Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Úplňkové rituály – Wargana – magie

Měsíc sklizně
Plodná země nyní odpočívá v poklidu, obraz mrtvých a spících se odráží v západu.
Hroby a hrobky obcházejí čarodějnice a duchové povstanou v Měsíci sklizně.
Úplněk v říjnu je znám jako Měsíc sklizně. Letos připadá na 27. října a je to Úplněk v Býku přičemž Slunce je ve Štíru. Tato kombinace nám v poslední době do života přinesla velký chaos a otřásla hlavně vztahy. Vše, co mělo skončit, skončilo. Tento Úplněk by nám měl přinést už klid a stabilitu. Rituály bychom měli provádět hlavně na peníze, nové zaměstnání a karierní postup. Dále provádíme rituály na ochranu při cestování, rituály na štěstí, k zažehnání smutku, trápení a ukončení strachu a fobií.
Dnes vám tedy nabídnu rituály hned dva.
První rituál
je na ukončení negativních věcí.

Můžete jej provádět sami nebo i s celou rodinou. Potřebujete velkou šedou svíci, provázek pro každého účastníka a kotlík (krb nebo jiný oheň). Všechny rituální pomůcky musí být nové.
Zapalte svíčku a každý účastník ať na svém provaze uváže 3 uzle, do kterých sváže negativní věci, které již ve svém životě nechce. Potom svažte oba konce provazu tak, aby vznikl kruh. Poté protáhněte svůj provaz 3 krát nad svíčkou. V protisměru hodinových ručiček a odříkejte zaříkávadlo. Po té hoďte provaz do ohně, ať celý shoří. Představujte si negativní věci, které mizí z vašeho života. (stůjte mimo kouř)
Zaříkávadlo:
Třemi uzly mě osvobodíš a dobrou energií posílíš.
S každým uzlem vztek a zloba ustává, moc stoupá, až je úplná.
Kruh negativity cítí žár, plamen spálí zlo, které v kouři stoupá.
Nechť se tak stane.

Druhý rituál
už není nijak náročný a je spíše pro jednotlivce. Potřebujeme žlutou svíci a pár bylinek. Můžete použít i lepší čaj. Budeme potřebovat špetku levandule, heřmánku, malin a máty.

Svařte si čaj, udělejte si pohodlí a zapalte svíci.
Odříkejte zaříkávadlo:
Tuto osobu smutek opouští, byla příliš dlouho sklíčená.
Přijme sebeúctu, naplní jí štěstí, potěší jí každý nový den, když vstává.
Pozitivní přístup je to, co chce páru, se štěstím a radostí je v tomto lektvaru.
Tento čaj zabrání smutku, tak si to přeji, tak se staň.
Přeji krásný úplňkový den. Wargana Pavlína
wargana ritual