s 1. únorem a pokračujte až do 3. února a dále opakujte 26. – 28. února. V této době se také budete lépe zbavovat závislostí. Ani předsevzetí nejsou špatná! Od 4. – 17. února se umírněte v jídle, porce jídla by se vám měla vejít do vaší dlaně. Říkám to proto, že v tomto období se velmi snadno váha nabírá, zatímco ve výše zmiňovaných termínech by se na vás nějaký ten dietetický prohřešek neměl projevit. Bude-li se o někoho z vás pokoušet ve dnech 1. – 6. února viróza, stálo by za to vyloučit reakci na jedny z prvních agresivních alergenů, lísku, případně vrbu. Má totiž podobné příznaky, právě jako viróza.
Únor je nám velmi nakloněný měsíc! A kdo by nevěřil, dám tento příklad. Máte dny, kdy vás nebaví život, padají vám věci z ruky, bolí vás to či ono, lidé naproti vám se najednou chovají, že se nestačíte divit? A naopak, za krátký čas jste výkonnější než kdy jindy, máte silnější chutě na cokoliv než obvykle, máte skvělou náladu, aniž by byl důvod. Co to je? Vlivy planet, znamení, domů a jejich aspektace.
Únorový čas přeje všemu, co nám život nabízí, od společenských aktivit, přes bohémský život až po náš osobnostní rozvoj.
A proto využijme tohoto výborného postavení a posuňme se dál.
Vaše Joha

horoskopy a numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA