Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Stojím za lepší svět

Přátelé, nač si lhát, jsem plnokrevná nonkonformistka. Na hromadných akcích a různých pochodech proti… (čemukoliv) se prostě necítím dobře. To ale neznamená, že práci pro obecné blaho odbývám. Jen tak činím individuálně. Zato často. Mám svůj vlastní rituál.
Říkám mu STOJÍM ZA LEPŠÍ SVĚT. Když to na mě přijde, zastavím se, zaměřím pozornost, stojím za lepší svět a držím vibrace tak vysoko, jak dokážu. Rovnou na místě kde mě to popadne.
Dnes odpoledne pár desítek metrů od sídlištního dětského hřiště. Stojím a držím vibraci. Za chvilinku registruju šustot někde kolem kolen. Shlédnu a vidím vyvrácenou hlavičku prcka, který do výšky skoro dvou metrů pátrá po obličeji podivného obra.
„So to dejás???“
„Ahoj, já tady stojím za lepší svět.“
„So dejás?!?“
„No stojím a dělám aby bylo hezky. Tady.“
„Já stojim s tebou, jó? Muzu taky stát?“
Na lavičce kousek od pískoviště zvedne hlavu mladá maminka…
„Rudíku, neobtěžuj paní!“
Má trochu polekané oči, ta cizí paní nemusí být zcela v pořádku, že?
„Já ne…tezuju, já š pani štojim za aby bylo hešký.“
Maminka zvažuje možnosti. Mozek viditelně provádí všechny operace na vyřešení nepřehledné situace. Pomalu se přibližuje. Pokouším se jí trochu objasnit dění.
„My tady s Rudíkem stojíme, viď?, a koukáme jak je tu pěkně. Abychom to viděli. To je taková hra.“
Maminka dojde až k nám, zařadí se do linie a rozhlíží se kolem. Usměje se.
„Takže stojíme, aby bylo na světě hezky. My tři“
A byli jsme tři.

Přidáte se? Já jsem rozhodně pro! Nebo máte vlastní rituál? Budu moc ráda, když mi o něm napíšete na redakce@vykladzive.cz. Za lepší svět přece stojíme.
S Láskou Noor

Noor výklad karet, horoskopy