cena hovoru je 50 Kč za minutu

Astrologická předpověď na srpen

Srpen. Druhý prázdninový měsíc. Léto v plném proudu. Cítíte se dobře, jste nabytí energií. Je vidět, že vám volnější režim v červenci prospěl.
A ačkoliv byste mohli relaxovat ještě minimálně do konce léta, nedoporučuji to těm z vás, kdo o něco usilujete, máte ambice nebo velké plány všeobecně. Dne 2, 11, 20 a 29 srpna jste hájeni pozitivními vibracemi, zapracujte proto na projektech, se kterými jste delší dobu nemohli hnout, protože nyní, v tomto období ledy tají a vaše snažení začne nabírat konkrétní podobu. Provádějte mezinárodní transakce. Zbytečně ale neriskujte a zvažte závazky, které na sebe v tuto dobu převezmete.
Na rozdíl od minulého měsíce by se vám zdraví nemělo zhoršit, samozřejmě s přihlédnutím ke zdraví stávajícímu. Protože letní teploty nám nedovolují tolik jíst, máte jedinečnou šanci i nyní, od 1. do 9. srpna, zapracovat na svých kilogramech směrem dolů a celkem bez námahy zhubnout. Pít dostatečně pramenitou vodu, zařadit do jídelníčku pár lístků smetánky denně, bohatou na živiny červenou čočku, vyřadit anebo omezit mouku a hýbat se. Zbytek, jak jste zvyklí. Od 5. do 9. srpna možná pocítíte, že někomu marně radíte a pomáháte a z toho je unavený celý člověk. Přírodní antioxidant vám pomůže ve formě navrácení energie a ještě zaženete chuť na sladké. Petržel, libeček, bazalka. Je jedno jestli ve formě čaje, pesta anebo jen tak. A zkuste chipsy z grilovaného celeru. Vynikající záležitost. V souvislosti s pracovní úspěšností pozor na bolesti hlavy, a to 21 až 23 srpna.
Na příjemná setkávání si udělejte čas mezi 12. až 14. srpnem. Ať už jako hostitelé, kdy se vám dostane pochvaly za bravurní zábavu nebo jako pozvaní, se budete skvěle bavit. Jen buďte v těchto dnech opatrní na ostrá slova a neuvážené chování. Zkrátka nenechte se rozhodit a zkuste se si v těchto dnech jen užívat. Pokud se zatoužíte nějakým způsobem umělecky prezentovat, udělejte to 19. a 20. srpna. Podpora planet tady je. A je jedno, zda to bude pro pár přátel nebo širokou veřejnost.
V lásce a partnerství je nejlepší radou tolerance. Dirigenti patří do filharmonie, ne tento měsíc do vztahů. Pravděpodobně si budete muset ustupovat vzájemně. 21. až 24. srpna kolem partnera našlapujte a koncem srpna nedávejte popud k žárlení. Proč? Ve vzduchu je jakési afrodiziakum a vy budete druhými přitahováni.
Cestování v tomto měsíci pohybem planet není úplně podporováno, ale dny 25. – 27. srpna s jistou ostražitostí jsou pro cesty vhodné.
Nesmím také opomenout 18. srpna a s tím dva dny před a po tomto datu. Bude úplněk, Měsíc tentokrát prochází Vodnářem. Nebudete mít nikde stání, nejlépe vám bude doma, protože nikde dlouho nevydržíte. Bude se vás dotýkat bezpráví, budete snít, jak pomoci světu. Pustíte-li se do hlubší debaty na toto téma, může se vám stát, že budete nepochopeni.
Nezapomínejme přátelé, že tyto lunární horoskopy je třeba podpořit ještě vaším osobním astrologickým výkladem, v případě, že chcete mít jistotu, jak ten či onen krok v oblasti vašeho života dopadne.
Krásné prázdniny vaše Johana

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA