Horoskop na rok 2016 - kartářka Mirka

BERANI, v první polovině roku si dávejte pozor, abyste nepodlehli klamu a iluzi. Může vás obalamutit někdo druhý, nebo i vy sami sebe. Zkrátka některé věci nebudou tak, jak jste si vysnili, či nebudou tak, jak vám byly prezentovány. Zhruba od léta se vše začne obracet ve váš prospěch. Mějte oči otevřené, buďte vnímaví, určitě dobře pochopíte souvislosti, které vám dosud nebyly jasné a díky tomu si můžete splnit nejeden váš sen.
Práce – od zimy do léta si neslibujte nic velkého a neplánujte si vysoké cíle, spíše se držte při zemi a snažte se vidět situaci skutečně takovou, jaká je. Jedině tak předejdete zklamání. Období druhého pololetí přeje začátkům, je možné, že dostanete nějakou novou pracovní nabídku, nebo začnete pracovat na nějakém úspěšném projektu, může se vám podařit uzavřít výhodný obchod, nebo budete povýšeni.
Vztahy – od začátku roku až do období léta si chraňte svoje srdce, někdo by vám ho mohl totiž šeredně zranit. V tomto období berte vše, co se týče vztahů, s nadsázkou, protože byste dříve nebo později zjistili, že se zde nejednalo o upřímnost, o lásce ani nemluvě. Pokud jste sami, máte možnost potkat osudovou lásku a to v druhé polovině roku. Ať je to manželství nebo jakýkoliv svazek, který vznikne v tomto období, bude mít dlouhého trvání a pokud k tomuto vztahu budeme přistupovat zodpovědně a lidsky…může trvat i doživotně. Vy, co jste zadaní, druhá polovina roku je vhodná pro utužení, popř. pro vypilování všech stávajících vztahů, které mají dobrý základ.
Zdraví – pozor na hlavu, ať jsou to pochmurné myšlenky, migrény, či úrazy hlavy. Chraňte si hlavu při sportu helmou, před zimou čepicí a snažte se nezaplňovat si ji těžkostmi.
Pokud vše shrneme, milí Beránci – začátek roku nic moc, ale vše si vynahradíte v druhém pololetí. Někdo nebo něco vám vstoupí do cesty a dá vám podstatný impuls pro další život.
BÝCI, v prvním pololetí se budete zaobírat převážně vztahy a to ve všech oblastech – vztahy milostné, pracovní, rodinné i přátelské, zkrátka budete ve víru dění. Všechna spojení by měla být šťastná, většinou se setkáte s vstřícností a laskavostí. Avšak od poloviny do konce roku se jako mávnutím proutku zaměříte spíše na materiální oblast, stáhnete se do ústraní a budete vše analyzovat a přitom bude život probíhat kolem vás, bez vaší angažovanosti.
PRÁCE – od Nového roku až zhruba do období léta se do práce budete těšit. Vládnout totiž bude přátelská atmosféra a příjemné pracovní ovzduší. Pokud nastoupíte do nového zaměstnání, přijmou vás přívětivě a s otevřenou náručí. Čeká vás vhodná doba i pro navazování nových obchodních spojení. V druhém pololetí vás opustí elán, ztratíte úsměv a pracovní zapálení. Budete bez vlastního názoru, lhostejní k jakémukoliv řešení, ale rozhodnutí, kterým směrem se vydat nebo na kterou stranu se přiklonit, vás stejně nemine.
VZTAHY – celé první pololetí pro vás bude obdobím zamilovanosti a flirtování. Pokud jste ve vztahu, můžete očekávat láskyplné zacházení a hýčkání a i když byste byli náhodou rozhádaní, určitě se usmíříte. Nezadaní mohou očekávat, že jim do života konečně vstoupí člověk, kterého sice asi neznají, ale už dlouho na něho čekají. Vztahy rodinné i přátelské by měly být plné porozumění, laskavosti a především soudržnosti. Od léta až do konce roku vaše city poněkud ochladnou a vztahy se ocitnou v nebezpečí odumření. Na hladinu vyplavou výčitky, nezájem a laxnost. Čekají vás probdělé noci a rozhodnutí – pokud cítíte, že váš vztah má budoucnost a pevné základy, toto období překleňte a při partnerovi stůjte, ale v opačném případě nemá cenu dál bojovat o něco, co je definitivně zničeno.
