Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Z babiččina herbáře – koupelový olej – Hanka – mariášové karty

119Také vás nebaví se po koupeli mazat krémem nebo obtěžovat své blízké, ať vám natřou záda? Mám pro vás takový malý zlepšováček, který si v naší rodině předáváme už po generace. Moje prababička samozřejmě olivový olej, který potřebujeme, neznala, ale snad by neměla nic proti tomu, že jsem původní recept trošičku přizpůsobila dnešní době. Tenkrát se totiž používalo sádlo, ale tím bych vás, milé dámy, asi moc nepotěšila.
Koupíte si tedy čerstvou mrkev v nejvyšší možné kvalitě, olivový olej a lahev, kterou můžete uzavřít. Ta od okurek je ideální. Mrkev nakrájíte, napěchujete do lahve a zalijete olivovým olejem. Dobře uzavřete a necháte týden při pokojové teplotě stát. Po týdnu vše přecedíte a skvělý olej do koupele je hotov! Celkově se mi tenhle recept líbí, protože obsahuje přírodní a zdravé ingredience. Mrkev je skvělý přírodní antioxidant, který má hodně beta-karotenu a vitamínu A. Olivy se zase používaly k zušlechtění už od biblických časů. Dokonce jistý prorok Hóšea kdysi řekl: „ Krása bude jako olivový strom.“ Buďme tedy krásné. Pak už stačí jen vana plná teplé vody, pár kapek tohoto mrkvového oleje a jste jako znovuzrozené. Olej se dostane všude, rovnoměrně po celém těle. A navíc je tu jeden skvělý bonus – dostanete zdravou barvičku, karoten z mrkve vás totiž pěkně zabarví.
Přeji vám příjemnou lázeň!

HANKA – výklad mariášových karet online, věštecké kyvadlo, fytoterapie