Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Volejte 906 500 002     Kód: 24

Levné volání: 228 224 736

Levné volání:

tell2
Cena levného volání je 40 Kč za minutu.

 

Běžné volání (kód 24):

tell2

Cena hovoru je 50 Kč za minutu.

Wargana

čarodějka, kartářka

8

NĚCO O MNĚ:
Narodila jsem se druhého května ve znamení Býka. Ráda experimentuju a mám ráda výstřední oblečení. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu oděvní, vyšší odbornou školu oděvního návrhářství, figurální kresbu Štítného a byla jsem na stáži v Holandsku na Grafish Lyceum Amsterdam. Mám ráda umění a ráda se vzdělávám. Nejen, co se týče klasického vzdělání, ale hlavně esoteriky. Pokud něco dělám, snažím se pořádně. Má práce je mi koníčkem. Mám salon krásy, spolupracuji s půjčovnou svatebních a společenských šatů, kde navrhuji a šiji šaty. Maluji, pletu, háčkuju, vyšívám a vyrábím šperky. Práce opravdu mnoho, ale nerada se jen tak poflakuji. Mám syna a snažím se také hodně času trávit s ním a s rodinou. Často jezdíme na výlety
CO MÁM RÁDA:
Své dva muže- syna a přítele, rodinu, zvířata, přátele, čokoládu, tajemno, draky, víly, šerm, hudbu, jízdu autem a přírodu. Miluju procházky u nás v lese se psy. Mám dva pejsky, Saxanu- čínský chocholatý naháč, Lociku- čivava. Kočky- Mainskou mývalí- Eimy a Brighit. Také máme dvě potkaní samičky- Laskonku Lunu a Hvězdičku Star. Odmalička miluju všechno živé a hlavně němé tvory. Ráda plavu a potápím se a jezdím k moři. Ráda nakupuji – hlavně oblečení, šperky, kosmetiku a jiné zdobící předměty. Chodím ráda po hradech a zámcích. Ráda piju kávu a vychutnávám si ji. Ráda se směju a vtipkuju. Život si prostě užívám plnými doušky. Chci stále poznávat nové lidi a místa.
CO MĚ BAVÍ:
Kreslení a malování, šití a vyrábění všech možných předmětů. Což velice baví i mého syna, takže máme umělecké domácí dýchánky. Ráda čtu. Vše možné, hlavně, ale životopisy různých osobností, naučnou a válečnou literaturu, historické knihy a esoterické knihy. Ráda poslouchám muziku a jezdím na koncerty. Pečuji o sebe a své tělo. Zbožňuju kosmetiku, masáže a podobné procedury. Ráda jezdím do lázní, vířivek a saun.
MŮJ SEN:
Cestovat. Poznávat památky, kulturu a historii národů, podívat se na exotická a těžko dostupná místa.
ČÍM SE ZABÝVÁM V ESOTERICE:
Jsem numeroložka, kartářka. Zabývám se severskou mytologií a runami.
V ČEM VÁM MOHU POMOCI:
Pomocí karet vám pomohu najít správnou cestu a směr života. Odpovědět na otázky týkající se lásky, peněz, přátel, rodiny atd. Pomohu vám s odkletím a čištěním energií. Spočítat vhodná data na svatby, nové projekty, plození dětí a odhalit povahu člověka, se kterým máte právě zrovna dočinění ve svém životě. Pomocí karet a správně zvolené otázky, se dá odpovědět na cokoliv.
MOJE MOTTO: ať už věříš, že na něco máš, či nikoliv – v obojích případech máš pravdu. Vím, že člověk dokáže svou myslí změnit svět. Proč se tedy o to společně nepokusit?

Články Wargana