Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

LITSEA CUBEBA – kartářka Mirka – věštění z tarotu

Znáte olej LITSEA CUBEBA nebo-li vavřín kubébový?
Pokud ne, trochu Vám ho přiblížím. LITSEA CUBEBA se pěstuje téměř v celé jihovýchodní Asii, odkud se dále vyváží do celého světa. S jeho krásnou vůní se zde snoubí mnoho blahodárných účinků. Tento olej působí antidepresivně a celkově dokáže zklidnit. Jeho citronové aroma s květinovým nádechem s námi udělá hotové divy – harmonizuje naši duši, odbourává napětí a koncentruje myšlení, proto ho ráda používám při výkladu karet, když se klienti přes všechnu snahu nedokáží soustředit, jsou ve stresu, nebo se cítí unaveni a bez energie. Pro své výrazné aroma se olej používá také v kosmetickém průmyslu např. jako přísada do parfémů nebo do masážních přípravků na uvolnění svalového napětí, únavy či bolesti.
Olej mj. posiluje lymfatický systém a žaludek, ničí plísně, zmírňuje bolest a působí blahodárně na trávící systém. Můžete jej použít takřka na všechno – na podrážděnou pokožku, na akné, nebo při bolestech hlavy a kloubů. Je dobrou prevencí před infekčními chorobami. Olej Litsea cubeba určitě stojí za vyzkoušení, byť třeba jen do aromalampy, aby Vám krásně provoněl domov a navodil příjemnou atmosféru.
Tip: do sprchového gelu nebo do koupelové pěny přidejte několik kapek oleje Litsea cubeba a užijte si tak příjemný koupelový relax…

MIRKA – Věštírna Květy Fialové
výklad karet online, Tarot