ZDRAVÍ – náchylnější k nemocem bude krk a hrtan. Každý den si procvičte krční páteř, kloktejte nebo převalujte v ústech lžíci olivového oleje. Jestliže se rozhodnete jet na dovolenou, doporučuji květen a červen, v tomto období budete schopni načerpat nejvíce energie.
SHRNUTÍ – přijměte vše, co vám život přinese, načerpejte síly v první polovině roku, kdy budete plni elánu, vše vám půjde od ruky a vše budete hravě zvládat. Sílu budete potom potřebovat, abyste zvládli druhé pololetí, které už nebude tolik živé a jasné, jako to první.
BLÍŽENCI, letos se tedy pořádně zapotíte. V první polovině roku se budete setkávat s nenávistí, podlostí a závistí a mnohé z vás tyto okolnosti doženou až k vyhrocenému konfliktu. Problém by měl být zažehnán, ale během urovnávání situace protivníci přece jen mohou způsobit ztráty. Pozor!!! Tentokrát není jasné, zda jste vy na straně iniciátora nebo oběti!!! Každopádně vítěz se ze své výhry nebude dlouho radovat. V druhém pololetí si rozhodně neodpočinete, střety, výměny názorů a konfliktní situace vás budou provázet po celý rok. V té druhé půlce však můžete lecos ovlivnit, pokud se nebudete chovat jako malé vzdorovité děti, nýbrž jako diplomaté. Použijte taktnost, zachovejte chladnou hlavu a zdravý rozum.
PRÁCE – do léta bude na pracovišti dusno, setkáte se s pomluvami, nenávistí, intrikami a ponižováním, což může vést až k výpovědi a v nejednom případě se celá věc může řešit dokonce úředně! V případě, že zaměstnání nemáte a hodláte absolvovat různá výběrová řízení, bohužel, ani tady štěstí při vás nestojí. Od podzimu do konce roku by se vše mělo vyřešit. V některých případech bude tato nesnesitelná situace pokračovat a důsledkem toho dojde k ukončení pracovního poměru a tím pádem vám spadne balvan ze srdce, dostane možnost se porozhlédnout po něčem lepším. V jiném případě se situace v zaměstnání vyřeší tak, že dojde k úplnému vyhrocení a výbuchu, čímž se vyčistí vzduch a vše půjde dál, tak jak má.
VZTAHY – ve vztazích bude panovat bezcitnost a nenávist, tzv. si se svým protějškem uštědříte i nějaké ty rány pod pás. Nebudete schopni se dohodnout a najít kompromis, lépe řečeno ani jeden z vás nebude chtít ustoupit. Pokud nechcete, aby vztah končil, poproste nějakou třetí nestrannou osobu, která by mohla pomoci tuto nepříjemnou situaci rozumně vyřešit. Bohužel, ani v druhé polovině láska mezi vámi vzkvétat nebude. Snadno se může stát, že vybuchnete jako papiňák, nakupí se nepodstatné maličkosti, které jste oba přehlíželi a dusili v sobě, na hladinu vyplavou výčitky a zamlčovaný vztek. Toto všechno nemusí nutně skončit rozchodem, naopak je možné, že se výbuchem vyčistí vzduch, vyjasní se a třeba se podaří najít společnou řeč.
ZDRAVÍ – počátkem roku se budete cítit v dobré kondici, na jaře se mohou občas objevit bolesti hlavy, zimomřivost a budete náchylní na nachlazení. Takže to přestaňte přehánět s prací a naučte se také někdy relaxovat např. vycházkou v přírodě, nebo návštěvou sauny.
SHRNUTÍ – osud vám sice moc nepřeje, ale to už tak bývá, že se střídají období radosti a období starostí. Nebojte se, vy se s tím poperete a nic se nejí tak horké, jak se uvaří.
RakRACI, každopádně vás spravedlnost nemine, ať už chcete nebo ne. Zda je to pro vás potěšující či není, víte nejlépe vy sami. Zkrátka pokud jste vy byli záškodníky, budete potrestáni, ale jestli vám někdo škodil, trestu neunikne.
