Tarotová předpověď na duben

Na období od 1. do 11. 4. jsem vytáhla kartu CÍSAŘ.
Jednoznačně to pro nás znamená, že si ve všech oblastech svého života budeme chtít udělat pořádek a získat si autoritu a vedení. Zvláště po pracovní stránce se budeme chtít prosadit. Někteří jedinci za každou cenu. Pokud máme despotického šéfa, v tomto období to pro nás bude opravdu náročné. Pořádek a disciplínu po nás bude chtít za každou cenu. A hlavně kus odvedené práce. Počítejte s přesčasy a úkoly navrch. Také studenti by se měli mít obzvláště na pozoru, protože je nemine smršť zkoušení a písemek a učitelé či profesoři neodpustí žádnou chybu. Je pravda, že můžeme ohromit své okolí pílí, cílevědomostí a vůlí a organizačním talentem.
V lásce nás čeká spíše racionální období. Nicméně i to je velmi důležité. Dojde k upevňování vztahů, k získávání pocitů jistoty. Pozor na přehnanou kritičnost vůči partnerovi. Mohla by se snadno obrátit proti vám.
Po zdravotní stránce si dejte pozor na přepracování, únavu apod. Je jasné, že léto se blíží a všichni se snažíme rychle hubnout do plavek. Ale přehnaná dieta nebo nekontrolované cvičení to opravdu dlouhodobě nevyřeší. Raději začněte pomaleji a s rozumem. Jinak hrozí kolaps z diety či svalová horečka.
5. 4. je Novoluní a docela nás tento den potrápí. Pozor na osobní věci, hrozí nám riziko okradení, úrazu, bouraček apod. Pokud se chcete zabývat magickou činností je ideální čas na odklínání a odklínací rituály.

Na období od 12. do 20. 4. jsem vytáhla kartu DVA PENTAKLY.
Tato karta nám naznačuje vrtkavost těchto dní. Celkově buďte opatrní na finance, hodně rozvažujte, než někam investujete nebo než se rozhodnete, jak dál.
Po pracovní stránce nás čeká nějaká reorganizace firmy, možné přestavby, údržba apod. Náročnější období, ale budeme ho zvládat v pohodě a s hravostí. Jsme celkem v klidu a jsme schopní zvládat víc věcí najednou. Až na některé informace, které nás lehce vykolejí. Způsobují nám pocit nejistoty a na to teď zrovna nejsme stavěni. I když víme, že změny jsou nutné. A to ve všech oblastech života.

Co se týče lásky, tam nás vrtkavost a lehkovážnost potrápí trochu víc. Přepadají nás myšlenky na změnu partnera, i když k tomu ani není důvod. Odhalí se milostné trojúhelníky. Potkáme nové partnery do vztahů. Spousta dlouhodobě nefungujících vztahů se vyřeší právě tím, že jeden z partnerů potkají někoho nového. Nově vzniklé vztahy se asi nedají momentálně brát moc vážně. Flirt bude vládnout každé situaci. Pochybujeme o partnerově věrnosti. Zkrátka teď je dobré se nad tuto situaci lehce povznést a hned nedělat závěry. Pravda se ukáže velmi rychle.

Po zdravotní stránce by se měli držet na pozoru hlavně muži. Hrozí riziko onemocnění pohlavními chorobami. Případné nevěry by nemusely zůstat bez následků, hrozí nechtěná těhotenství. Pozor na bolesti ledvin, prostydnutí zad, záněty močového měchýře. Což samozřejmě hrozí zase více ženám.

19. 4. je Úplněk. Pozor na intriky a jedovaté řeči. Zbytečně se neurážejte a nebuďte dnes vztahovační. Co se týče magických činnosti, zabývejte se rituály na zlepšení v oblasti sexu, lásky a stálosti v partnerství. Zvláště pokud chcete více jistoty a upevnění svazku. Ale je období velikonoc a spousta velikonočních zvyků je založena na rituálech plodnosti. Za mě úplně postačí dodržet některé velikonoční tradice.

Na období od 21. do 31.4 jsem vytáhla kartu TROJKA HOLÍ.
Konečně se nám zase trošku uleví. Čeká nás upevnění a uklidnění situace. Zaujímáme pevný postoj, rýsují se stabilní vyhlídky na budoucnost. Buďme však trpěliví. Nic není hned.

Po pracovní stránce bychom měli držet týmového ducha. Teď bude opravdu účinná spolupráce a vzájemná pomoc se nám bude hodit. Leda tak se nám povede realizovat naše plány a udržet momentálně dosažené cíle. Obchodní cesty, které se uskuteční v tomto období, se vyvedou víc než dobře a budou velkým přínosem i do vzdálené budoucnosti. Neváhejte a nebuďte zbytečně poraženečtí. Je čas rozjíždět nové věci a nebát se toho.

V lásce nás čeká obnovení starých vztahů a upevnění současných vztahů. Může se i dost vylepšit a vysvětlit nějaká nedorozumění a staré hádky. Je však nutné být absolutně otevření a komunikovat na rovinu. Rýsují se možnosti nových vztahů a to i pro dlouhodobě nezadané.
Ve zdraví nás čeká klidné období. Klidně plánujte operace, plastiky a jiné zkrášlovací zákroky, vše se povede a i hojení bude úspěšné.
Přeji krásný duben všem.

Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.