Jak pracovat s čísly a využít jejich energií - číslo tři

Narodili jste se 3, 12, 21, 30, v březnu, prosinci nebo je vaše životní číslo trojka? Pak je to čtění právě pro vás:
Čísla, která jsou všude kolem nás mají na nás velký vliv a dopad a to mnohdy větší, jak se na první pohled zdá. Již od narození nás provází coby naše porodní váha, délka, rodné číslo, známky ve škole, platové ohodnocení, máme čísla bankovních účtů, piny, SPZ, čísla telefonní, ulic, bydliště, apod. V datu narození je zaznamenáno naprosto vše od minulých životů, co si neseme sebou, kam směrujeme, jaká je naše životní cesta včetně konce života. Každé číslo je pod vibrací určitého, konkrétního čísla.
Číslo tři je třetí v pořadí číselné abecedy, je to číslo přirozené, duchovní a mystické zároveň. Trojka představuje princip činu, nese sebou vliv obou předchozích čísel, kdy je součtem předchozích dvou čísel jedničky a dvojky. Trojka se stala překonáním duality a jednoty. Energie tohoto čísla je kamarádská a vyjadřovací. Jedná se o číslo akční, činorodé, temperamentní, princip činu a důležitých rozhodnutí. Trojka a její vliv se projevuje vždy aktivně, energicky, přímočaře a usilovně. Trojka představuje princip rodiny, coby matka – otec – dítě, ale i tři stádia života: dívka – žena – stařena, mladík – muž – stařec a taktéž spojení emocí – psychiky a fyzična. Je zde sounáležitost k přírodě, kde tento vliv stmeluje tarotová karta číslo tři, která nese název Císařovna, což archetyp matka. V antice bylo toto číslo pokládáno za mocné a dokonalé. V Číně je trojka považována za šťastné číslo předznamenávající šťastný a dlouhý život.
Povaha lidí pod vlivem trojka bude dobrosrdečná, optimistická, veselá a zábavná. Tito lidé se snadno, dobře a přirozeně seznamují a ve společnosti jsou vždy vítáni pro svůj osobitý humor.
TROJKA je nadvládou planety Mars. Tato planeta má rudé zabervení, což samo o sobě vypovídá o energii této planety spojené s horkou hlavou, rudým zrakem a horkou krví kolující v žilách. Trojka přináší pokrok, úspěch a vítězství. Mars patří mezi ohnivé živly, kde je obrovská nálož energie, spontánosti, živočišnosti, ale i animálnosti.
A když Vám v datu narození toto číslo chybí, jak jej doplnit? Nejjednoduší je napsat si trojku na papír, ideálně tvrdší papír a nosit u sebe v peněžence, kterou máte většinou stále u sebe, popřípadě na tělo (ruka, loket, rameno, stehno). Tímto začne na vás ona chybějící energie působit. Trojka neboli Mars, je spouvislý s ohněm, který nese barvu žlutou, červenou a oranžovou, proto je dobré v těchto barvách zapalalovat svíce. Taktéž použijte tyto chybějící barvy do svého šatníku, stejně tak ve formě doplňků (naušnice, šátky, šály, bižuterie). Další možností, jak podpořit a doplnit chybějící trojku je drahokam rubín, železo, tyrkys, tygří oko, jantar a červený korál.
Trojka se rovná třetí čakře (SOLAR PLEXUS – Manipura), která je žlutá a nachází se na dva prsty pod pupkem na úrovni břicha v oblasti žaludku. U ženy se otáčí doleva, u muže doprava. Na těle ovládá játra, slinivku břišní, žaludek, trávení, slezinu a celkové zažívání.
Věštírna Květy Fialové

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.