PRÁCE – v prvním pololetí si uděláte jasno o svých cílech, o tom, co vás skutečně baví a zjistíte, jak dál postupovat a jakou cestou se vydáte. Vše bude na vás, na vašem postoji, na vaší píli. Budete odměněni tak, jak si zasloužíte. V druhé polovině roku se vše ukáže poněkud konkrétněji, na základě toho, jak jste v předešlém období zaseli. Vy, co jste pracovali poctivě, dosáhnete svého cíle. Pokud jste si vytyčili cíl hodně vysoký, přinejmenším se k němu hodně přiblížíte. Ale jisté je, že jste na správné cestě. A ti, kteří pracovali nepoctivě nebo nepracovali vůbec, budou se potácet v nesnázích, dokud svůj postoj nezmění.
VZTAHY – v první polovině roku vás ve vztazích čeká rovnováha a to jak v dobrém, tak ve zlém. Znáte rčení: JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚHO OZÝVÁ“. To mějte na paměti. Od léta do konce roku vás, co jste se chovali ke svému protějšku čestně, čeká poznání, že vaše partnerství je v pořádku. Osamělí mají velkou šanci navázat upřímný, láskyplný a dlouhodobý vztah. Těm, kteří klamali a podváděli, osud vše vrátí i s úroky.
ZDRAVÍ – po stránce zdravotní byste měli být v pořádku. Je důležité, abyste si rozumně rozvrhli svůj harmonogram a nezapomněli do něho kromě práce zařadit sport, koníčky, odpočinek a co je velice důležité, dodržujte pitný režim a jezte pravidelně vyváženou stravu.
SHRNUTÍ – máte vše ve svých rukou, co si uvaříte, to si sníte a vše, co vykonáte, se vám vrátí jako bumerang…
LVI, během první poloviny roku si budete uspořádávat myšlenky, patrně učiníte nějaké rozhodnutí, které bude v rozporu s tím, co cítíte. Může se to týkat lásky, zaměstnání, ale i různých závislostí. V té druhé půlce už budete mít vše vyřešené, dospějete k nějaké formě přeměny a vydáte se novou cestou.
PRÁCE – až do léta budete jako mezi mlýnskými kameny. Osud od vás bude žádat, abyste konali rázně, i když vám to bude proti srsti. Je dost možné, že nastane situace, kdy budete ze své pozice kárat svého podřízeného, kterého máte rádi. Není vyloučeno, že opustíte stávající zaměstnání, kde se cítíte dobře – ale co se dá dělat, když splácíte hypotéku a jinde vám nabízí vyšší plat?! V druhém pololetí už se rozhlížíte a připravujete na nové úkoly, novou funkci, nebo na nové zaměstnání a kolegy. Uvnitř dávno víte, že změna byla nutná, ale byste mohli jít dál, za něčím novým. Teď už jen za tím vším, co bylo, definitivně zavřete dveře a odškrtněte si to jako „ SPLNĚNO, UKONČENO, VYŘEŠENO“.
VZTAHY – možná už delší dobu je ve vašem partnerství situace napjatá. První půlrok bude velice nepříjemný. Ve vašem vztahu panuje bolest, zklamání, faleš, možná se provalí i nevěra…následovat může dokonce rozchod. Bohužel, to se někdy stává i mezi lidmi, kteří se ještě nedávno tolik milovali… Pozvolna přejdete do druhé části roku a najednou si uvědomíte, že jste vlastně setrvávali s partnerem např. jen ze zvyku, nebo proto, že jste se obávali jeho jednání v případě rozchodu. Ale až tento vztah definitivně ukončíte, věřte, že se vám uleví a otevře se cesta k vašemu srdci pro novou lásku.
ZDRAVÍ – od ledna až skoro do září se budete cítit jako na houpačce. Jednou budete mít energie na rozdávání a vzápětí elán úplně ztratíte. Příliš se zaměřujete na nepodstatné rýmy, nebo sem tam nějaké to píchnutí. Na místo toho byste si měli chránit své srdce a zbytečně se nestresovat malichernostmi. Vyhýbejte se úzkosti, strachu, nenervujte se, protože všechny zdravotní problémy, které se u vás objeví, mohou být zcela určitě vyvolané špatným psychickým rozpoložením. Od října až do konce roku by se mělo vše srovnat a měli byste být v pohodě a dobré kondici.
SHRNUTÍ – nejprve se ve vás bude všechno prát, nebudete chvílemi vědět kudy kam a jak, ale nakonec dojdete k cíli se vztyčenou hlavou a upřímně dobrým pocitem.
