Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

V noci přicházejí andělé mezi nás

Chcete se s nimi potkat? Je to opravdu možné. Pro každého, kdo se přihlásí v komentáři tohoto a každého dalšího sdíleného příspěvku na naší facebookové stránce jako hostitel andělské návštěvy, máme zprávu – Tři andělé vás navštíví v pátek 7. prosince za Novoluní.
Teď ale pomalu a od začátku.
Věštírna Květy Fialové by si moc přála pomoci andělům zaplavit zemi dobrem a láskou. Už proto, že na kůrech nebeských (jsme si tím opravdu jisti) zpívá mezi anděly naše krásná kmotřička Květa Fialová. Proto jsme se v modlitbách spojili s vyššími vibracemi andělských planin a požádali, jestli smíme anděly přivítat. Dostali jsme souhlas.

Chcete-li být mezi prvními, kdo přivítá Tři anděly ve svém domově, připravte si na pátek 7. prosince tyto věci – velkou bílou svíci, bílou květinu ve vázičce a jablíčko. Než Třem andělům otevřete dveře, naaranžujte si pomůcky na stůl, poličku, prostě místo, kde mohou zůstat až do následujícího pátku. Vezměte si list čistého papíru, a napište pro Tři anděly dopis. Bude krásné, když jim poděkujete za to, že vás navštívili. Požádejte je také o ochranu či pomoc, pokud ji potřebujete. Svěřte jim svá přání, modlitby a očekávání. A poděkujte za splnění a to, že s nimi můžete být. Večer 7. prosince zapalte svíčku a dopis položte pod ni. Jděte otevřít vchodové dveře – Tři andělé budou za nimi stát. Pozvěte je dál…
Týden budou vašimi hosty a ochránci, věříme ale, že v jejich péči zůstanete už navždy. Tři andělé od vás odejdou po týdnu v pátek večer. Opět jim otevřete dveře a uhaste svíci. Jablíčko odneste do přírody a věnujte ji zvířátkům. Dopis si ponechte jako talisman.
Nabídněte andělskou návštěvu svým přátelům a poraďte jim, jak anděly přivítat. Až budou vaši andělé odcházet, požádejte je, aby navštívili přítele, který na ně čeká. Stane se tak vždy v pátek a návštěva trvá týden. Pokud se ujmete být hostiteli nebeské návštěvy, nepřerušujte řetěz andělského zvonění. Ani se nenadějeme a země bude andělů plná.
A to je naše, a jak doufáme i vaše přání.
S láskou Vaše Věštírna Květy Fialové