Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Studnice zdraví v jablíčku – kartářka Hanka – mariášové karty

Jablka jsou běžnou surovinou na našem trhu. Proč článek o jablkách? Jsou tak obyčejná a každý o nich ví, co umí a dokážou. Ale co je na nich výjimečného?
Nebudu tu vyjmenovávat vitamíny a nutriční hodnoty. Dnes bych vám chtěla napsat tip na očistu, nebo spíš na řešení zdravotního problému, který se týká střev.
Pokud máme špatně fungující činnost žaludku a střev, vede to k znečištění krve a vůbec to působí na ostatní důležité orgány. Na detoxikaci střev bych doporučila čerstvou šťávu z jablek, kterou pijeme celý den. Pouze šťávu. Spotřebujeme velké množství jablek, budeme se kroutit hlady, ale jablíčka nám pomohou a vyperou střeva. Opravdu důkladně, proto si vezměte volno v práci, budete hodně času trávit toaletě. Také je důležité, aby vaše první jídlo po skončení jablečného půstu bylo zase jablko, pak už jezte běžné potraviny, samozřejmě lehčí typ potravy. Tato očista střev se provádí 3x po sobě a to po 3týdnech. Budete se cítit jakoby lehčí a zmizí nadýmání. Také to má velký efekt na pleť a pokožku těla. Pokud máte akné, nebo vyrážky, jak pročistíme střeva a krev, zmizí.
Něco pro netrpělivé?
Ano, jeden zvláštní recept z ruské Tajgy, neuvěřitelný a pro mě nevysvětlitelný. Zkusila jsem ho sama a nedám na něho dopustit:
Potřebujeme 100% olej, koupíme v lékárně, nebo stáčený. Naložíme do něho jablka, každý podle svého, jak se vejde do nádoby. Necháme alespoň 2dny máčet, pak jablíčka vyjmeme a máme hotový elixír. Každý den povalujeme v ústech jednu polévkovou lžíci oleje a to nejméně 10minut. Nepolykáme, pouze válíme, cucáme a přesouváme ze strany na stranu. Pak vyplivneme a vypláchneme ústa teplou vodou. Měli bychom vyplivnout mléčně zbarvenou tekutinu, pak jsme váleli správně.
Buďte zdrávi!
Vaše HANKA – výklad mariášových karet

Hanka 03