Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Prevence a léčba křečových žil

Zdravím vás, vážení a milí. Právě se přehrabuji ve starých fotografiích, receptech a návodech na cokoliv. Většina těch pokladů je ještě po mé prababičce, a zaujal mě zde návod na výrobu obkladu proti křečovým žilám.
Příprava je jednoduchá, horší je dodržet pravidelnost aplikací, no ostatně všichni víte, jak to je, když se má něco dělat pravidelně. Ale tak snad to za pokus stojí, alespoň pro ty, kterým už nějaká ta křečová žíla nohy „ozdobila“.
Budeme potřebovat:
0,5 dcl čerstvého aloe vera gelu, který vyškrabeme z listu rostliny
2 až 3 polévkové lžíce jablečného octa
0,5 dcl najemno nastrouhané mrkve
Gel z aloe vera a mrkev smícháme (raději mixérem) a přidáváme ocet, dokud nezískáme krémovou směs. Směs uzavřeme do skleněné nádoby a uchováváme v chladničce. Směsí potřeme nohy, hlavně oblasti postižené křečovými žilami a necháme působit přibližně 30 minut, přičemž nohy zapřeme tak, aby byly mírně zvednuté. Zhruba po půlhodince smyjeme studenou vodou
Tuto léčebnou proceduru opakujeme každý den, dokud nedosáhneme požadovaných výsledků. Časem by se měl problém s křečovými žilami kompletně vyřešit.
Přeji vám všem úspěšnou léčbu a příjemné podzimní dny.
Vaše Mirka, kód 22