PANNY, od začátku roku budete toužit po svobodě, uděláte velký skok vpřed, osamostatníte se a půjdete do toho s nadšením a s odvahou a jak známo: „ODVÁŽNÉMU ŠTĚSTÍ PŘEJE“. Vydáte se jinou cestou, než jste šli doposud. Po zbytek roku budete kráčet dál touto cestou, tak si dejte pozor, abyste si na začátku vybrali tu správnou.
PRÁCE – v prvním pololetí se rozhodnete pro velký krok k prosazení se a jste odhodlaní i riskovat. Budete připraveni opustit dosavadní zaměstnání a začít podnikat, nebo přijmete novou pracovní nabídku, která vás posune výš, co se týče financí a postu, ale zároveň s tím na vaše bedra přibyde mnohem více zodpovědnosti. Od podzimu můžete počítat, že se vám začnou vracet plody vašeho úsilí. Takže pokud jste byli pilní, pracovití a poctiví, sklidíte ovoce lahodné, ale pokud to bylo naopak, garantuji vám, že tak trpké ovoce jste nikdy nejedli…
VZTAHY – v období od ledna do konce srpna vás čeká nějaký nový vztah. Vy zadaní jste kvůli němu schopni opustit i ten stávající, ale je dost možné, že i v současném partnerství zavane čerstvý vítr a najednou ožije, obnoví se vášeň, nuda a stereotyp budou ty tam. Od září až do konce roku nastane období spravedlnosti. Budete dostávat zpátky to, co sami tomu druhému dáváte. A věřte, že je příjemné dostávat lásku a věrnost, mít v tom druhém oporu a bezpečný přístav a cítit, že pro toho druhého existujete jen vy…
ZDRAVÍ – na jaře se budete potýkat s problémy zažívání a krevního oběhu. Měli byste proto věnovat volný čas nějaké pohybové aktivitě a upravit si jídelníček. Pokud si nebude vědět rady, vyhledejte výživového poradce, uvidíte, že společně najdete řešení, jak tyto nepříjemnosti odstranit. Jinak byste měli být po zdravotní stránce v pořádku.
SHRNUTÍ – jděte do všeho s přesvědčením, s plným nasazením a v dobré víře. K ostatním se chovejte tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám.
VÁHY, v první polovině roku budete bdělí, chytří, nezávislí, zkrátka budete používat zdravý rozum, nenecháte se rozptylovat zbytečnými pochybnostmi nebo velkým množstvím různých nápadů a díky tomu si se vším dokážete poradit. Naopak v druhém pololetí se právě těmito nápady budete zabývat, budete mimořádně tvořiví, zatoužíte dělat to, co jste nikdy nezkusili. Pokud budete vytrvalí a nevzdáte se při prvních potížích, dokážete i nemožné.
PRÁCE – od začátku roku do konce léta se vám bude dařit, jelikož pracujete svědomitě, vnímáte a plníte s plným nasazením zadané úkoly, ale nenecháte se sebou vláčet a nehodláte přihlížet čemukoliv nespravedlivému. Takže pokud nebudete schopni rozdýchat nespolehlivost a neloajálnost některých kolegů, jste schopni kdykoliv odejít jinam, kde se vám naskytne vhodnější příležitost. Od září až do konce roku se přece jen připravte na změny. Můžete dostat nového šéfa, nebo k vám do týmu přijde nový kolega, můžete být povýšeni a tím pádem na vás padne více zodpovědnosti. Zkrátka je jasné, že se začne něco nového dít a i když vše nové s sebou nese mnoho úskalí a někdy i trápení, ba dokonce i bolesti, vše nové, co vás po pracovní stránce čeká, bude pro vás přínosem.
VZTAHY – až do začátku letních prázdnin se budete snažit ve vašem vztahu prosadit, i když tomu tak možná vždycky nebylo. Naučíte se říkat nahlas, co se vám nelíbí, nebo vás dokonce trápí a to proto, že chcete, aby se váš vztah stal rovnocenným. Vašemu protějšku se to zřejmě nebude líbit, proto postupujte diplomaticky a dejte si pozor na ironii či jízlivost. Zhruba od druhé červencové dekády nastane období změn a to k lepšímu. Ve stávajících vztazích, které přestály krizi, nastane láskyplné období. Osamělí mají velkou naději začít nový láskyplný vztah. Pokud se pokoušíte o početí potomka, až do konce roku máte velkou šanci. Vy, kteří toužíte pořídit si zvířátko, je pravděpodobné, že se vaše rodina rozroste o čtyřnohého miláčka.
