Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

PF 2018 Noor

Všichni moji blízcí, bez ohledu na to, jak daleko a kde jste. Přeji vám požehnané Vánoce, klid, štěstí, pohodu a hodně, hodně lásky. Přeji vám to, co si sami přejete, když o sobě a životě smýšlíte v souladu se sebou samými. A pokud v souladu nejste a nemyslíte na sebe s láskou, přeji vám, ať se vaše přání neplní. Ať už se nenaplňují vaše strachy, černé myšlenky, katastrofické scénáře a myšlenky pochybností o sobě samém.
Přeji vám fantazii, odvahu a originalitu, když Vesmír žádáte o velké věci, které chcete zažívat, po kterých toužíte a které si zasloužíte. A přeju vám hodně pokory, otevřenosti a pravdivosti, abyste svá požehnání dokázali přijmout. A málo síly vašim výmluvám, proč si všechno to dobro nezasloužíte. Přejte si, žádejte a sněte, přeji si a sním s vámi.
Vesmír a má maličkost drží vašim přáním palec a radují se z vašeho štěstí.
Požehnané Vánoce a všechny další dny!
S láskou Noor

Noor