Rok 2016 - co říkají tarotové karty - kartářka Althea

Do nového roku si přejeme štěstí – ale co vlastně je štěstí? Měl by to být tzv. zlatý řez – láska, vztahy, finanční dostatek a práce nebo alespoň koníček, co nás baví. A jak to vidí karty?
Láska a vztahy
všechny vztahy, které přežily citové bouře předchozích let a jsou založeny na pevném partnerském poutu, budou pokračovat, naopak se budou rozpadat ty nefunkční a nevyvážené. Rodiče by se měli za všech okolností soustředit na láskyplnou výchovu svých dětí a nenechávat vzdělání a poučení o skutečném životě jen na školách a školkách, kde výuka často stagnuje a nejde do hloubky, nezapomeňme, že jsme to především my, rodiče a prarodiče, kdo tvoří jejich budoucnost. Nové lásky a nová partnerství (mohou to být i lidé, kteří se již znají, ale teď se setkávají za nových okolností), budou vznikat až v druhé polovině roku, jako vztahy dvou rovnocenných lidí a budou to hlavně muži, kteří by měli převzít hlavní zodpovědnost za ochranu rodiny.
Peníze
po určité stagnaci na počátku roku, se tok peněz pomalu rozproudí, vše záleží, jak se dokážeme poučit z předchozích finančních chyb a zda si dokážeme vytvořit alespoň malou rezervu, tak, abychom mohli skutečně žít v dostatku, beze strachu, co přinese příští den, aby naše rozhodování bylo pokud možno nezávislé a svobodné. I velké množství peněz nám nemusí zaručit štěstí a volnost a pro některé lidi se mohou stát i pohromou.
Práce a kariéra
obory, které budou i nadále prosperovat jsou: stavebnictví a s ním související prodej materiálu, které se rozjede po zimní přestávce, reality – ceny za byty a rodinné domy v dobrých lokalitách budou stoupat, velký zájem bude i o rekreační objekty a zemědělské statky. Vzhledem k nejasné politické situaci klesne masivní zájem o tradiční zahraniční destinace, solventnější zákazníci budou mít zájem o pobyty na nových místech a naopak k nám budou jezdit turisti z okolních zemí a tak vzroste zájem o domácí cestovní ruch, který bude prožívat boom, ale lidé budou mít zájem pouze o kvalitní a finančně adekvátní služby. Zde se budou nabízet nová pracovní místa i možnost individuálního podnikání. Lidé, kteří jsou zaměstnáni, jak v domácích, tak i v cizích firmách, by si měli práci udržet. Stále větší zájem bude o dobré řemeslníky, složitější situace bude u OSVČ, které čeká náročný rok, zvláště ty, kteří nabízejí stejné, často stagnující služby, např. kosmetické, poradenské apod. – pak je na každém jednotlivci, aby zvážil, zda by nebylo lepší zkusit něco nového – rok 2016 bude i rokem pracovních změn.
Přeji Vám v novém roce 2016 jen to nejlepší.
Vaše Althea, kód 12
výklad snů, výklad karet, věštění z kávy, numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.