Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Respekt – kartářka Wargana – výklad tarotových karet

Červen se v magii nazývá také měsíc líbánek. Hlavně červnový Úplněk. Já bych se dnes ale nejdříve zaměřila na červnové Novoluní, které připadá na neděli pátého června, a využila sílu Novoluní k odstranění negativních energií. V poslední době se neustále setkávám s tím, že lidé nemají respekt, a to hlavně sami k sobě. Všichni touží po lásce, ale nemají rádi sami sebe. A to, jak víme, je základ všeho. Proto jsem pro vás připravila rituál na získání respektu k sobě. Tím i od svého okolí. Bude trošku náročnější a proto pokud byste se nestihli dostatečně připravit, můžete jej udělat i při červnovém Úplňku.
Potřeby:
Žlutá svíce,
9 žlutých papírků,
žlutý kámen (citrín, jantar, tygří oko),
červená látka (ušijete z ní malý škapulíř),
3 bobkové listy a
3 slunečnicová semínka.
Kotlík (hrnec)
Napište seznam devíti vlastností, které chcete u sebe posílit. Např. máte pocit, že neumíte mluvit s lidmi, že vás neposlouchají a nevnímají. Popište svůj problém na seznam od negativní stránky věci až po pozitivní řešení – jsem komunikativní, dokážu zaujmout své posluchače.
Zapalte svíčku, na každý papír napište postupně heslovitě jednu vlastnost – v našem případě bezproblémová komunikace. Do škapulíře vložte kámen a vkládejte po jednom své papírky. Každému se chvíli věnujte. Představujte si, jak daná vlastnost ve vás sílí. Takto pokračujte s každým papírkem. Na závěr vložte bobkové listy a semínka. Zavažte škapulíř. Na závěr vezměte hrnec a svůj seznam v něm spalte. Při hoření si představte, jak se vaše vlastnost, díky které se cítíte méněcenní, mění v pozitivní a ta ve vás sílí. Škapulíř noste u sebe. Každý večer si jej dejte pod polštář a znovu si v duchu projděte své vlastnosti a v pozitivním duchu je v sobě nabíjejte. Pamatujte, pokud budete respektovat sami sebe, budete si sebe vážit a budete sami sebe milovat, budou vás tak vnímat i ostatní a patřičně se k vám podle toho chovat. A vy se zas s respektem budete chovat k ostatním. Taková řetězová reakce není špatná, že? Přeji krásny den všem.
Wargana Pavlína kód 24.
magické písmo, čísla lásky, kouzla na lásku, kouzlo na peníze, výklad karet, tarotové karty