ZDRAVÍ – po celý rok budete ve výborné duševní kondici a to vám přinese harmonii s lidmi ve vaší rodině. Pokud máte možnost, choďte plavat. To je totiž blahodárné pro bederní páteř, která vás během roku pozlobí. Někoho víc, některé z vás o něco méně. Absolvujte alespoň 2x týdně procházku na čerstvém vzduchu.
SHRNUTÍ – letos si uvědomíte svou osobnost, naučíte se říkat „NE“ a svému životu dáte nový směr.
ŠTÍR, v první polovině roku budete v roli oběti. Osud vás donutí na nějaký čas zřeknout se věcí, nebo lidí, které máte rádi. Bude to pro vás zkouška, přišel totiž čas, abyste si uvědomili a vytvořili jasný obraz o životě, který vedete, o sobě samém a také o tom, jak se věci doopravdy mají. Potom jako mávnutím proutku vše nabere jiný směr a druhou polovinu roku byste měli prožít přinejmenším pozitivně.
PRÁCE – až do léta vás nečeká na poli pracovním žádný pohyb vpřed, naopak vše stagnuje, plánované projekty se zastaví, vše půjde pomalu. Kdo měl být povýšen, má zatím smůlu. Vy, kteří hledáte zaměstnání, žádné nenajdete. Až začátkem léta se zadaří, najednou se dá vše do pohybu a třeba za jeden týden nebo měsíc uděláte větší pokrok než za poslední půlrok. Pro většinu z vás nastane velice příznivé pracovní období, které potrvá minimálně do Silvestra.
VZTAHY – zadaní se v první polovině roku budou ve svém vztahu cítit jako ve vězení. Příčinu hledejte nejprve u sebe. Někde jste udělali chybu. Zřejmě jste zpočátku přehlíželi drobné, ale varující signály, které postupně přerostly v závažný problém. Nebo jste se přímo vy nechovali zcela ukázkově a dohnali jste vztah téměř k zániku. Nezadaní ne a ne zavadit o pořádný vztah. Něco je špatně a vy musíte zjistit, kde je chyba. Pokud budete upřímní a spravedliví, druhé pololetí vás odmění láskou, štěstím a radostí ze života. Už nebudete brečet do polštáře, že nikoho nemáte a pokud máte, přesto se cítíte sami.
ZDRAVÍ – zahoďte stres z toho, že něco nestihnete, z toho, že jste to či ono měli udělat jinak. Rozvrhněte si den mezi práci a soukromí, relaxujte a nezapomínejte na kvalitní spánek. Tím se zbavíte zbrklosti, která může být zdrojem pádů a úrazů. S příchodem podzimu se zklidníte, vaše sebevědomí vzroste, jakož i vaše energie a duševní rovnováha.
SHRNUTÍ – než se vše pohne tím správným směrem, musíte si trochu počkat. Tím získáte čas k zamyšlení. Pokud budete soudní a spravedliví, máte vyhráno.
STŘELECI, v prvním pololetí budete přístupní, vstřícní, obětaví, citliví, možná pro někoho vrbou. Některé z vás bude lákat tajemno a duchovno, vyhledáte nás – kartářky a věštce a nebo se dokonce budete chtít stát jednou či jedním z nás. Určitě až do léta váš život poplyne v klidu bez větších nesnází. Naopak druhá polovina roku bude poněkud hektická. Z vašeho snění vás vytrhne nějaká záležitost, která se blíží opravdu rychle. Možná je to něco, co se dlouho nepohnulo z místa a už jste ani nedoufali, že se vůbec ještě někdy pohne.
PRÁCE – až do léta máte čas zmapovat si situaci v zaměstnání, v klidu si rozmyslet, jak postupovat dál, co se dá vylepšit a kam směrovat vaši energii. Vy, kteří práci nemáte, rozhlédněte se kolem, obšlápněte si okolí a rozmyslete si v klidu, co by vás bavilo a naplňovalo. Zvlášť se bude dařit práci v médiích, ať je to televize, noviny, nebo nějaká rozhlasová stanice. Naberte síly a pořádně se připravte, protože zhruba od srpna se nezastavíte. Dostanete lákavou pracovní nabídku, či dobrý nápad se v čemsi realizovat. A jako na každém začátku, než se v tom novém naučíte pohybovat a vše zvládat, bude vás to stát spoustu energie.
