Na startu Nového roku - kartářka Mirka

Všechny vás moc zdravím v novém roce. Stejně, jako v loni, po týdnu vánočního přejídání a po silvestrovském veselí, bychom měli svému tělu odlehčit.
Měsíc bude až do 9. ledna ubývat, což je nejvhodnější doba pro shození nabraných kilogramů, proto si dopřávejme lehčí stravu a kila půjdou dolů jako mávnutím proutku. Se stejnou lehkostí se můžeme zbavit nějakého zlozvyku a v podstatě všeho a všech, které ve svém životě z nějakého důvodu nechceme.
Začněte se také rozmazlovat – dopřejte si masáže, pečujte o pleť, nehty, zároveň detoxikujte uvnitř i zvenčí a zrovna tak vyčistěte i své okolí. Ať už od přebytečných věcí, které jste za uplynulý rok nastřádali, tak i od negativních energií, které jste si do svého domova přinesli sami nebo kdokoliv, kdo vás navštívil.
Každý si toto může zařídit tak, jak uzná za vhodné. Buď si to prostě jen tak řekněte a konejte, nebo vyzkoušejte nějaký rituál. Spoustu jich najdete na našich stránkách www.karty-odorik.viptrust.com .
Můžu doporučit např. rituál ze článku Rituální očista domova – cituji: Budete potřebovat bílou svíčku, neváhejte jich koupit hned několik, vždycky se můžou hodit. V klidu, až budete doma sami, nebo až večer všichni usnou, zapalte tuto svíčku a obejděte s ní byt kolem dokola, do všech koutů, do všech místností, prostě obejděte všechny stěny a kouty s touto zapálenou bílou svící a říkejte si při tom, co všechno má Váš domov opustit. Jako např.: odchází špatná nálada, odcházejí hádky, odcházejí nemoci, pomluvy atd. Každý podle svého. Nejlepší je, tuto očistu dělat při úplňku a po něm, když měsíc ubývá. Někdo bude příznivé změny pozorovat hned druhý den, někdo bude muset čistit vícekrát, ale pokud budete rituál provádět s vírou, láskou a odhodlaně s vidinou krásného prosluněného domova, kde se všichni radují, smějí a všichni se tam rádi vrací, tak je očekávaný výsledek zaručený.
Další rituál, který je vhodný: Na čistý bílý papír napište vlastnost nebo zlozvyk (kouření, přejídání, závist atd.), potom papír složte a spalte buď nad plamenem svíčky, nebo v krbu a klidně i venku v ohništi. Při tom si představujte, jak vás nechtěný zlozvyk nebo nežádoucí vlastnost přestaly ovládat. Možná se vám to nepodaří při prvním pokusu úplně, ale určitě uvidíte alespoň malou změnu k lepšímu.
Přeji všem úspěšný začátek, nechť se vám vše daří v průběhu celého roku a ať se vám splní vše, co jste si vysnili.
S úctou k vám kartářka Mirka, kód č.22
horoskopy, pravdivý výklad karet, osud, magie, výklad budoucnosti

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.