cena hovoru je 50 Kč za minutu

Astrologická předpověď na leden 2017

Všude čteme, jaké možnosti nám rok 2017 nabízí. Ano, to je sice pravda, ale neznamená to, že se rozkmitáme hned prvním měsícem. Jestli nějakou činnost doháníme z minulého roku, tak bohužel, je to náš problém. Jen těžko budeme stíhat. Nepospíchejme. V polovině ledna můžeme být otrávení z toho, jak pomalu a nedostatečně akčně se nový rok rozbíhá. Ano, pořád ještě jsme ze sebe nesetřásli loňský rok, jakoby se nás nechtěl pustit. Jen těžko se odpoutáváme ze dne na den od jistých záležitostí. Vše bude pomalé, jako na houpačce. Zdání ale klame, pozitivní na tom je, že i přesto všechno, se posunujeme, postupujeme kupředu. A kdo bude empatický a pokorný, dočká se úspěchu. Již únor nám dá pocítit, jak pozitivně silný je rok 2017.
Zvláštní, rozpačité pocity můžeme zažívat ve dnech 8. 17. a 26. ledna téměř ve všech oblastech života.
V zaměstnání vsaďte na spolupráci, pracujte v týmu a všeobecně se snažte s kolegy, ale i podřízenými domluvit. Hned ke konci prvního pracovního týdne může v tomto ohledu nastat problém. Koncensu se dočkáme 15., 16.,17. ledna a pomoc očekávejte nebo o ní žádejte 27. – 29. ledna. Všeobecně v lednu jednejte raději se šéfkami než se šéfy a oslovujte pro spolupráci raději také ženy, nejlépe narozené ve Vahách.
V oblasti zdraví bychom se nemuseli se zásadními problémy vůbec potkat. Kolem Třech králů si dejte pozor na bolesti hlavy a preventivně si proto odepřete sladkosti, kávu a červené víno. Obtíže mohou přetrvávat do 12. ledna, kdy je velmi silný úplněk, a to v Raku. Přecitlivělost, pochybnosti, vnitřní osamocení, ale také otoky, revmatismus, hlavně u dolních končetin…to vše se k úplňku v Raku může vztahovat. Omezte stravu a pijte bylinné čaje. Od 19. ledna se budeme dobře zbavovat nadbytečných kil. Výsledky by měly být zřetelné prakticky okamžitě. Jezte pravidelně a zařaďte více pohybu. Začít s redukcí váhy dříve nebude tak účinné. Na 28.1. si naplánujte skoncovat s jakýmkoliv nešvarem!
Lásce a partnerským vztahům leden tohoto roku dvakrát nakloněn není. V partnerství budou změny nálad přijímány s rozpaky. Nepřiměřené nároky na partnery budou vycházet z neporozumění sama sebe, z chaosu, který v sobě dočasně máme. Vzájemně se mějte v úctě od 1. do 15. ledna a nikterak se neosočujte, k ničemu to nepovede, jen k psychickému vyčerpání. Od 5. – 7. ledna pozor na rodinnou Itálii. 13. a 14. ledna budou u mužů velmi žádané ctižádostivé ženy! Po partnerovi raději nic nechtějte 22. – 24. ledna, bude mít odpor ke všemu, co ho úkoluje, svazuje, omezuje, včetně rodinných setkání. Naopak, s přáteli se hezky pobavíte právě 22.,23.,24.ledna. Milostné rande s vášnivou nocí klapne v sobotu 21.1., vsaďte se! Nezadaní, choďte do společnosti a mějte oči otevřené, v lásce budete mít štěstí víc než ostatní. Do vašeho života, pokud to dovolíte, by mohl někdo vstoupit.
Cestování leden nepřeje, nicméně jsou dny, které by měly být bez újmy na zdraví 10.,12.,19.,21.,28. a 30. ledna. Pro daleké cesty jsou příznivé odlety 5., 7.,14.,16.,23.,25.ledna.
Pečujte o sebe 13.-17.ledna u kadeřníka a 25.,26.ledna si nechte udělat mani/pedikuru. Zkrášlení v těchto dnech vám vydrží podstatně déle.
Jsme na začátku, to pravé přijde, nespěchejme!
Krásný leden
Johana

horoskopy a numerologie

horoskopy, astrologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA