Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Majoránka proti pocení – kartářka Mirka – výklad karet online

PŘESTAŇTE SE POTIT
Už máte toho horka plné zuby? Cítíte se unavení, upachtění, ulepení, antiperspiranty nezabírají? Poradím vám zaručený recept, který mi doporučila jedna paní bylinkářka.
Zalijte několik lžic majoránky asi půl litrem horké vody a nechte louhovat, dokud není lektvar vlažný. Poté jej nalijte do koupele, ve které setrváte alespoň půl hodiny. Potom se jen lehce osušte, ale už se nesprchujte. Tento rituál opakujte každý den po dobu jednoho týdne. Zjistíte, že už se zdaleka tolik nepotíte, ba téměř vůbec. Nevěřila jsem, dokud jsem sama nezkusila, proto si dovoluji tuto radu s velkou radostí předat dál. Tento malý velký zázrak opravdu funguje! Samozřejmě, pokud dodržíte celý týden postup a pravidelnost.
Mějte se krásně, s úctou Mirka, kód 22.