Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Zásoby energie

Chybí vám sluníčko? Mě moc, únor studí a šedé odstíny nebe mému oku právě nelahodí. To by se mi líbilo, nachytat sluneční paprsky do sklenice a zavařit na dlouhou studenou zimu!
Ale ono to vlastně tak trochu jde. Příroda myslí na všechno. Pomyslnou zásobárnou sluneční energie se nám mohou stát třeba polodrahokamy žluté či oranžové barvy. Doporučuji odpočinuté, tedy vlažnou vodou dobře opláchnuté kusy kamenů vystavit slunečním paprskům, ideálně na zahradě, nebo alespoň balkonu či okenním parapetu. Čím déle, tím lépe. Nabité kameny pak pevně sevřeme v obou rukou, jako bychom je chtěli „zamknout“ a s vděčností v srdci je poprosíme o uchování sluneční energie. Polodrahokamy pak nabíjíme prostor, nosíme na těle, nebo pro intenzivní léčbu světelné nedostatečnosti přikládáme na vyhladovělé čakry. Nejlépe bude energie absorbována v oblasti čela a žaludku. Nabité kameny uchováváme v neprůhledném textilním váčku pro pozdější použití.

citrín, křišťál, ametrín

citrín, křišťál, ametrín

CITRÍN odhání temnotu a noční můry, chrání před negativními lidmi. Předchází a léčí depresi a rozpouští malomyslnost.
ŽLUTÝ JASPIS přispívá k pocitu rovnováhy, je kanálem zemské energie, odhání hrubiány a hulváty.
ŽLUTÝ KŘEMEN regeneruje tkáně a mozkové buňky. Vrací živost a kreativitu. Stabilizuje v období obtížných přechodů a změn.
KALCIT léčí zármutek, depresi a sebelítost. Dodává životní sílu chronicky nemocným. Harmonizuje napjaté rodinné vztahy.
CHRYZOBERYL odstraňuje vyčerpání, chrání před manipulací, zahání klepny a pomlouvače. Podporuje intelektuální schopnosti a dovednosti.
SLUNEČNÍ KÁMEN je vynikající u fobií a strachů, úzkosti a poruchách příjmu potravy.
JANTAR podporuje tělo v procesu samoléčení. Zvyšuje charisma nositele.
Mnoho slunce a jasu v srdci přeje vaše Noor

Noor – výklad karet, horoskopy, alternativní psychoterapie