VZTAHY – zadaní budou se svým protějškem od začátku roku prožívat krásné období vzájemné spřízněnosti, láskyplné blízkosti a citlivé láskyplné blízkosti. Vy, kteří jste sami, budete po takových pocitech a prožitcích toužit, ale ještě si na ně musíte chvíli počkat, alespoň do září. Potom se jistě něco semele. Osud vám do cesty přihraje vztah, v který jste už možná ani nedoufali a určitě jste nečekali, že to přijde tak ráz na ráz. Vy, kteří partnera máte a stále se k něčemu rozhoupáváte, v druhém pololetí všechna rozhodnutí a nerozhodnutí naberou pořádné obrátky.
ZDRAVÍ – od začátku roku si dopřejte klid pro správnou psychickou pohodu, popíjejte různé čaje a minerálky a jezte ovoce a zeleninu. Plni vitamínů snadněji zvládnete případné útoky nachlazení a chřipek, zejména na jaře. Koncem května začne vaše aktivita vzrůstat, léto strávíte aktivně ruku v ruce s pohybem. S příchodem podzimu se ponoříte do pohodičky a to tak, že když nebudete chtít, od televize vás nikdo nezvedne.
SHRNUTÍ – nejprve rozmýšlejte, pozorujte, zkoumejte a sbírejte nápady a síly, které později zcela jistě zúročíte. Pamatujte! Štěstí přeje připraveným!!!
KOZOROZI, první polovinou roku vás budou provázet změny všeho druhu a to tak, že vždycky přijdou náhle a rychle, aniž byste se na ně stihli připravit. Ve druhém pololetí si budete tříbit své myšlenky, ujasňovat souvislosti dění kolem vás. Je potřeba, abyste byli bdělí a nezpůsobili si svou laxností problémy.
PRÁCE – od začátku roku až do poloviny letních prázdnin se připravte na to, že pokud čekáte povýšení, nebo naopak výpověď, přijde to rychleji, než jste doufali. Celkově první polovina roku bude hektická, uspíší se některé plánované pracovní projekty a procesy, které se už dlouho táhnou, najednou naberou obrátky. Vy, kteří hledáte práci, najdete ji, než se nadějete. Vše by mělo být k vašemu prospěchu. Od léta až do vánočních svátků vnímejte vše, co se děje na pracovišti, abyste si potom doma v klidu mohli rozmyslet, jak máte postupovat dál. Hlavně se chovejte diplomaticky, ať si nenaděláte zlou krev.
VZTAHY – pro zadané bude první polovina roku výrazem pozitivního vývoje stávajícího vztahu, dojde k oživení mezi partnery, začne mezi nimi proudit nová energie. Nezadaní mohou navázat milostný vztah, přijde to náhle a vše bude mít rychlý postup. Druhé pololetí se ponese v poněkud opačném duchu. Mezi partnery se začne zostřovat situace, maličkosti se nakupí a snadno může vzniknout vyhrocený konflikt. Zachovejte klidnou hlavu, zvažte všechny okolnosti, snažte se odstranit příčiny a vše rozumně vyřešit. Někdy není na škodu ani výbuch emocí, vyčistí se vzduch a můžete začít znovu a lépe.
ZDRAVÍ – počátkem roku dbejte na řádné oblečení – záda a krk mějte v teple, jinak byste si mohli zadělat na problémy pohybového aparátu – zablokování a zatuhnutí. Jinak byste měli být celý rok zdraví, jen nemáte moc rádi zimu, takže do jara jste takoví celí nesví, ale s prvním sluníčkem ožijete a potom už jste v pohodě. Pokud by někoho z vás přece jen ještě na jaře něco trápilo, nebojte se, příčina je snadno dohledatelná a dá se snadno odstranit.
SHRNUTÍ – užívejte od Nového roku do konce prázdnin, nabijte se energií a optimismem, v druhé půlce roku se vám to bude hodit při řešení záležitostí všeho druhu.
VODNÁŘI, první pololetí bude plné nových začátků, přílivem energie a růstu. Přinese spoustu úspěchů, vše se bude dařit. Ovšem v druhé polovině roku jako bychom usnuli na vavřínech. Pozor na růžové brýle! Mohlo by být pozdě, až se rozhodnete je sundat.
