Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

O nesmyslech

77Přátelé milí, také prožíváte těžké časy? Určitě jste si posledních pár dní všimli – ať už u sebe nebo ve svém okolí, jak obtížné konstelace a energie nyní musíme zpracovávat. Mnozí z vás se snaží o to nejlepší, komunikují, přemýšlejí, a realita je jaksi tvrdá, nesmlouvavá. Ve spoustě rozhovorů můžete mít pocit, že mluvíte s partnerem jinými jazyky, že hrách na stěnu házíte.
Možná vám už docházejí síly, možná si říkáte, že nasadit techniku ostrých loktů by bylo lehčí a rychlejší, možná pochybujete o tom, že láska a etika jsou tou pravou cestou. A třeba si připadáte sami. Sami na všechnu tu tíhu světa. A pak se můžete ptát – má to vůbec nějaký smysl?

Znám krásný, skoro zenový příběh:

Ráno po velké bouři přicházejí lidé k břehu moře, aby se podívali na všechnu tu spoušť. A vidí divnou věc. Po pláži se vratkými kroky pohybuje malý, hubený, starý muž. Sklání se k písku a opatrně bere do rukou škeble, vyvržené bouří na břeh. Opatrně udělá pár kroků směrem k vlnám a hodí škebli zpátky do moře. Zábavný, pohled říkají lidé, o co se ten chudák stará snaží! A muž opakuje svůj čin znovu, znovu a znovu. Vrací mušle zpátky domů.
„Vždyť to nemá žádnou cenu!“ volají na něj.
„Jste hlupák, tohle nemá žádnou cenu, zítra zase přijde bouře!“
Muž si všímá jen své práce, nemluví, dýchá namáhavě. Na břehu už stojí dav, který pozoruje starého blázna a srdečně se směje. Když už se posté ozve:
„To přece nemá vůbec žádný význam!!!“
Pozvedne konečně stařec oči k lidem. Podívá se na mušli ve své seschlé dlani a pak na lidi. Pak se usměje tak, že dav ztichne a smích zamrzne v uštěpačných tvářích jako škleb.
„Opravdu?“
Zeptá se stařík jako dítě, které žasne.
„A řeknete to téhle mušli?“
Pak se jen otočí tváří k moři a hodí tělo bližního svého, jež baží po dalším dni života, do vln.

Vaše laskavost, vlídnost a trpělivost, vaše LÁSKA má smysl. Kéž najdete mušli, která o tom vydá svědectví.
S láskou NOOR
Vaše Noor, kód 13, výklad karet online – Věštírna Květy Fialové