cena hovoru je 50 Kč za minutu

Achát přivolá přátelství - kartářka Hanka - výklad mariášových karet

Z mých článků víte, jak moc mám ráda přírodu. Nabíjí mě, nabízí odpočinek a dobíjí baterky. Kameny, polodrahokamy, krystaly, to jsou další přírodní kamarádi, na které se obracím, když hledám ochranu, pomoc, radu, klid. A také když moje oči potřebují hledět na něco krásného.
Pokud sledujete výklady karet na záběru webkamery v mém profilu kód 20 častěji, možná jste se už seznámili s mým kamarádem z kamenného království. Je to ACHÁT.
Achátový svícen. Prostě pořádný kus kamene s vrtanou dírou uprostřed, kam se vkládá čajová svíčka. Přírodní teplo a světlo v této úpravě účinky achátu na lidský organismus a psychiku zesilují a přenášejí na celý prostor a vše v něm.
Tenhle konkrétní kámen jsem si přála k narozeninám. No, trošku jsem gratulantům napověděla, co bych ráda… Chvíli trvalo, než dorazil až ke mně, byl totiž vybraný právě pro mé potřeby a požadavky, ale přiznám, to čekání za to stálo. Změna v atmosféře mého domova, kterou navodil, je skoro hmatatelná.
ACHÁT je kámen téměř univerzálních schopností a účinků, podobně jako křišťál. Pokud tedy s kameny teprve začínáte, nebo se nemůžete rozhodnout jaký si pořídit, zvolte jako základní vybavení tyto dva. Achát je mimořádně blahodárný pro děti, ale ani vy dospělí se ho nezříkejte. Každý v sobě nosíme své vnitřní dítě, ať už si jej uvědomuje, či ne. V dětském věku nošení achátu přitahuje dobré přátele a věrné kamarády, pomáhá proti pocitům osamělosti a dává důvěru v život. Je vhodný obzvlášť pro období, kdy dítě začíná chodit, nebo se učí novým dovednostem. V každém věku dodává pocit sebedůvěry a sebelásky, poskytuje ochranu a napomáhá vývoji vyrovnané psychiky. Stejně tak prospívá miminkům v matčině lůně, zabraňuje předčasnému porodu a ukotvuje v životě mentálně i fyzicky.
Achát prospívá auře tím, že čistí od negativních vlivů obecně. Filtruje negativitu a nečistoty. Dokáže pomalu a jemnou cestou přilákat peníze a vědomí blahobytu. Prospívá i zeleni v okolí, proto kusy achátu položte do sousedství pokojových rostlin, budou se dobíjet vzájemně. Achát dokáže totiž propojovat světy a navazovat vztahy např. mezi dětmi a zvířaty, usnadňuje komunikaci s elementálními bytostmi.
Vodou, ve které jsme dva dny ponechali ležet kusy achátu, oplachujeme suchou a křehkou pokožku. Achát napomáhá hospodaření s vodou a tekutina v těle obecně. Indiáni s jeho pomocí přivolávali déšť, Evropané ho považovali za kámen zahradníků a pěstitelů.
Mnoho radosti a pevné zdraví s ACHÁTEM vám přeje vaše
 Hanka – výklad mariášových karet, věštění pomocí kyvadla, diagnostika vztahů
mariasove karty

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.

REKLAMA