PRÁCE – až do konce července máte velké předpoklady vyniknout. Vše, na co sáhnete, se vám podaří. Budete hýřit novými nápady a pracovním elánem. Jste ctižádostiví, nadšení a kromě toho vás bude povzbuzovat silná motivace v podobě vysokého výdělku, který si za svou pracovitost zasloužíte. V druhém pololetí to bude úplně jinak a může se stát, že to, co jste těžko vybudovali a získali, lehko ztratíte. Z nějakého nepochopitelného důvodu si budete myslet, že koláče jsou i bez práce. Snadno byste se mohli nechat zlákat k nekalým podvodům, které by vás nestály příliš mnoho času a údajně by vám přinesly astronomické výdělky. Ale pozor na to! Používejte zdravý selský rozum a stůjte nohama pevně na zemi.
VZTAHY – vypadá to, že v první polovině roku se bude dařit vztahům všeobecně. Zejména v milostných vztazích popustíte uzdu svým emocím, váš sexappeal ostatní zpozorují už z dálky. Ve stávajících vztazích dojde k oživení a osamocení dostanou příležitost vytvořit upřímný a naplňující vztah. Od začátku srpna do konce roku budete mít sklony podléhat iluzím a klamům. Nenechte se ovlivnit a zejména vy, kteří máte harmonický vztah. Okolní závistivci by vám mohli vnuknout, že to tak není. A naopak vy sami si nemalujte vzdušné zámky. Zadaní, jestliže cítíte nějaké pochybnosti a chování partnera je neobvyklé, nezavírejte před tím oči, nýbrž to řešte. Není nikde psáno, že „ PAN BOŽSKÝ“, ke kterému tolik vzhlížíte, je opravdu tak úžasný. Ani to, že jste se do někoho zamilovali, koho potkáváte cestou do práce a chcete ho, nemusí znamenat, že on cítí to samé k vám. Třeba se při pozdravu usmívá jen ze zdvořilosti. Bohužel, pro některé z vás můžou mít ty pověstné „RŮŽOVÉ BRÝLE“ zničující následky. Pokud však budete sami k sobě upřímní, soudní a budete se na věci dívat střízlivě, nemáte se čeho bát.
SHRNUTÍ – vše vám půjde od ruky, zadaří se všech oblastech, ale nepokazte si to. Zachovejte svou důstojnost a zdravý rozum.
RYBY, v prvním pololetí jste nabití energií, vše se vám daří, máte radost ze života, jste nespoutaní. Druhá polovina roku bude poněkud klidnější, ale také úspěšná.
PRÁCE – od začátku roku vám práce půjde od ruky. Budete pořád v jednom kole a zvládnete dělat několik činností najednou. Hnacím motorem je dobrá nálada, pocit z povedené práce a v neposlední řadě vidina vysokého výdělku. Zhruba od poloviny léta se trochu zklidníte, ale v dobrém slova smyslu. Začnete přemýšlet o svém postoji k okolí, poohlédnete se za tím, co jste za poslední půlrok stihli a uvědomíte si své kvality, odvážíte se postupovat výš. Někteří z vás si dokonce díky nabytému sebevědomí troufnou dosáhnout cíle, který dosud ostatním jen tiše záviděli.
VZTAHY – až do léta poplujete na vlně flirtu, živočišnosti, lásky a sexu, což pro vás bude velkým přínosem. Zadaní budou mít pocit, jakoby se jejich vztah nacházel na samém začátku, v období nespoutané zamilovanosti. Ti, kteří jsou bez partnera, nebudou mít problém navázat plnohodnotný vztah a užívat života plnými doušky. V druhé polovině roku, až se ohlédnete za tou první, pocítíte radost a uvědomíte si, že váš život má smysl, že ještě zdaleka nepatříte do starého železa, hodně se budete vracet v myšlenkách k tomu, co jste za tak krátkou dobu stihli a při pohledu do zrcadla spatříte na místo vrásek a stresu úsměv na rtu a radost ve svých očích.
ZDRAVÍ – zdravotně vám nic vážného nehrozí, jen byste potřebovali nějakou formu nebo druh cvičení, který by vám pomohl vyvážit fyzický a duševní stav, protože tento rok probíhá pro vás nezvykle hekticky. Doporučuji např. jógu, která vás naučí, jak dostat tělo, duši a mysl do rovnováhy.
SHRNUTÍ – užívejte plnými doušky, co vám život nabízí a nezapomeňte se také na chvíli zastavit, abyste si to vychutnali.
Úspěšný a šťastný rok 2016 přeje Mirka!

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.