cena hovoru je 50 Kč za minutu

Astrologická předpověď na červen - Johana

Vždy při sestavování horoskopu na ten který měsíc přemýšlím, k čemu bych pocitově nastávající prožitky přirovnala. Tedy – vzpomeňte si, co pro vás znamenal měsíc červen, když jste ještě chodili do školy. Vše už bylo rozhodnuto v předchozích měsících, tlačit na pilu už zpravidla nemělo význam, snaživost byla tak trochu mimo mísu. Vládla pohoda, uvolněnost, přátelské vztahy.
O tom bude i letošní červen. Ale přesto…
Co se týká citů, emocionálně se nepřepínejte 3.,12.,21. a 30. června. Mohlo by vás to po celý měsíc oslabovat. Váš postoj k druhým nabude na významu, proto této schopnosti vlivu na okolí využijte zejména 7. a 8. června.
Vaši urputnost a puntičkářství nikdo neocení. Na druhou stranu, kdo je vyrovnaný, uvolněný, pracuje se srdcem na dlani, získá tento měsíc hodně odvahy a síly, zejména 7. – 13. a 20. – 24. června. A ptáte-li se, o kterou branži se jedná, tak určitě musím zmínit uměleckou, ale jde také o jisté formy jakékoliv pomoci, takže třeba humanitární sféra.
Rodina a s ní spojená péče budou na pořadu dne. Starejte se s obětavostí a neočekávejte uznání, stejně se ho nedočkáte. Vyhýbejte se stresovým situacím, mohly by vám přivodit žaludeční nevolnosti, a to zvláště na konci prvního a začátkem druhého červnového dekanu.
To na Den otců bude nálada jiná, řekla bych fajnová. Naplánujte setkání s přáteli anebo právě s rodinou. Bude to pro vás malá satisfakce za tu nedoceněnou každodenní rutinu.
A 14. a 15. června si udělejte nakupovací den. Budete svěží, také nakoupíte s dobrým vkusem a budete-li nakupovat s někým, vzájemně si dobře poradíte.
Elán a chuť dělat velké věci, je podpořen 1.-2. a také 28.-29. června. Zkuste se ještě k tomu obklopit lidmi, na které je spolehnutí. A jestli se zaměříte na pracovní sféru nebo osobní, je jedno. Úspěch či prima pocit je zaručen.
Ptáte se, kdy udělat v tomto měsíci pro sebe něco užitečného, aby to fakt fungovalo? To můžete hned v prvním červnovém dekanu. A půjde vám to lehce. Detoxikujte, budete hubnout. A 5. června tuto kúru ještě podpořte jednodenním půstem, který způsobuje odliv škodlivin a jedů z těla, a působí tak jako prevence nemocí. Pokud máte na tyto dny naplánovanou operaci, dopadne dobře a rekonvalescence bude probíhat hladce.
Stalo se vám někdy, že jste přišli od kadeřníka a nebyli jste vůbec spokojeni? Vlasy vám budou lépe držet, pokud si je protentokrát necháte upravit mezi 9. – 13. červnem.
Když to vezmu z té pozitivní stránky, je letošní červen, pozvolným odrazovým můstkem na úspěšný konec roku, odpočinkem před dalekou cestou, kterou si s úspěšným návratem můžete užít v červenci a září, a taky naší osobnostní zkouškou.
Pokorně si užívejte, přijímejte dobré i špatné. Všechno má svůj smysl. Stejně ale, když se nad tím zamyslím, má červen jako takový jednu neodvratitelnou pozitivní stránku. Je letním měsícem a pobyt venku naše “blbé nálady” dokáže vždy nějakým způsobem zmírnit.
Vaše Johana
horoskopy a numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA