Tarotová předpověď na březen 2019

Od 1. do 10. 3. jsem vytáhla kartu Trojka pentáklů.
Konečně se uklidňují energie z února, kdy jsme snad ve všech oblastech života měli pocit, že jsme na houpačce. Jednou tak a podruhé jinak.
Po pracovní stránce budeme mít skvělé období. Máme chuť se vzdělávat, doučovat a rekvalifikovat. Pokud vás láká se něčemu přiučit nebo se dokonce naučit novým dovednostem, je ideální čas. Vše bude probíhat na profesionální úrovni. Očekává nás uzavření nových smluv a domluvení nových spoluprací. Dokonce i ve škole budou studenti úspěšní. Zkrátka všichni budou mít příležitost ukázat, co umí. A také bude jejich píle náležitě oceněna. Můžete si zkusit říct i o přidání peněz.
V lásce a ve vztazích se také uklidňují emoce a budeme mít šanci si dokázat, že k sobě s partnerem patříme a že máme okolo sebe opravdu dobré přátele. Budeme mít spoustu večírků a možností potkat nové přátele a partnery, tak využijte každého pozvání do společnosti. Rozvíjení přátelských vztahů bude hlavní téma těchto dnů.
Po zdravotní stránce nás čeká klidné období a dokonce bychom se mohli zbavit nějakých neduhů, které nás dlouho trápí. Zvláště pokud se jedná o nějaké kožní a kosmetické potíže bychom mohli narazit na dobrou kosmetiku či léky, které nám konečně pomohou.
6. 3. je Novoluní. Klidně se věnujte magii, rituálům, meditacím. Zbavujte se všeho, co vás trápí. Emočně i fyzicky. Dokonce se můžete zbavit i závislostí.

Od 11. do 21. 3. jsem vytáhla kartu Velekněžka.
Tato karta značí příznivý průběh všech událostí. A vzhledem k tomu, že i energie tohoto měsíce jsou víceméně v rovnováze a harmonii, bude i toto období měsíce března klidné a pohodové.
Co se týče práce, budeme pokorně a pečlivě pokračovat ve studiu, v učení a v pracovním tempu, které jsme nasadili na začátku měsíce. Jen už nejsme tak draví, spíše by se dalo říct, že pokorně plníme pracovní úkoly. Povětšině budou všichni zahledění lehce do sebe, ale ne zle. Spíše jsme zamyšlení a hledíme si svého. Pokud se snažíme být nezávislí a rozvíjet soukromé podnikání, povede se nám dobře.
Ve vztazích se snažíme pochopit partnera, ale i ostatní členy rodiny. Dokonce bychom mohli přijít i na nějaké dlouho ukrývané tajemství. Jsme velmi vnímaví. Můžeme se setkat i s určitým věšteckým snem či s rozvíjením intuice jako takové. Pokud vás dlouho trápí nějaký nedořešený rozhovor s partnerem, či nutnost nějaké změny do hloubky, je ideální čas mluvit a řešit.
Po zdravotní stránce by se měly mít na pozoru hlavně ženy. I když zase mají velikou šanci se naopak zbavit dlouhodobých potíží při léčení ženských orgánů, neplodnosti apod.
21. 3. je Úplněk. Věnujte se rozvíjení intuice, nalezení řešení na dlouhodobé trápení. Odstraňování potíží, řešení karmických záležitostí a bloků.

0d 22 do 31. 3. jsem vytáhla kartu Čtyřka holí.
Po pracovní stránce nás čeká pohodlí, klid, prosperita, úspěch, štěstí a zdar. Ať jsme rozjeli cokoliv v březnu, teď se nám povede sklidit odměny. A ty by rozhodně měly stát za to. Minimálně bychom měli získat pocit jistoty a stabilitu. Měli bychom ukončit potíže a celkově bychom si měli ulevit od starostí, užívat si, odpočívat a radovat se.
Ve vztazích nás čeká veselé období. Nezadaní by mohli potkat někoho z minulosti, ale toto setkání by mohlo mít zásadní vliv pro posun ve vztazích. Dlouhodobě a šťastně zadané páry by se mohly posunout dál. Je to ideální období pro svatby, žádosti o ruku apod. Celkově si užijeme šťastné chvíle s rodinou a přáteli.
Po zdravotní stránce bychom měli mít období klidu a odpočinku. Můžeme se zotavovat po nemoci, nebo si jen nabírat sílu. Bohužel se může stát, že nás opustí někdo, kdo měl dlouhodobé zdravotní potíže, které není možno vyléčit. Pokud se tak stane, bude to poklidnou formou.

Přeji krásný březen všem.
Věštírna Květy Fialové

ern a bl magie koka mval koka

Wargana

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.